Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy Lidl w Łęcznej. Otwarcie dzisiaj

Utworzony przez M.P., 27 listopada 2014 o 07:54 Powrót do artykułu
to już naprawdę nie ma nic ciekawszego o czym można by napisać tylko o tym ,że się lidl w Łęcznej otwiera??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę, że to bardzo dobra wiadomość dla Łęcznej i Lublina. Nie trzeba jeździć do Lublina. Miejsca pracy i podatki też zostaną na miejscu. Straci na tym troszkę Lidl na Kalinie.
0
News na skalę województwa. Łęczyńskie VIPy po czerwonym dywanie do Lidla wchodzą ;)
0
a ja mam ważniejszą informację: dzisiaj o 21-ej zamkną wszystkie biedronki. Ale spokojnie... jutro rano otworzą....
0
z lle24: Promocyjny otwieracz do Lidla?  Z braku własnych inwestycji "włodarz" postanowił otworzyć cudzą ;)  
0
jeśli już to ... ul.Krasnostawskiej. 
0
jeśli już to ... ul.Krasnostawskiej. 
0
and the winner is ....... nieźle czerwony dywan :D takiego "vipowego" otwarcia jeszcze w naszym łęczyńskim grodzie nie było. No to miasto rośnie w siłę, żeby jeszcze ludziom dostatniej się żyło i mamy raj na ziemi hurrra
0
Jeśli ku...wska trójca: Pawlak, Siegieda, Fijałkowski czyli lle24.pl krytykują inwestycje zagraniczne w Łęcznej, to niech sami coś zaproponują. Szmatławce tylko wycierają gębę Burmistrzem Łęcznej ale już krytycznej opinii na temat Fijałkowskiego na ich blogu (bardzo subiektywnym) nie można napisać...... WOLNOŚĆ RZĄDZI!!:-)
0
Ja przyjdę na zakupy bo fajne ekspedientki. :)
0
ale na tabliczkach z nazwą ulicy jest "Krasnystawska"
0
Foczek niezly odchył jestes ,, jezeli nie zauważyles to artykul o Lidlu a nie o wyborach... Zmien lekarza bo cie oszukuje ...
0
Musieliście sięgnąć do poważnych rezerw tematycznych aby zrealizować tak ciekawy i pełen napięcia materiał. Gratuluję gazecie reklamowej jaką jest dziennik.... hahaha
0
Dlaczego czepiacie się burmistrza! To wzór i prawy i sprawiedliwy obywatel! Narodowe Odrodzenie Polski popiera burmistrza Kosiarskiego i rekomenduje oddanie na niego głosu Wiemy dlaczego. Poszukajcie na Wyborczej Syn burmistrza nie hajlował on tylko pozdrawiał
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: