Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podanie

Utworzony przez jacek dyć, 18 maja 2014 o 10:41
Podanie   Zwracam się z uprzejmą prośbą do redakcji portalu, o to, by skłonić urażonych komentatorów o wklejanie krótkiego biogramu na temat pochodzenia klasowego. Prośbę swą uzasadniam tym, iż, gdy tykam nacji chłoporobotniczej, wnet znajdują się dotknięci do żywego, którzy robią mi nieprzyjemne wsiowe docinki. Chciałbym gorąco nadmienić, że nic nie mam do chłopa poczciwiny, ale chłoporobotnik? – niech się zdecyduje. Co prawda, to i moi przodkowie zamieszkiwali po wsiach, ale we dworach. Znam swoje genealogiczne korzenie, aż po wsiocha Łokietka bandziorka, co może potwierdzić „proboszcz” za zgodnością wpisów w księgach kościelnych, że był on pierwszym w okolicy państwowej Świadkiem Jehowy i trudno by mieszkał w mieście, skoro były tylko grodziszcza. Zatem uprzejmie proszę o pozytywne i pilne rozpatrzenie mej prośby. Z uszanowaniem Jacek Dyć   :) :angry: :lol: :( :D :unsure: :P :blink: :o :ph34r:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIE  śmiecić na forum z tym produktem na Krasnystawską do PGKIM napewno ma koncesję w miejscowości Łęczna do wywożenia śmieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: