~nemo~ napisał:
To, ze byli trzeźwi, wykazała sekcja zwłok, a potem podało Radio Lublin. O kamizelkach to chodziło mi o to, ze nie ma przepisów prawnych, które nakazują pieszym poruszanie się po zmroku w kamizelkach odblaskowych. A Rafał K. miał na liczniku 100km/h a nie 70, do tego jezdnia była śliska, czyli oprócz tego, ze był pijany i przekroczył prędkość, to jeszcze nie dostosował się do warunków na drodze. A co do mnie - tak ja zawsze jeżdżę przepisowo - po alkoholu nie prowadzę i nie testuję nie swoich samochodów na drogach krajowych!
Nie neguje Twoich umiejętności . Ale pisałeś tak jak byś zagożale bronił pieszych . Skoro jesteś kierowcą to sam wiesz ,że pieszego jest ciężo zauwarzyć szczegolnie w porach wieczorowych . I co najbardziej wkurza to ,że nawet człowiek trzeżwy gdy zrobi wypadek mając nawt 60-ąt na liczniku z rola pieszego jest obarczany wielką karą i zazwyczaj rodzina poszkodowanego jak i policja winy szuka w kierowcy. Fakt Rafała K. nic nie usprawiedliwia ,że siadł pijany za kółko napewno poniesie konsekwencję swojego czynu . Ale uważam , że kolejna tragednia powinna uczulicz policję na nieoznakowanych pieszych -( Oni też powinni ponosić kary),a nie stać z radarem i wlepiać mandaty za brak pasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz