Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzięki temu profesorowi mój brat zyje ! Niewiem jak mu dziękowac za uratowanie zycia ale to jest nie do opowiedzenia jak wspaniałym jest człowiekiem.. Brat dostał zycie przezylismy cud. !! Ten człowiek jest Bogiem niedość ze tak pomógł to jeszcze wsierał i wierzył do konca ze się uda ;( Nigdy mu tego nie zapomniny co dla nas zrobił Nie da się dziękowac za zycie ale i tak dziękujemy za Damiana bo dzięki panu on zyje.... ;***** !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To swietny Gosc ten Pan Jerzy, tylko czasem sie zastanawiam dlaczego srodowisko medyczne Slaska w sporym procencie wiesza na nim psy? Mnie tez operowal...tak zwyczajnie , bo byla taka potrzeba...a ze miewa czasem jak zwyczajny Czlowiek chwile slabsze...??? No moze tak, z tym, ze moim zdaniem to powod do tym wiekszego uznania...a teraz mi smutno, bo odszedl mu pacjent z tych spektakularnych, bo jaki bylby to sukces gdyby przywrocil do zycia gornika , ktorego przywieziono juz jako niemal martwego...szkoda mi Profesora , a najbardziej mi szkoda, ze ktos pewnie nieswiadomie wrobil Go w koniecznosc czynienia cudow. Ktos kto nie ma pluc nie moze zyc...tylko dlatego, ze chce tego nawet najkapitalniejszy Profesor, i nawet jesli to jest Jerzy atoato
0
Świetny fachowiec z profsora, wieszają na nim psy na Śląsku - kto pamięta odejście z Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich? Podobno jakieś sponsoring? Atmosferę nagonki można sobie darować. Liczą się fakty, nie mity. Podobno tam też miał być najlepszy sprzęt. Życzę jak najlepiej, szczególnie po lekturze przypadków opisywanych na forach internetowych.
0
Potrzebuje pomocy dla oparzonego chłopca wiek 6 lat poaprzony korkami z odpustu jest pod opieka zwykłych lekarzy ktorzy tylko mowia ze nie jest dobrze chce jakos uzyskac pmoc specjalitow gdzie szukac pomocy i nie czekac pomozcie prosze
0
http://www.spzoz.powiatleczynski.pl/spzoz,show,56,wschodnie-centrum-leczenia-oparzen-i-chirurgii-rekonstrukcyjnej - tu są nr telefonów, może Pani spróbuje do Łęcznej, naprawdę są tu fachowcy światowej klasy. Powodzenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: