Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na stryczek bez sądu, po wyjściu z paki zrobią to samo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pięciu plus gaz na jedną kobietę! Mam nadzieję, że Panowie spod celi będą im tłumaczyć przez 12 lat, jak się traktuje słabszych
0
Takie chwasty polałbym benzyną i podpalił bez mrugnięcia okiem.
0
Dziennik Wschodni już praktycznie stał się kroniką policyjną, a przestał być gazetą lokalną. Zero dziennikarskiej inicjatywy i wysiłku - tylko kopiuj & wklej informacje od policji. Stąd takie natężenie informacji o patologii i przestępstwach. Zmiana szaty graficznej na chaotyczną i poszatkowaną na działy i pod-działy miała chyba na celu ukrycie faktu, że nowych, prawdziwych artykułów i wiadomości pojawia się w DW jak na lekarstwo. A może właściciel wprowadził oszczędności i zwolnił większość dziennikarzy? I teraz zostało dwóch: jeden wkleja informacje od policji, a drugi w ramach "przeglądu prasy" kopiuje wiadomości od konkurencji? No, jak to jest, przyznajcie się.
0
LUBLIN - EUROPEJSKA STOLICA CHAMASTWA.
0
Beret napisał:
Dziennik Wschodni już praktycznie stał się kroniką policyjną, a przestał być gazetą lokalną. Zero dziennikarskiej inicjatywy i wysiłku - tylko kopiuj & wklej informacje od policji. Stąd takie natężenie informacji o patologii i przestępstwach. Zmiana szaty graficznej na chaotyczną i poszatkowaną na działy i pod-działy miała chyba na celu ukrycie faktu, że nowych, prawdziwych artykułów i wiadomości pojawia się w DW jak na lekarstwo. A może właściciel wprowadził oszczędności i zwolnił większość dziennikarzy? I teraz zostało dwóch: jeden wkleja informacje od policji, a drugi w ramach "przeglądu prasy" kopiuje wiadomości od konkurencji? No, jak to jest, przyznajcie się.
ja sie z tym nie zgodzę.
Ostatnio edytowany 18 lutego 2011 o 11:28
0
KMIOTKI BURACZANE,PROSTACZKI, W PIĘCIU NA KOBIETĘ.
0
Ta szata jest nieczytelna, kiedyś częściej wchodziłem na tę stronkę, codziennie, teraz nie chce mi się jej otwierać, może raz w raz w tyg. zerknę co tam jest i co, zaraz zamykam...
0
też tak uważam, kiedyś wyglądała lepiej, łatwiej było czytać
0
michał napisał:
też tak uważam, kiedyś wyglądała lepiej, łatwiej było czytać
Przychylam się do przedmówców, przerost formy nad treścią. Graficznie mośna zrobić teraz różne fajerwerki ale "Sylwester" na co dzień każdemu by zbrzydł. Proponuję trochę "znormalnieć".
0
ja napisał:
Ta szata jest nieczytelna, kiedyś częściej wchodziłem na tę stronkę, codziennie, teraz nie chce mi się jej otwierać, może raz w raz w tyg. zerknę co tam jest i co, zaraz zamykam...
u mnie jest tak samo. szkoda ze nie ma podobnego portalu, wtedy wcale bym już tu nie zaglądał
0
nieczytelne
0
12 lat za cos takiego???. Nie lubię marnotrawstwa więc z racji tego, iż w PL nie brakuje delikwentów z nadmiarem niukierunkowanej energii proponowałbym stworzenie czegoś w rodzaju francuskiej legii cudzoziemskiej. Dlaczego wyszkoleni, często posiadający rodziny chłopcy narażają się w Afganistanie skoro to nie jest nasza wojna. Czy problemem jest zebrać jest taką "elitę", dać karabin i jazda. Tam jest prawdziwe pole do popisu.
0
kiedyś był to najczęściej czytany portal w województwie a teraz chyba najmniej, jak było można tak spieprzyć coś co było dobre - nie rozumiem tej polityki dziennika-wschodniego, jak zmieniać to chyba raczej na lepsze a nie na gorsze
0
powinni przeprosić swoich - zapewne już byłych czytelników!!!
0
Zgadzam się kiedyś ta strona była bardzo czytelna i ładna teraz to jeden wielki bałagan i tak naprawdę zero informacji Drodzy redaktorzy zróbcie coś z tym błagam
0
Wywieźć do Chin, osądzić i rozstrzelać na stadionie pozyskując organy do przeszczepu w ramach zadośćuczynienia.
0
zabić wszystkich [po kolei, zabić i spalić atk aby nawet pies nie mógł dotknąc ścierwa
0
nie ma litości dla sk.......ów!!!!!!!!! 12 lat to za mało!!!! damscy bokserzy!!!!!!
0
Takie rzeczy tylko w powiecie łęczyńskim, nigdzie indziej. Łęczniaki buraki
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: