Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz RIO już się baczniej przyjrzy tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a myślisz ze RIO może sądzić dwa razy w tej samej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RIO było obsadzone podobnie jak ARMIR przez zsl-psl, chyba coś się zmienia, pewnie i urzędnicy staną się uczciwsi i nie ulegną naciskom, nie zamiotą pod dywan jak to bywało dawniej. Czas bezkarności i układów przeminie. podobnie jak czas kolesiów i krętaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie zdanie ma na to dawny vice starosta i poeta?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do puchaczowa z kontrolom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieni sie w prokuraturze to i w Łęcznej w końcu zrobią porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że już zbierają podpisy za odwołaniem Surysia. Gratuluję odwagi, powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki prezes psl i sekretarz w spolce za 4 dni w miesiacu  1800zl brawo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won z naszej gminy kolesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cały ten pisk tak naprawdę jest o to, że "im" umarzał, a nie "nam". I niech mi ktoś powie, że inny wójt nie umarzałby. Oczywiście, że tak, tylko pewnie innym i wazelinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech go w referendum odwołają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jest jeszcze gdzieś gmina z taką ilością i wielkością umorzeń? Z tego co się dowiadywałem to to jest rekord. Grajek startował z listy PSL do rady powiatu świdnickiego kilka razy bez skutku, w gminie Trawniki znają go lepiej niż frajerzy z Milejowa którym obiecuje, daje umorzenia, a innym to ręki nie poda. Pogarda, mściwość, napuszczanie. w gazetkach jego autorstwa aż kipi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suryś wybudował podobno willę koło Cycowa.Sprawdzić trzeba ,ile faktycznie żona wójta przepracowała w szkole ,a ile wykorzystała urlopów (oprócz macierzyńskich,wychowawczych)na poratowanie zdrowia.Pan poseł mógłby to sprawdzić ,czy inny nauczyciel może mieć takie uprawnienia.Drugą rzeczą rażącą,jest nie wykazywanie dochodów z grania jako zespół weselny obojga Surysiów ,jedni muszą zgłaszać działalność i odprowadzać podatki,a wójtostwo ma przywileje.Jeszcze jedna sprawa bardzo ciekawa ,dlaczego w minie Milejów zatrudniani są nauczyciele z wyrokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jest jeszcze gdzieś gmina z taką ilością i wielkością umorzeń? Z tego co się dowiadywałem to to jest rekord. Grajek startował z listy PSL do rady powiatu świdnickiego kilka razy bez skutku, w gminie Trawniki znają go lepiej niż frajerzy z Milejowa którym obiecuje, daje umorzenia, a innym to ręki nie poda. Pogarda, mściwość, napuszczanie. w gazetkach jego autorstwa aż kipi.
Witam  Proszę o informację gdzie została zamieszczona lista osób/firm które skorzystały z umorzenia, czy nie powinna być podawana do publicznej wiadomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł mówi o 35 umorzeniach (na 132) w latach 2010-2014 które budzą wątpliwości, co z latami poprzednimi i rokiem 2015. Wszystkie te informacje winne być jawne udostępniane mieszkańcom do wiadomości, co na to RIO? Kogo z Milejowa zapytać- "pierwsze słyszę" odpowiada, takie oszukaństwo pod opieką RIO. Dotarłem do kserokopii pisma z dnia 26 lutego 2015 podpisanego przez wójta Surysia: "W odpowiedzi na wniosek z dnia 31-12-2014 o udostępnienie informacji publicznej w związku z art.2,ust 1...... . SZOK . pewnie gdyby nie dociekliwy obywatel to żylibyśmy w nie świadomości, nie wiedząc kto ma - ważny interes podatnika- przyczyna udzielenia ulgi. Wstydu nie ma wójt i z 50 osób-firm które umorzenia otrzymali, radni, sołtysi,znajomi, pracownicy i ich rodziny, bogacze. WSTYD znam tych ludzi, cwaniaków, krętaczy ale są też tacy co darzyłem ich szacunkiem, lubiłem ich, sprzedali się za 4.180,00; 714,00; 77.350,00; 2.824,00; 2.367,00; 5.631,00 itd. SMUTNO Miałem napisać nazwiska ale to jakich mam znajomych to i o mnie świadczy. Mam nadzieję że przeproszą, wyciągną wnioski, zadośćuczynią. Dali się kupić za głos, władza ich skorumpowała, pewnie byli pewni że te układy będą ukryte. Ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suryś wybudował podobno willę koło Cycowa.Sprawdzić trzeba ,ile faktycznie żona wójta przepracowała w szkole ,a ile wykorzystała urlopów (oprócz macierzyńskich,wychowawczych)na poratowanie zdrowia.Pan poseł mógłby to sprawdzić ,czy inny nauczyciel może mieć takie uprawnienia.Drugą rzeczą rażącą,jest nie wykazywanie dochodów z grania jako zespół weselny obojga Surysiów ,jedni muszą zgłaszać działalność i odprowadzać podatki,a wójtostwo ma przywileje.Jeszcze jedna sprawa bardzo ciekawa ,dlaczego w minie Milejów zatrudniani są nauczyciele z wyrokami.
