Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak uda się to zrobić, to chętnie będę korzystała. Czy przez Starówkę czy podjeżdżając bo przecież zrobią tam jakieś parkingi.  To kolejne miejsce po rynku, którego Łęczna nie będzie się już musiała wstydzić. Ale jak widać niektórym to przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! czas w Łęcznej na "I have e dream"  
miałem sen? raczej miałem wytyczne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem sen? raczej miałem wytyczne :)
miałam na myśli ruch obywatelski który to wszystko widzi i zagrzmi któregoś słonecznego dnia :angry:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście już ludzie wiedzą jak się firmę do rewitalizacji w urzędzie wybiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam na myśli ruch obywatelski który to wszystko widzi i zagrzmi któregoś słonecznego dnia :angry:  
No to bedą pochody KOD,fajnie ,, będzie zabawa będzie się działo''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie pytania mi się nasuwa, czy cała ta rewitalizacja była chociaż w programie wyborczym? czy konsultowano to z mieszkańcami np.  pobliskich Bobrowników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, żadnej rewitalizacji nie będzie. To tylko mydlenie oczu. Za rok wspomnisz moje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nie projekt a "koncepcja" i co dalej? Jeżeli na koncepcję tyle wydano to ile będzie kosztował projekt budowlany z kosztorysem ? co oprócz wizualizacji zawiera taka "koncepcja" czy są tam jakieś  wyliczenia?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie rewitalizacja, ale budowy rury z wodą do kosiarza na polną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nie projekt a "koncepcja" i co dalej? Jeżeli na koncepcję tyle wydano to ile będzie kosztował projekt budowlany z kosztorysem ? co oprócz wizualizacji zawiera taka "koncepcja" czy są tam jakieś  wyliczenia?
Koncepcja jest pierwszym etapem opracowania. Drugim etapem jest opracowanie projektów budowlano-wykonawczych wraz z kosztorysami. Całość dokumentacji (oba etapy) to koszt 154 tys.zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geniuszu z urzędu zapytaj się może szefa od ilu lat tam mieszka. Z Kanską też się tak tłumaczyliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy radni wiedzieli wcześniej o tym bagatelnym wydatku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że wiedzieli, bo urząd sam o tym napisał w biuletynie. Nie wiedzieli tylko pewnie jak doszło do wyboru najlepszej oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMA NIE WIEM CZY MY MIESZKAŃCY JESTEŚMY GOTOWI NA TEN AMBITNY PROJEKT? ILU STATYSTYCZNYCH MIESZKAŃCÓW ŁĘCZNEJ MUSI ZAPŁACIĆ PODATEK ŻEBY WYSZŁO 150 TYSIĘCY?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwestycja burmistrza ma teraz mocną konkurencję w postaci basenu w Puchaczowie :) ludzie co się z wami dzieje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwestycja burmistrza ma teraz mocną konkurencję w postaci basenu w Puchaczowie :) ludzie co się z wami dzieje? 
  Lepiej gdyby zaczęli robić coś dla pożytku ludziom, niż własnym ambicjom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to żeby plusy nie przysłoniły nam minusów, co dalej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tym kajakiem będzie można popłynąć? w górę Świnki czy do morza prosto? Kiedy realizacja? skąd środki na taką inwestycję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to żeby plusy nie przysłoniły nam minusów, co dalej? 
Zawsze trzeba więcej ''plusów dodatnich jak ujemnych''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co dalej ? skąd będzie to dofinansowanie na resztę inwestycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...