Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tu nie trzeba znać przyczyny. Domek nad jeziorkiem. Grill Piwo papierosy. Para się spiła zapaliła papierosa, pijani poszli spać papieros spadł i kaplica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie wszystko musi być takie jak Ci się wydaje...  A może inaczej?  Małżeństwo l. 40-50, dzieci odchowane, na studiach, pracujące, pojechało spędzić uroczą sobotę na działce. Cały dzień dbali o swój ogród, przycinali kwiaty, żywopłot, podlewali i nawozili zieleń. Zbudowali też nowy karmnik dla ptaków i spacerowali nad jeziorem sprzątając śmieci "przyjezdnych". Zrobił się wieczór, stwierdzili że przenocują. Głowa rodziny narąbała drewienek, rozpalili ogień w kominku. Spędzili cudowny romantyczny wieczór. Na noc włożyli do kominka 3-4 grubsze drewienka, żeby było cieplej. Około 21:00 poszli spać. Zasnęli razem na wieczność. Wydarzyła się ludzka tragedia. Nie z głupoty, a z przypadku. To jest bardziej prawdopodobna przyczyna albo np. awaria elektrycznego piecyka.   Następnym razem zanim napiszesz coś głupiego, użyj narządu zwanego MÓZGIEM !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie wszystko musi być takie jak Ci się wydaje...  A może inaczej?  Małżeństwo l. 40-50, dzieci odchowane, na studiach, pracujące, pojechało spędzić uroczą sobotę na działce. Cały dzień dbali o swój ogród, przycinali kwiaty, żywopłot, podlewali i nawozili zieleń. Zbudowali też nowy karmnik dla ptaków i spacerowali nad jeziorem sprzątając śmieci "przyjezdnych". Zrobił się wieczór, stwierdzili że przenocują. Głowa rodziny narąbała drewienek, rozpalili ogień w kominku. Spędzili cudowny romantyczny wieczór. Na noc włożyli do kominka 3-4 grubsze drewienka, żeby było cieplej. Około 21:00 poszli spać. Zasnęli razem na wieczność. Wydarzyła się ludzka tragedia. Nie z głupoty, a z przypadku. To jest bardziej prawdopodobna przyczyna albo np. awaria elektrycznego piecyka.   Następnym razem zanim napiszesz coś głupiego, użyj narządu zwanego MÓZGIEM !!! 
Napisałeś b. mądrze. Mam działkę nad Piasecznem prawie 30 lat i wiem co to praca po zimie, głowa boli od powietrza. Dużo liści, grabienia, sprzątania. Wieczorem, zmęczeni idziemy spać i nawet piwa nam się nie chce napić. Wyrazy współczucia dla Rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się zrobiło z tym miastem..Miastem tzw inspiracji. Zero empatii, czytania. Rządzą studenciaki z głębokiej prowincji z rozumem na poziomie gimnazjum ..Facebook twitter to ich wykładnia.UWAGA!!! Dziś promocja pod aldikiem 6 majtków za jedyna13PLN.POzdrawiam studentki.Do boju dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla bliskich i przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się zrobiło z tym miastem..Miastem tzw inspiracji. Zero empatii, czytania. Rządzą studenciaki z głębokiej prowincji z rozumem na poziomie gimnazjum ..Facebook twitter to ich wykładnia.UWAGA!!! Dziś promocja pod aldikiem 6 majtków za jedyna13PLN.POzdrawiam studentki.Do boju dziewczyny
Facet,urwałeś sie.Diś każda chce tylko do buzi. to nic nie kosztuje i majtki czyste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla Rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz mieć smutne życie i przykre doświadczenia z dzieciństwa.      
Tu nie trzeba znać przyczyny. Domek nad jeziorkiem. Grill Piwo papierosy. Para się spiła zapaliła papierosa, pijani poszli spać papieros spadł i kaplica.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego ludzie nie zakładają alarmu z czujnikiem pożarowym?! Ja mam taki czujnik przy systemie alarmowym, opłacam tylko 20 zł miesięcznie składki w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa i śpię spokojnie. Wiem, że jeżeli zacznie się dymić to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną, a przy okazji przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile kosztowała Cię instalacja systemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...