Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podcięte skrzydła Orlika!

Utworzony przez Bartol., 21 lutego 2013 r. o 09:01
Bartol. napisał:
Osobiście uważam fakt nie wykorzystania ubiegłorocznej szansy (celowo?) za niegospodarność i działanie na szkodę gminy.
Mam podobne zdanie ale powiem więcej, jeśli ten nowy projekt dojdzie do skutku powinny to zweryfikować stworzone do tego służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol to ty dołóż tyle samo co miasto zyskało na dotacji na orlika i będzie spoko. Bo jak na razie te twoje wywody są funta kłaków warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol posłuchaj żeby mówić komuś że jest np. rzecznikiem to trzeba mieć dowody. Ty ich nie masz więc nie rób tu wycieczek do mnie że nim jestem i bo widzę że masz duży kompleks tego Pana oj duży. Nie będę za każdym razem mówił że nim nie jestem. Człowiek rozumny pojmuje co się do niego mówi. Ty widocznie nie potrafisz. Wychodzi Ci i tylko innym wrzucanie oponentom to że są rzecznikami etc. Argumentacja doprawdy niskich lotów. Nie ironizuj że mam problemy z matematyką bo odchodzisz od tematu. Dobrze wiesz że chodzi o manipulacje z Twojej strony. Orlik nie kosztował tyle ile pisałeś (kwota przez Ciebie podana jest tylko "wkładem" gminy). Sprytnie zestawiłęś te 2 kwoty bo wiadomo jaki miał być wydźwięk. Ciężko było dopisać ile orlik faktycznie kosztował bo i po co efektu by nie było. A to czy coś jest gospodarne czy nie to zapytaj w środę na sesji odpowiednie osoby, albo przekaż któremuś z "muszkietetów" niech poruszy to na sesji. Mnie interesuje przekazywanie pełnego zestawienia ile jaka inwestycja kosztuje, a nie wyciąganie niektórych kwot tylko na osiągnięcie "efektu". Także popraw się następnym razem i mniej emocji. RZECZNIKIEM nie jestem i nie zamierzam być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiertacz z Piły napisał:
Panie Grzesiu brawo za informacje o odwiercie w Nowym Stręczynie =profesjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie-rzecznik napisał:
Bartol posłuchaj żeby mówić komuś że jest np. rzecznikiem to trzeba mieć dowody. Ty ich nie masz więc nie rób tu wycieczek do mnie że nim jestem i bo widzę że masz duży kompleks tego Pana oj duży. Nie będę za każdym razem mówił że nim nie jestem. Człowiek rozumny pojmuje co się do niego mówi. Ty widocznie nie potrafisz. Wychodzi Ci i tylko innym wrzucanie oponentom to że są rzecznikami etc. Argumentacja doprawdy niskich lotów. Nie ironizuj że mam problemy z matematyką bo odchodzisz od tematu. Dobrze wiesz że chodzi o manipulacje z Twojej strony. Orlik nie kosztował tyle ile pisałeś (kwota przez Ciebie podana jest tylko "wkładem" gminy). Sprytnie zestawiłęś te 2 kwoty bo wiadomo jaki miał być wydźwięk. Ciężko było dopisać ile orlik faktycznie kosztował bo i po co efektu by nie było. A to czy coś jest gospodarne czy nie to zapytaj w środę na sesji odpowiednie osoby, albo przekaż któremuś z "muszkietetów" niech poruszy to na sesji. Mnie interesuje przekazywanie pełnego zestawienia ile jaka inwestycja kosztuje, a nie wyciąganie niektórych kwot tylko na osiągnięcie "efektu". Także popraw się następnym razem i mniej emocji. RZECZNIKIEM nie jestem i nie zamierzam być
nie rzeczniku, wróć do swojego poporzedniego posta - zarzucałeś mi manipulację w zakresie podawanych kwot całościowych i dotacji dotyczących nowego boiska. Nie zmieniaj proszę zdania. Wcześniejsza korespondencja jest widoczna dla wszystkich użytkowników forum. Już sobie przypominasz? Chciałbym też abyś wskazał w którym miejscu zarzuciłem Ci bycie rzecznikiem? Uderzyłeś w pana kuczyńskiego, mogę więc odpowiedzieć Ci jednoznacznie, że nie znam i nigdy nie znałem tego człowieka!
Ostatnio edytowany 23 lutego 2013 r. o 17:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...