Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy też peeselowiec jak większość? Mam nadzieję, że nie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedługo ci z KK będą też mieć swojego prezesa, premiera u władzy po prezydenta już mają od sierpnia 2015r.
0
To jest właśnie przedstawiciel tej lepszej frakcji pewnej instytucji, która już daleko odleciała od swych korzeni i posłanninctwa !!! Bierzcie przykład panowie biskupi, proboszczowie i wikariusze !!!
0
Trzy zdrowaśki przed wyjazdem do pożaru ? Takie standarty wprowadzi sukienkowy prezesina ?
0
JAK WIDAĆ - P_O_PIERDOLIŁO ICH DOKŁADNIE - WIEŚNIAKI NAOGLĄDAJĄ SIĘ W TELEWIZJI PLEBANII CZY INNEGO CZARNEGO GÓW_NA I ZACHOWUJĄ SIĘ JAK NIEDOROZWOJE UMYSŁOWE
0
Guest zacznij sam coś robić, a nie wszystko i wszystkich krytykyjesz, tak jest najłatwiej, wykarz się w inny sposób!!!!!
0
Nie dawajcie przykładu zbyt wcześnie. Za jakieś zasługi ten ksiądz wyleciał z poprzedniej parafii, gdzie był proboszczem i rozbudowywał kościół. Za te zasługi zesłano go do takiej parafii jak obecna.
0
Hej ty guest. Jesteś pewien ze wszystko wiesz? Jakiś bardzo zainteresowany jesteś i nie potrafisz zobaczyć dobrych rzeczy. Guest 2
0
Jezu....
0
Niektórzy już mają dość tego biznesoproboszcza! niech ktoś powie prawdę ile kosztował parafian ten książęcy kaprys?
0
Co to za gówniarzerka się tu zapleniła i palikotuje się? Książki do ręki klocki śmierdzące i pouczyć się trochę, a nie komputer i głupoty wypisujecie. Ogarnijcie się jołopy. WSTYD.
0
Pewnie bedzie lecial z kropidlem do pozaru.
0
Oj będzie wesoło, będzie się działo w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogóźnie. Sami faceci - oj będzie się działo.
0
Raczej z sikawką niekoniecznie do pożaru
0
Popatrzcie na zdjęcie tych strażaków w tle proboszcza, oni ugaszą wszystko tylko nie pożar.
0
Proponuję, aby Ci którzy tak potrafia ganić wszystko i wszystkich wypisali, albo przynajmniej zastanowili się ile sami robią dla innych, dla społeczeństwa, czy to w Kościele czy poza.  
0
Alleluja i do przodu dalej kasę doić od parafian
0
to żaden ajwaj po wyborach ksienciunie będą pociągać za wiele grubsze sznurki
0
co palikociarnia? żal wam d... ściska? :D
0
Polska to chory kraj a Polacy bez urazy mają nie poklei w głowie. Kolejny majątek który przejmie kler. Jezus nauczał o ubóstwie i służbie bliźnim oni obrastają w tłuszcz oraz srebrniki. Nie mogę jestem wierzącym ale nie mogę na to patrzeć nie potrafię tego zaakceptować. Codziennie walczę o przetrwanie swojej rodziny a oni doją i doją końca nie widać jak ciała nie nasycone. Niech episkopat da dokumenty na to, że nigdy nie będzie rościł sobie praw do terenu sprzętu lub budynków strażnicy. To chyba jednak prawda co piszą różni wróżbici Nostarmaduso podobni, że kler sam zniszczy siebie.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: