Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pasażer wypadł z samochodu. Został przygnieciony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2017 r. o 08:46 Powrót do artykułu
pasy, pasy i raz jeszcze pasy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie zapinał pasy, a później zamykał drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien sam zapłacić za swoje leczenie, to by zapamiętał do czego służą pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie wypadku proszę rodzinę Pasażera Hondy o wiadomość na email: irena.f81@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomogę poszkodowanym 504706581
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby podróżujące hondą lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-butor@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasem zapiete pasy nie dają szans na przeżycie, każdy przypadek jest inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem siostra poszkodowanego . i moim zdaniem powinien odpowiedziec za wszystko kierowca !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mial pasow dla pasazera? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPADAJ HIENO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA JAKIEJ FIRMY ODSZKODOWAWCZEJ PRACUJESZ ŻENADA ABY SIĘ W TEN SPOSÓB REKLAMOWAĆ ZUPEŁNY BRAK PROFENALIZMU 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo skąd ten pasażer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanego należne jest odszkodowanie z oc sprawcy zwrot kosztó leczenia i inne swiadczenia więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiadomo czy przezyje a ty *** z takim tekstem . wes sie *** ogarnij i zastanow co piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wypadek to na pewno był 7 lutego 2017 ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem całym sercem z najbliższymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie "firmy ubezpieczniowe", kiedy wy wreszcie nauczycie się jakiegokolwiek taktu? Wasz sposób reklamowania się jest tak żałosny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, cóż brak zapiętych pasów ma swoje konsekwencje. Ja zawsze przypominam pasażerom, o tym by nie byli dla mnie zagrożeniem. Aż dziw, że nie przetrącił karków osobom siedzącym z przodu. Przecież to jak worek z cementem mógł wszystkich pozabijać. Mieli niezłego fuksa, że nieodpowiedzialność pasażera skończyła się na obrażeniach sprawcy zaniedbania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...