Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda w Bogdance

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2016 o 20:29 Powrót do artykułu
Czy fontnny będą czynne tzn czy będą sikać.Tak tylko pytam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z UST PANA PREZYDENTA USŁYSZAŁAM DZISIAJ W FAKTACH /TVN/ PÓŁTOREJ ROKU...........................
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Z UST PANA PREZYDENTA USŁYSZAŁAM DZISIAJ W FAKTACH /TVN/ PÓŁTOREJ ROKU...........................
on nie jest d poprawnej polszczyzny, on jest od podpisywania glupot wprowadzanych przez pis tj. 500+ za leżenie i seks
1
Półtora roku
0
Ma zgodę prezesa na przyjazd???
1
Popieram politykę szczególnie zagraniczną prezydenta Dudę kultura człowieka ,oraz odwiedziny regionu Lubelskiego Serdecznie zapraszamy , ale w inwestycjach Lubelski region jest POMIJANY w stosunku do Podkarpacia czy innych regionów
0
czemu nie jedzie na Śląsk ?
0
Górnicy to są na śląsku a w bogdance zwykłe ryle z Łęcznej, gdyby górnik (ten prawdziwy ze śląska) miał pracować za dole za 2000 zł netto w jakiejś spółce to szybko wywieżliby kierownictwo i zarząd na taczkach bo to są chłopy twarde i co by nie mówic charakterne w przeciwieństwie do rolników z Bogdanki.
0
Czyli zaczynają już dożynać Bogdankę żeby wschód całkiem zaorać
0
ziomal z pń napisał:
Popieram    politykę  szczególnie zagraniczną  prezydenta   Dudę kultura człowieka ,oraz odwiedziny regionu Lubelskiego  Serdecznie     zapraszamy  ,    ale w inwestycjach Lubelski region jest POMIJANY w stosunku do Podkarpacia  czy innych regionów
No jak jest pomijany lubelski region,na 20 km dwa pomiary prędkości,najszybciej amortyzująca się inwestycja.
0
Hahaha Nigdy nie zagłosuję na pana.
0
No i dalsza część kompromitacji tow. lokaja trwa ! Po co tu jedzie ! Przeszkadzać w pracy ! My tu lokai kurdupla nie chcemy, my chcemy normalnie pracować a nie próżniaka z pod żyrandola gościć ! Wydaje nasze pieniądze żeby dupę przewietrzyć ! Kto na to pozwala, żeby człek który winien stać przed Trybunałem Stanu lub siedzieć w więzieniu woził się za naszą kasę ! Łamanie Konstytucji jest równoznaczne z targowicą, którą uprawia razem z sektą pislam i mafią kaczo-rydzokową !
0
Ciekawe co podpisze?
0
ziomal z pń napisał:
Popieram    politykę  szczególnie zagraniczną  prezydenta   Dudę kultura człowieka ,oraz odwiedziny regionu Lubelskiego  Serdecznie     zapraszamy  ,    ale w inwestycjach Lubelski region jest POMIJANY w stosunku do Podkarpacia  czy innych regionów -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak czytam w/w tekst to nóż mi się w kieszeni otwiera ! Jakim trzeba być durnym żeby tak bredzić ! To bełkot czystej wody z ryja tow, guru z NKWD sekty pislam ! Jaką ten podły człek prowadzi politykę ?? Czy w wewnątrz czy zagraniczną ! Tepoto ! Jak wychodzi srać to pyta guru a ty bełkoczesz o jakiejś polityce ! Nie obrażaj Polaków i Polski tym bydłem ! Skończą wszyscy w pierdlu a tam na górze belzebub już czeka z widełkami  ! Na całe bydło ze świniarni nie obory bo tam krówki a tam świnie
0
Po co ten dupowłaz tu ciągle przyjezdża i wk...wia ludzi. Niech pojedzie na Śkąsk i tam sprzedaje te swoje idiotyczne uśmieszki.
0
Czyli da koncert ! Sam czy w duecie z dodą!
0
A ja zagłosuje za prezydentem  Dude 2 kadencje ,ponieważ ten człowiek posiada kulture międzynarodową  nie siada pierwszy na krześle nie pisze Bul i wiele innych taktów .Oby POLSKA zawsze miała takich prezydentów  a nie tylko uśmieszki do zachodniej Europy .Polska zasługuje na dobrego prezydenta  jak  Duda  ,a nie udającego Polaka .Przeciwnicy Prezydenta do dzieła bo to wam wychodzi?????????????????Popieramy  polityke miedzynarodową sojusze z USA Wielką Brytanią i grupa wyszegradzka  z Węgrami na czele.Lublin i region potrzebuje inwestycji drogowej kolejowej
0
Ale gdy sala daje aplauz na stojąc to siedzi na krześle i nie klaszcze.
0
Chyba uroczyście otworzy ZOL!
0
Często myślę o panu pręzydęcię opróżniając w toalecie spłuczkę z wody .
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: