Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany potrącił 3-latkę i uciekł

Utworzony przez Rzeźnik, 3 sierpnia 2008 o 12:58 Powrót do artykułu
Zajebać chama!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za to, że nachlany to powinien odpokutować, ale jak to się stało, że to dziecko wbiegło pod samochód. Gdzie była ta matka? Przecież jakby był trzeźwy to by też dziecko potrącił. Nawet przy 20 na godzine nie da rady wychamować gdy ktoś wbiega nagle.
0
na wsi to matki myślą tylko o chlaniu a nie o dzieciach i komu dzisiaj da d...
0
Potępiam pijanych kierowców, ale przecież to dziecko wbiegło pod samochód. Jak ja w tym wieku wybiegłem na polną drogę na wsi to matka musiała mandat zapłacić, bo milicja (wtedy jeszcze była MO) jechała.
0
no tak tylko nikt tu nie dodał, ze mama dziewczynki szła jeszcze z wozkiem, w którym było miesieczne dziecko i z synem, a na tej wsi chodnik jest tylko po jednej stronie!!! oni dochodzili juz do furtki przy własnym domu ;(((a tak a propos pierwszego komentarza, to nachlac mogłes sie chyba Ty jak pisałes ten komentarz!!!
0
Ferdzio napisał:
na wsi to matki myślą tylko o chlaniu a nie o dzieciach i komu dzisiaj da d...
napisze jeszcze tutaj bo zdaje sie ze to nie był pierwszy komentarz.......szkoda mi Ciebie człowieku....nic dodac nic ujać.....po prostu szkoda widzac jakie masz poglady......nawet nie wiesz jak to jest i jak teraz bliskim tej dziewczynki jest cięzko.....i pomomio zalu nie zycze Ci abys kiedys przezył takie doswiadczenie.........pomimo wszystko, albo tym bardziej z powodu Twej głupoty....................
0
Gość napisał:
Za to, że nachlany to powinien odpokutować, ale jak to się stało, że to dziecko wbiegło pod samochód. Gdzie była ta matka? Przecież jakby był trzeźwy to by też dziecko potrącił. Nawet przy 20 na godzine nie da rady wychamować gdy ktoś wbiega nagle.
chiwla chwila to nie było tak ze ona wbiegła tuz przed nim!!!!!!! gdyby jechał zgdonie z przepisami spokojnie przeszłaby sobie na ten zwalony chodnik!!!!!
0
Nieważne czy jechał przepisowo, jak dziecko mu wybiegło to tylko dzieciaka wina, a że koleś był pod wpływem to inna sprawa.
0
Ty rzeznik nie wypowiadaj się jeśli nie znasz FAKTOW!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kondolencje dla rodziny...to wielka tragedia...ale musze tutaj dodac swoje 5 groszy... Pracuje jako niania, od wielu lat zajmuje sie 2-4 malych dzieci, 8-10 godzin dziennie. NIGDY nie zdazylo mi sie pozwolic maluchowi na chodzenie obok jezdni bez trzymania mnie, wozka lub innego, starszego, dziecka za reke. Nawet jesli jest to tylko kilka metrow...Male dzieci sa nieprzewidywalne. Oczywiscie, nikt nie jest w stanie "trzymac w zebach" dziecka przez 24h/ dobe, ale sa miejsca, gdzie mozna dziecku pozwolic na wiecej swobody, sa tez miejsca gdzie zachowac nalezy szczegolna ostroznosc. Pobocze drogi nalezy do tych drugich. Moze na cudze dzieci zwracam baczniejsza uwage niz zwracalabym na swoje? Nie sadze. Na drodze istnieje zasada ograniczonego zaufania. Tyczy sie ona zarowno kierowcow, jak i pieszych. Trzezwy kierowca pomyslalby, ze dziecko moze wybiec mu przed kola...uwazny opiekun dziecka mialby na uwadze, ze moze one nagle wbiec pod kola samochodu, ktory nie zdaz sie zatrzymac na czas... [*]
0
No proszę jaka kultura na tym forum, wszyscy sie wzajemnie obrażają!! Jaka mentalność wschodnia........ Do Rzeznika: Nie uczyli cie na kursie prawa jazdy, ze kierowca samochodu zawsze ponosi odpowiedzialność za innych i nie ważne czy sa w aucie czy ida chodnikiem, poboczem czy nawet drogą!! Dziecko wbieglo na jezdnię, a kierowca nie zdołał wykonać manewru, bo był pijany..otepialy refleks. A co do innego formułowicza, który napisał, że niby kobiety we wsi nie zajmują sie dziećmi i zle sie prowadzą.......no cóz.........stereotypy, stereotypy ...... A ja sobie pozwolę na stereotyp, że panna, która to pisała ten komentarz jest pusta i nie zna życia. Obecnie ludzie uciekają pod miasto i budują swoje posiadłości na wsi. Zaznaczam, że nie mieszkam na wsi, gdybyś Panna chciała zrobić prostacki odwetowy odpis dt. mojej wypowiedzi na tym forum. Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: