Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" utrzymać siebie, dwie swoje córki i wnuka. Jedyny dochód, jaki ma, to alimenty na wnuka. " Dalej sie dziwicie ze niektorzy faceci migaja sie od alimetow? ja tez nie chciałbym lozyc na mame ciocie i babcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
Widziałem tą kobiekę jak się znęcała nad wnukiem w Rossmanie i na uwagę jednej z pracownic chciala ja zwolnić! w końcu może doopa zarobić na utrzymanie jak to czyniła dotychczas
Skoro stać ją na kosmetyki chodzi odpindolona to co ona chce wystarczy na nią spojrzeć nie widać po niej biedy. Na pewno zbierała złom z takimi paznokciami połamały by się. MOPS niech się zajmie rodzinami które naprawdę nie mają z czego żyć a są takie samotne matki które odeszły od mężów bo się znęcał i MOPS nie chce przyznać zapomogi bo nie jest obywatelko Polski chociaż wyszła za Polaka i dzieci są obywatelami Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
Widziałem tą kobiekę jak się znęcała nad wnukiem w Rossmanie i na uwagę jednej z pracownic chciala ja zwolnić! w końcu może doopa zarobić na utrzymanie jak to czyniła dotychczas
Skoro stać ją na kosmetyki chodzi odpindolona to co ona chce wystarczy na nią spojrzeć nie widać po niej biedy. Na pewno zbierała złom z takimi paznokciami połamały by się. MOPS niech się zajmie rodzinami które naprawdę nie mają z czego żyć a są takie samotne matki które odeszły od mężów bo się znęcał i MOPS nie chce przyznać zapomogi bo nie jest obywatelko Polski chociaż wyszła za Polaka i dzieci są obywatelami Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam bardzo a czy nie mozecie spojrzec na siebie? tylko komentujecie innych? nikt z was tez swiety nie jest sa osoby ktore maja mezow a ubiegaja sie o pieniazki z opiekii gdzie tu sprawiedliwosc? wam tylko oceniac innych latwo idzie a czy musicie wpierniczac sie w sprawy innych zal mi was ludzie naprawde jak ma tak polska wygladac to ja dziekuje bardzo! za taka polske...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁA KASKA CAŁA BASKA TERESA I AGATKA TO TRUTNIE I NIEROBY CAŁE ZYCIE NA KOSZT PANSTWA WYSTARCZY POPATRZEC ALE JAKI KRAJ TAKI OBYCZAJ [DO WIEZIENIA ALBO AGECJI SKASUJ AGATA TE PRUSAKI Z DOMU BRUDU ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxx napisał:
przepraszam bardzo a czy nie mozecie spojrzec na siebie? tylko komentujecie innych? nikt z was tez swiety nie jest sa osoby ktore maja mezow a ubiegaja sie o pieniazki z opiekii gdzie tu sprawiedliwosc? wam tylko oceniac innych latwo idzie a czy musicie wpierniczac sie w sprawy innych zal mi was ludzie naprawde jak ma tak polska wygladac to ja dziekuje bardzo! za taka polske...
a kto ta sparwe naglosnil??? my??? czy ta pani pewnie dawac wszystko darmozjadom jak ci w Polsce sie nie podoba to nikt cie tu na sile nie trzyma droga wolna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co to jest to jest poprostu śmieszne co ta kobieta tu wypisuje przecierz kto zna ta kobiete to wie że ona nigdy nie była sama zawsze miała tak jak to opisała przyjaciela który jej pomaga jak nie to córki tez mają swoich sponsorów dlaczego one nie dadza tej matce na życie tylko du..y im urosły od siedzenia w domu a propo widziałem tą panią ostatnio w biedronce jak robiła dość duże zakupy i nie patrzyła na ceny tylko szła i wkładała do koszyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha masz racje padolaku na tym bloku to tylko napisać szyld NA KOSZT PAŃSTWA a ona niech nie gada że niema za co żyć bo to śmieszne bo ten co z nia mieszka to na kopalni mało nie zarabia to mógł by jej dać na życie a nie przepić i przegrac w maszyny tylko szkoda mi tego dzieciaka bo przy takim traktowniu i znęcaniu się to on jakiejs choroby psychicznej się biedny nabawi.młode córki jak nie mają gdzie do pracy pujść to do burdelu ten fach mają już wyuczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Katarzyno Raś skoro całe życie pani zarabiała na doooopie i pracowała pani po różnych agencjach t....to niech pani załatwi prace córkom no cóż co w rodzinie to nie zginie tylko kto by chciał płacić za stosunek ze świnią może za granica w Niemczech tam lubią takie dość puszyste dziewczyny tylko nie wiem czy one nie są za puszyste KTO SIĘ KU.....Ą URODZIŁ TO KANARKIEM NIE ZDECHNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Cyfra stanowi prawo i bardzo chętnie "miesza" w garach. (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to "coś" dostało pieniądze z MOPS-u to przestałbym wierzyć w sprawiedliwość i rzetelność Pomocy Społecznej. Znam bardzo dobrze jej historię! Ciekawe kto uwierzy w tę bajeczkę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jasia" napisał:
Pani Cyfra stanowi prawo i bardzo chętnie "miesza" w garach. (...)
Pani cyfra swoim wynagrodzeniem odpowiada za decyzje ,jeżeli podejmie niełaściwą,lub z naruszeniem prawa przez 1 rok może być pozbawiona zarobków , tak jest z każdym urzędnikiem,dlaczego niby ma naginać prawo na swoją niekorzyść.Proponuję niech każda osoba"niby pokrzywdzona" zaryzykuje i nareszcie weżmie się za robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie ma łatwo w dzisejszym świecie,ale ma sie rączki to trzeba zapier.....a nie leżeĆ.... i swego czasu cudzych mężów podbieraĆ za parę groszy....ja Ci nigdy tego nie zapomnę!!!a teraz gwiazdę udaje do telewizji sie pcha !!!za wychowanie,, bachorów,, niech sie weżmie !!co ich nauczyła!!!!!!!!!!! wkońcu sprawiedliwośĆ Cię dopadła !!jego zresztą też!!! pamiętaj ZEMSTA JEST SŁODKA I WARTO NA NIĄ BYŁO CZEKAĆ!!do roboty gwiazdo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele jest takich darmozjadów co do roboty się nie wezmą tylko po MOPSACH biegają jest taka rodzinka z Ciechanek te Panie łucz,,,,,, twierdzą że pracować nie bendą bo po co skoro my na nie zapierniczamy a one Biedne i im się wszystko należy szkoda gadać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim to trzeba kontrolę z zaskoczenia bo one biede pokazują płacisz alimenty na dziecko żyje cała rodzinka a za robotę się nie wezmą szmaty a alkochol i papierosy u takich to norma darmozjady a takie to z alimentów tylko żyje tylko po to robią sobie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze muwicie, ale i ta wasza łęczna nie jest taka święta a konkretnie urzędasy, dziecko ma wszystko a je zabierają na podstawie pomówień !!!! i nie raczną nawet powiedzieć gdzie ono jest a na tych "alkocholikow" to nie ma kontroli jeszcz my zapier... na 5000 + !!! je..ać su... i z ops i swidnik !!! Biurwy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mops wchodzi w butach tam gdzie ludzie ani nie są patologia ani nie potrzebują od nich pieniędzy. Chcą żyć w spokoju. A mops przychodzi zagląda w kąty. W dodatku ma pretensje że nie są puszczani do domu. Żale do ich syna. Robią z niego złego człowieka. Straszą policja czy sądem. On niechce pomocy od mops ani jego rodzice. A mops się narzuca. Czego nie pójdą do patologii a nie do spokojnych ludzi. Boją się że w patologii mogą dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...