Wójt nie ma gruntów i innych nieruchomości na terenie gminy Cyców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Pan Poseł z antysystemowego ruchu przypiętego do PIS postanowił zasłynąć ferując wyroki. W Strategii zmiany ruchu P. Posła pojawia się stwierdzenie "Aktualni posłowie nie są przedstawicielami Narodu, ale pachołkami prezesa partii ..." Sformułowanie daje do myślenia, gdzie w tym wszystkim jest P. Poseł. Jakie są inne osiągnięcia i działania na rzecz regionu P. Posła w ramach wykonywanego mandatu, może zechce ktoś mnie oświecić. Na stronach sejmowych pokazana jest tzw. aktywność poselska, które też pewnie o czymś świadczy. Jeśli chodzi o liczbę zgłoszonych interpelacji 3- poz. 149, liczba zgłoszonych zapytań poselskich 0, Posłowie wg liczby podpisanych projektów poselskich 5 - poz. 285.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Pan Poseł z antysystemowego ruchu przypiętego do PIS postanowił zasłynąć ferując wyroki. W Strategii zmiany ruchu P. Posła pojawia się stwierdzenie "Aktualni posłowie nie są przedstawicielami Narodu, ale pachołkami prezesa partii ..." Sformułowanie daje do myślenia, gdzie w tym wszystkim jest P. Poseł. Jakie są inne osiągnięcia i działania na rzecz regionu P. Posła w ramach wykonywanego mandatu, może zechce ktoś mnie oświecić. Na stronach sejmowych pokazana jest tzw. aktywność poselska, które też pewnie o czymś świadczy. Jeśli chodzi o liczbę zgłoszonych interpelacji 3- poz. 149, liczba zgłoszonych zapytań poselskich 0, Posłowie wg liczby podpisanych projektów poselskich 5 - poz. 285.        
Czego się tak boisz kolego, czego ta lista osób nie jest upubliczniona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dred odwracasz uwagę tak samo jak kudłaty wójt, atakuje innych taka obrona miernot, jest dredzie kudłaty wójtem kilkanaście lat i co zrobił widać, w umorzeniach mistrzostwo świata i to jest temat artykułu. dred zazdrość cię zżera że taki młody a posłem jest od czterech miesięcy i sprawdza PSL. Sprawdż aktywność wójta, podpowiem - rano to on sie nie zrywa, w poniedziałek odpoczywa po weselu itd. Osiągnięciem będzie jak pomoże rozwalić układ PSL- RIO- ARIMIR- sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dred odwracasz uwagę tak samo jak kudłaty wójt, atakuje innych taka obrona miernot, jest dredzie kudłaty wójtem kilkanaście lat i co zrobił widać, w umorzeniach mistrzostwo świata i to jest temat artykułu. dred zazdrość cię zżera że taki młody a posłem jest od czterech miesięcy i sprawdza PSL. Sprawdż aktywność wójta, podpowiem - rano to on sie nie zrywa, w poniedziałek odpoczywa po weselu itd. Osiągnięciem będzie jak pomoże rozwalić układ PSL- RIO- ARIMIR- sądy.
zgadzam się i popieram Pana Jakuba, trzeba żeby jawność w końcu nastała i każdy wiedział czego płaci podatek w całym wymiarze a kiedy za sąsiada który się wozi extra bryką!  ZSL WON z MILEJOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...