Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca zabił dwie osoby

Utworzony przez Gość, 24 listopada 2008 r. o 22:06 Powrót do artykułu
zj......ani kierowcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zaufania do tego warsztatu "Na górce" zj...ani mechanicy, do tego okazuje się ze po pijaku testują samochód...o ładowaniu samochodów nie wspomnę, pewnie chcieli zobaczyć ile A6 wyciągnie na prostej, tyle ze zabili ludzi, pijani pseudo kierowcy, pseudo mechanicy... ręce opadają. Współczuje rodzinom zabitych...wielka tragedia dla bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz z którego to warsztatu?? Przecież nie podali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie skad wiesz ze to z tego warsztatu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malo warsztatow w lecznej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy o tym wiecie! jak to się stało?wiecie czyj to był samochód nie to niepiszcie głupot!!!! i ne sluchajcie plotek tylko zobaczcie na prawde a nie odrazu wypisujecie takie głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ludzie wiecie,co wy glupoty gadacie wy nic nie wiecie!!Wiec morda w kubeł:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mi nie wierzycie to przeczytajcie sobie drugi artykuł na ten temat... Sami morda w kubeł:-) A jeżeli nie wierzycie jaki warsztat i czyj był samochód to popytajcie w łęcznej tylko kogoś kto może mieć pojecie na ten temat...Ja wiem ze to prawda...a jeżeli nie wierzycie to wasz problem:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach??? Jakieś UFO?? Wczoraj też było to samo - dookoła objazdy na Ciechanki albo w drugą stronę, a te pajace znowu wyprzedzają swoimi pierdziawkami na podwójnej ciągłej, bo niby po co komus zimówki albo ABS?? Przecież ja burak spod łyncnyy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czrna napisał:
co wy o tym wiecie! jak to się stało?wiecie czyj to był samochód nie to niepiszcie głupot!!!! i ne sluchajcie plotek tylko zobaczcie na prawde a nie odrazu wypisujecie takie głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!
niestety znam sprawce wypadku i to wszystko prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach??? Jakieś UFO?? Wczoraj też było to samo - dookoła objazdy na Ciechanki albo w drugą stronę, a te pajace znowu wyprzedzają swoimi pierdziawkami na podwójnej ciągłej, bo niby po co komus zimówki albo ABS?? Przecież ja burak spod łyncnyy....
Kretyn to Ty jesteś ... Osądzać ludzi po rejestracji ... to tylko kretyn potrafi, jeżeli jeździsz tą trasą to przeważnie widać te rejestracje, a wypadki zdarzają się wszędzie. Także jak masz zamiar znowu pisać kretyńskie przemyślenia to może jednak ... odpuść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach???
hehe człowieku jazdy uczyliśmy się w tych samych szkołach co Ty baranie a to że znajdziesz głupków tak samo w Lublinie, w Łęcznej i w twoim zadupiu to już inna historia ja sam mam tablicę LLE i też uważasz że przejadę cię przy pierwszej możliwości? hmm... masz rację bo szkoda świata dla tak ograniczonych jak Ty pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...