Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pastel wywęszył włamywacza

Utworzony przez Gość, 28 stycznia 2010 o 15:45 Powrót do artykułu
Na razie brak komentarzy,twój może być pierwszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale mi włamywacz, zwykły pijaczek, który nie miał co palić, bo cała kasa poszła na węgiel na zime. A ślady na śniegu? Śnieg jeszcze nie padał, ale troche go zostało po ostatnich opadach i policjanci jakby wykazali sie odrobiną ochoty to znaleźliby go bez pomocy psa. Sensacja bo dziadek chciał sobie zapalić
0
A dlaczega ta łęczyńska policja nie wzieła psa jak mi pod domem zniszczono samochód. 100% było wiadomo kto to zrobił a oni nic nie robili w tej sprawie????
0
Ten pies jest mądrzejszy od Łęczyńskich policjantów,bo szczeka i może grywie ale wie przynajmniej dlaczego.
0
and napisał:
A dlaczega ta łęczyńska policja nie wzieła psa jak mi pod domem zniszczono samochód. 100% było wiadomo kto to zrobił a oni nic nie robili w tej sprawie????
Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli.
0
nn napisał:
Ten pies jest mądrzejszy od Łęczyńskich policjantów,bo szczeka i może grywie ale wie przynajmniej dlaczego.
Może chodzi Ci o grywny pajacu, to jedź na Ukrainę do Mamy i Taty
0
nn napisał:
Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli.
Ciekawy jestem czy mama z tatą już Ciebie przeprosili, że tak Cię spie.....li. A może miałeś być naleśnikiem tylko tata zamiast na patelnie to zwalił się na buta i kopnął mamę w krocze.
0
igor napisał:
Ale mi włamywacz, zwykły pijaczek, który nie miał co palić, bo cała kasa poszła na węgiel na zime. A ślady na śniegu? Śnieg jeszcze nie padał, ale troche go zostało po ostatnich opadach i policjanci jakby wykazali sie odrobiną ochoty to znaleźliby go bez pomocy psa. Sensacja bo dziadek chciał sobie zapalić
Głupio Ci bo to ojciec Twojej mamy?
0
and napisał:
Do tego grata w którym zginęło Ci radio Safari, chciałeś wzywać psa do tropienia sprawców. Ciesz się tempy rylu, że wogóle przyjechał patrol na miejsce.
0
wczoraj w godz. popoludniowych, jezdzilem po łęcznej robiąc zakupy, moja żona jak to typowa kobieta, co chwile sobie cos przypominała i dzwoniła zebym kupił cukier to znowu mileko itd., wiec wracałem co chwile do sklepu. Zatrzymał mnie patrol łeczynskiej milicji, bo typ panom nie podobało sie ze mijałem ich ze 4 razy. Chłopcy zadawali tysiace pytan po co, dlaczego, spisywali mnie ze 25min. To jest łamanie praw obywatelskich po pierwsze, a po drugie mniej wiecej w tym samym czasie znajomy zszedł na dól do samochodu i zobaczyl wybita szybe w aucie i swieze slady na sniegu. zadzwonil wiec po milicje ale, czekal ok 50 min zanim przyjechali..
0
mamy forum na www.leczna24.pl tam też można ponarzekać lub pocieszyć się czymś forum Łęcznej
0
leczna24 to nic nadzwyczajnego....amatorszczyzna
0
kuc napisał:
leczna24 to nic nadzwyczajnego....amatorszczyzna
esQ urwisan bryluje i opluwa wszystkich kundelek władzy:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: