Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem mieszkancem Łęcznej tu się urodziłem i tutaj ukonczyłem szkołe czytając Panstwa Komentarze odnoszę wrażenie co nie którzy pomylili komentarze z innymi artykułami Trzeba zapytac Pana Burmistrza Teodora Kosiarskiego co zrobił dla ludzi, a co zrobił dla siebie. Dworzec to są wiaty za które ktoś dostał w łapy aby nazwac przystanki dworcem, pamiętamy miała byc poczekalnia a mamy sklepy które są otwierane od godz. 9,00 najgorzej było w okresie zimowym gdzie czekałem 30 min na autobus. Panie sklepowe twierdzą że tu jest sklep a nie poczekalnia Pan Teodor Kosiarski porobił nam ronda i z tego powinniśmy byc dumni i wybrac go na następną kadencję a ja się pytam kiedy będzie rondo tam gdzie byc powinno czyli wjazdi wyjazd na dworzec ale dodają poczekalnia będzie ale warunkiem jest zrobienie ronda. Znowu będą dzielic pieniądze i dostaną w łabę. Społeczęstwo będą mamiac obiecankami Stowarzyszenie Tęcza powiem wam szczerze nie dostaniecie tej nieruchomosci po mojm koledze Stanisławie bo nie macie pieniędzy na łapówki dla radnych. Wiedziałem na sesji radnych gdzie nic nie zrobili dla ludzi ale dla siebie zrobili Będą nadal się bic o stołek radnego. A co do wyboru Rady oś. Bobrowników to nadal jest przewodniczący radny Góral, urzędnicy Urzedu Miasta poplecznicy Burmistrza bo nie ma osoby bez powiązan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie sie zgadzam z moim poprzednikiem. Teodor i radni nie działają sobie na szkode, mimo ze czasem na sesjach takie sprawiają wrazenie. Jesli gdzieś w przyszłosci ma powstać jakas inwestycja, to dziwnym trafem radni na rok wczesniej wykupuja tam ziemie, a przeciez nikt nic nie wie oficjalnie. jest jeszcze kilka historii na temat prezesów spoldzielni mieszkaniowych, co kradli i dalej piastuja stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się przedmówcą faktycznie burmistrz Kosiarski i Radni wykopują ziemię weźmy przyklad przetargu gruntu pod garaże przy Wojska Polskiego. Kto kupił a no Radni a później wynajmują ludziom ktorzy nie mieli dostępu do przetargu. Łecznej przetargi odbywają pod publikę, faszowane. Często słyszę od radnych jak mówią nic nie możemy zrobić bo burmistrzem nie da sie rozmawiać i mydlą oczy ludziom. Co wyboru radnych osiedla Bobrowników to wybór był taki poplecznicy Gorala mówili trzeba jego wybrac Co do Tęczy stowarzyszenia to powiem tak znalazla Siudowa ktora chcę dla społeczeństwa zrobic pożytecznego, społecznie bez pieniedzy a kto widział żeby radny coś dał, dają wtenczas jak są media, prosze jaki jestem chojny Burmistrz starsze osoby ma za nic a on nie będzie ciągle młody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI PREZES TĘCZY NA BURMISTRZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kraj mlekiem i miodem płynący TO PEWNE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI PREZES TĘCZY NA RADNĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYBIERAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam jednak że Pani Prezes Tęczy Siuda nadaje się na Radną i jak będzie startowac to na nią zagłosuję. Od ludzi słyszę że wiele osób otrzymało od niej pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie co to za radny ten goral. ludzie jak mozecie na niego glosowac przeciez on sie nawet kulturalnie odezwac nie umie, zwykly pijak i prostak. i takie toto maja sie zastanawiac i radzic co do łęcznej, przeciez to jakas paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do radnych, i ich przekretów, to całkowita prawda z tym wykupowaniem ziemi. Bylo tak z garazami i z ta elektrowania co miala czy moze nadal ma powstac na starowsi. Wsród wszystkich osob zaiinteresowanych ktorzy ewentualnie mogliby sprzedac swoje grunty pod budowe, dziwnym trafem jest kilku radnych (czyzby gospodarowali na ziemi w starejwsi?) Z pewnościa grynty ma ta burmistrz oczywsice zapisana na siostre kuzynki brata szwagra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELEKTROWNIA BĘDZIE W ZAWADOWIE KUPUJCIE ZIEMIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym komentarzu widziałem jak kilku radnych pojechało do zawadowa. Cos juz kombinuja;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan panie jankiel nie pojechał szkoda bo dobry gesscheft można zrobić a Zawadowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy Burmistrz przekazał nieruchomośc formie darowizny czy użyczenia dla stowarzyszenia Tęczy aby mogla służyc dla nas. Bardzo poruszył mnie artykuł, jest mało społeczników ktorzy by walczyli dla ludzi. Centrum o którym jest mowa w artykule po przeczytaniu powinna powstac. Panowie, Panie Radni bierzcie się do roboty mniej gadajcie coś zrobcie dla nas. Sąsiad z Wiklinowej mógł dzięki Tęczy przygotowac śniadanie wielkanocne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rownież moglam przygotowac śniadanie wielkanocne dzięki rozdawanej żywności przez Tęcze i za tą im dziekuje. Sąsiadka pokazala mi ten artykuł i od niej sie wpisuje. Powinni burmistrz i radni pomóc temu stowarzyszeniowi i sami by mieli satysfakcję, dumni ze swojej pomocy dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z radnych z Bobrowników mówił mi że nie przekażą nieruchomości Tęczy bo radni nic niemogą zrobi tylko ma władzę Burmistrz Kosiarski, Kowalski. Sam radny powiedział faktycznie ani młodzież ani osoby starsze nie mają gdzie wyjśc są tylko ławeczki przed blokiem a takie Centrum o Rodzinę by zapewniło miejsca spotkan i miejsca pracy. Mówił radny że tęcza już trochę osob zatrudniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szłyszalem że szukają budowlancow, elektrków, magazynierów, handlowcow trzeba wejśc na ich stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Radni nie decydują" to po co są łatwo policzyc ile nas kosztuje utrzymanie radnych jest ich 21* 1000zł m-c wynosi = 21000zł a teraz tę kwotę pomnożyc przez 12m-c czyli 21000zł * 12 m-c = 252000 zł tyle wynosi utrzymanie radnych przez rok gdyby ich nie bylo Burmistrz zaoszczecił i by załatal dziury w jezdni a kadencja Radnych trwa przecież 4 lata. Są zbędni gdyż wladza jest w rękach Burmistrza Pieniądze Burmistrz mogł rownież przeznaczyc na szczytny cel jakim jest powstanie Centrum przez Tęcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest klilku radnych ktorzy nigdy głosu na sesjach nie zabrali. Bardzo zadko tez glosuja wstrzymijac sie wiecznie od głosu. I po co takich trzymac niereformowalych myslacych jeszcze starym systemem. Trzeba dać miejsce nowym po studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wi...mistrza+łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE BURMISTRZU DLACZEGO NIE BEDZIE U NAS ELEKTROWNI?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wypociny tej samej osoby piszącej pod dziesiątką różnych nicków to mi żal dupę ściska. Co Tęcza mogłaby zrobic dla ludzi? NIC. Nie mając żadnego poważniejszego źródła finansowania nie ma takiej możliwości. Dom Samotnej Matki? A po co skoro w istniejącym w Kijanach są wolne miejsca. Zaadoptowanie budynku o którym mowa jest bezsensowne, co można zrobić z taką ruderą? Tylko i wyłącznie zburzyć. Poza tym ten budynek chyba będzie przeszkadzał w przebudowie Jana Pawła II więc po tym możnaby stwierdzić, że to Pani Siudowa wyczuła niezły interes żeby się nachapać kasy. Stowarzyszenia tego typu to tylko utrzymywanie z państwowych pieniędzy ich zarządu. Centrum o Rodzinę-jakie miejsca spotkań? Jakie miejsca pracy? Co to wogóle za brednie że niby ludzie starsi nie mają się gdzie spotykać? Oni jakąś są specjalną grupą ludzi czy co że nigdzie nie potrafią się ze sobą spotkać i porozmawiać tylko potrzeba im specjalne miejsce do tego? No bez żartów. Jakie miejsca pracy mogłaby Siudowa ludziom zaproponować? Człowiek ma pracę sam sobie znaleźć a nie że ktoś będzie robił to za niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...