Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oto zajęcie dla policji    http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/12112013/12781835  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oto zajęcie dla policji
Szanowny gościu. Za swoje słowa należy brać odpowiedzialność. Nie policja będzie oceniać te słowa lecz sąd. Oceni czy były obraźliwe i prawdziwe czy szkalujące.  Jeśli nie był to twój wpis to nie masz się czego bać,śpij spokojnie, niech martwi się wpisujący, ale jeśli jest inaczej to twój problem
0
Nie rozumiem ale jak zaciągnęli kredyt ??? Przecież żeby to zrobić trzeba podać swoje dane osobowe, pesel, nr dowodu, złożyć podpis pod umową o kredyt ???
0
Po pierwsze to bank padł ofiarą oszustów a nie ludzie! Prawdopodobnie pracownik banku, udzielający kredytu był wspólnikiem. Teraz szukają jeleni? Żydowski system.
0
http://prisonwars.pl/450180/ namierzanie telefonu wystarczy tylko numer telefonu  
0
Po pierwsze to bank padł ofiarą oszustów a nie ludzie! Prawdopodobnie pracownik banku, udzielający kredytu był wspólnikiem. Teraz szukają jeleni? Żydowski system.
Teraz żeby założyć konto nie trzeba żadnych podpisów jedynie kwestionariusz na stronie a później przelew na konto na dowolną wartość. Teraz tylko jedno kliknięcie na tym koncie i możesz złożyć wniosek o kredyt.
0
Szanowny gościu. Za swoje słowa należy brać odpowiedzialność. Nie policja będzie oceniać te słowa lecz sąd. Oceni czy były obraźliwe i prawdziwe czy szkalujące.  Jeśli nie był to twój wpis to nie masz się czego bać,śpij spokojnie, niech martwi się wpisujący, ale jeśli jest inaczej to twój problem
  teraz w naszym kraju to gorzej jak za komuny, bo ja już jako kilkuletnie dziecko w latach 60 wiedziałam o Smoleńsku, Katyniu, Charkowie. Ojciec nam mówił i nie bał się, a teraz proszę bardzo, może lepiej od razu pod ścianę i będzie po problemie, 
0
Szanowny gościu. Za swoje słowa należy brać odpowiedzialność. Nie policja będzie oceniać te słowa lecz sąd. Oceni czy były obraźliwe i prawdziwe czy szkalujące. Jeśli nie był to twój wpis to nie masz się czego bać,śpij spokojnie, niech martwi się wpisujący, ale jeśli jest inaczej to twój problem
Buahahaha...trzymajcie mnie bo pęknę ze śmiechu. Skąd wy pajace się bierzecie ?
0
z Placu Kościuszki?
0
  za czyny też, to nie rozumiem dlaczego ja jako podatnik płacę alimenty na czyjeś dzieci, chodzi mi o fundusz alimentacyjny, nie robiłem, rodziłem i nie wyrażam zgody aby  moje podatki szły na to, że ktoś seksił sie bez opamiętania
0
  no własnie, ciągle na mszy w kościele ksiądz mówi, ze jesteśmy grzesznikami, a ja się nie czuję jako grzesznik, bo uważam, że nie grzeszą, czy powinnam to też zgłosić na policję, niech on także bierze odpowiedzialność za swoje słowa.     
0
b
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: