Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwna biesiada górników jednak poza Łęczną

Utworzony przez reres, 16 listopada 2013 r. o 06:35 Powrót do artykułu
A co z tabliczką z nazwą ronda żołnierzy niezłomnych? Jak nie było tak nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic się nie stało Górnicy!Nic się nie stało,nic się nie stało GÓRNICY nic się nie stało,będzie oberek górnicy,będzie oberek,bęęęęędzie oberek przy urnie będzie oberek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki oberek przy urnie? Ludzie dajcie kogoś z kim obecny Burmistrz może przegrać. Od samego zaklinania rzeczywistości nic się nie zmieni. Nie ma co oszukiwać siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak wytykana przez wielu "słabość" Burmistrza wynika ze słabości jego obecnych przeciwników, jak i ewentualnych konkurentów. Po prostu obserwuje co się dzieje i doszedł do wniosku, że to wystarczy. Jego krytycy nie mają niczego do zaproponowania poza zwykłą pyskówką. Po prostu Burmistrz jest w tej chwili tak dobry/lub nie na ile pozwalają mu jego oponenci. Jak się kogoś krytykuje warto się zastanowić na co mnie samego stać. Może Burmistrz za bardzo okrzepł wśród mało wymagających partnerów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://le24.pl/sport/burmistrz-a-sprawa-zmiany-nazwy-gornika-leczna/
nie spamuj nie nabijaj sobie licznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnicy to węgiel, węgiel jest czarny, burmistrz nie lubi czarnych. No i mamy rozwiązanie dlaczego urząd nie przyznaje się do biesiady.
ZDEMASKOWAĆ KONFIDENTA co sypnął =ogolić głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak wytykana przez wielu "słabość" Burmistrza wynika ze słabości jego obecnych przeciwników, jak i ewentualnych konkurentów. Po prostu obserwuje co się dzieje i doszedł do wniosku, że to wystarczy. Jego krytycy nie mają niczego do zaproponowania poza zwykłą pyskówką. Po prostu Burmistrz jest w tej chwili tak dobry/lub nie na ile pozwalają mu jego oponenci. Jak się kogoś krytykuje warto się zastanowić na co mnie samego stać. Może Burmistrz za bardzo okrzepł wśród mało wymagających partnerów? 
Akurat pyskówka to nieodłączny element rządów tego burmistrza. Nawet jak nie jest atakowany potrafi języka użyć i komuś nawrzucać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napewno bartol i spółka pilnują i troszcza sie o mieszkańców żeby się nie patrzyli jak sie Górnik bawi szkoda im  
Akurat pyskówka to nieodłączny element rządów tego burmistrza. Nawet jak nie jest atakowany potrafi języka użyć i komuś nawrzucać.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puknij się jutro w urzędowe biurko i nie pij więcej w niedziele. A ludziom i tak nie zrobisz wody z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zaczną tydzień od przemyśleń, czy warto było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowiedz się ile to kosztuje i szukaj GŁUPICH W SWOJEJ RODZINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...