Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JEBAC POLICJE TE KURWY JEBANE CHUJ Z WAMI I WASZYMI RODZINAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę pokoju na świecie. niech idą do normalnej pracy za 2 tys zł bez zadnych przywilejów, kiedy wkońcu branza górnicza zrozumie że za ich zachcianki płacą inni ludzie którzy pracuja w handlu, usługach itp. i nie zarabiają po 5 tyś + brabórki czternastki, wczasy, brawo zarząd!! ukrócic troche te przywileje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 mln zł na wczasy pod gruszą? na łeb im siadło? Zamiast zaproponować jakiś kompromis i oszczędności to ryle chcą więcej hahaha szkoda że pół kraju i tak płaci na ich emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko jednej rzeczy nie rozumiem. Dla czego węgiel importowany jest tańszy, a dochodzą jeszcze koszty transportu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to głupi ludzie - Nikt nie rozumie tego że jeśli taki górnik nie zarobi to wszyscy dookoła też nie będą mieli pieniędzy.    Zawiść ludzka nie zna granic. Dlaczego ludzie są tacy zawistni?. Niech zarabiają dlaczego nie ?! -    Typowe myślenie Polaków - niech "go" zwolnią, niech obetną pensję, niech "mu" się źle dzieje, niech itd...         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamienimy sie na pare dni ty zjedziesz za mnie a ja bede cegly nosil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chcesz bałwanie pracować za 2 tys do końca życia to sobie pracuj i żyj aby żyć. Każdy człowiek powinien cieszyć się życiem a za 2 tys to jedynie mozesz się martwić o to i o tamto. Więc jeśli ktoś chce zarabiać wiecej to nie komentuj tego negatywnie tylko nadal żyj swoim szarym życiem tak jak to robisz do tej pory. Ludzie mają marzenia na które powinno byc ich stać tak jak to bywa w innych krajach. Żal wam dupe ściska że nic nie potraficie zrobic ze swoim życiem nawet o nie nie zawalczycie szare myszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie, najpierw nie zgodzili się na budowę elektrowni - gdzie mieli by zbyt wegla, a teraz strajkują ze będą zwolnienia - tu jest Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrrosni pacani!! gornicy ryzykuja zyciem i uwazam ze stanowczo zarabiaja za malo a zazdrosnicy zawsze beda czy bedziesz zarabial 2000 czy 20000 tys to polska jeden drugiemu zyczy jak najgorzej zeby samemu miec lepiej zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwalniajcie ludzi i zatrudnijcie murzynow albo emigrantow to beda robic za 1000 zl i sie beda cieszyc haha tak jak my w anglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy kryzysie w firmie szukamy 7mln na wczasy pod gruszą...no chore...zamiast sie skupic na tym, zeby przetrzymac kryzys i zeby firma odzyla...jakbym byl prezesem tej firmy to za taki postulat bym sie wkurzyl
zgadzam sie z tobą w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 58 minut temu 7 mln zł na wczasy pod gruszą? na łeb im siadło? Zamiast zaproponować jakiś kompromis i oszczędności to ryle chcą więcej hahaha szkoda że pół kraju i tak płaci na ich emerytury.   Albo praca i pewna pensja albo dodatki zdecydujcie się  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąć afrykańskich emigrantów i po problemie. Wszak mamy wolny rynek i kapitalizm !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto im dogodzi, rozbestwili się, ze wszystykiego im mało, buce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest buc to ciebie zrobił, jak nie byłeś na dole to zamknij dupe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka to prywatna kopalnia i żaden podatnik nie dokłada tutaj ani grosza od 6 lat. Cały ten kryzys w branży to fikcja aby zastraszyć ludzi i możliwe, że chodzi tutaj o wywołanie strajku, co będzie miało wpływ na zaniżenie wartości spółki, a później jej sprzedaż. Strajkujący nie powinni sobie pozwolić nic odebrać, ponieważ to wszystko jest zapisane w ZUZP. Jeżeli ktoś myśli, że górnictwo to łatwy zarobek to jest w błędzie. Normalni ludzie nie pracują w tak ekstremalnych warunkach, to praca dla prawdziwych twardzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ryle, wy nieuki nie znający sytuacji u źródła z zasiłku oglądający zakłamaną telewizje, zarabiają na państwo oddając duży procent swoich zarobków i weźcie sobie długość życia średnią górników 5 lat na emeryturze i do piachu. A że lekarze i inne zawody dały sobie wydłużyć wiek emerytalny to słabo protestowali. A czemu policji skróconego wieku nie cofneli? Mają rację że walczą o swoje bo ten zarząd ich minimalizuje koszty inwestycji, maxymalizujac zyski kosztem pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to są dodatki które im się należą xa ciężka robotę w nieustannym brudzie i zapyleniu. 7 mln na prawie 4tys zatrudnionych na rok to jest nic. A w szczególności Dla Stopy. Także niech walczą niech wszyscy wyjdą i zsbkokuja wydobycie na tydzień i już Pierwsze mln strat poleca i Stopa zacznie myśleć że to mu się nie opłaca i moment zmieni reguły tej gry. Pierwsze To ja bym Panią Premier Kopaczke wysłał w kapsule na słońce żeby już tam została. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze ludzi którzy naprawdę nic nie wiedzą na o pracy w GÓRNICTWIE to mnie szlag trafia. Wydaje mi się że gadają bo nie mają zajęcia. Zawód górnika jest naprawdę ciężki zapylenie temperatura warunki szkodliwe. To o co walczą GÓRNICY im się należy bo wypracowali to swoimi rękoma. Nie wiem o co chodzi tym wszystkim co tak psioczą na GÓRNIKÓW. Jeżeli chciałbyś człowieku zarabiać tyle co górnicy i mieć dodatki które mają górnicy skończ szkolę górniczą i i idź do pracy człowieku do kopalni i ciekawe czy jak przepracujesz parę miesięcy w zapyleniu temperaturze będziesz gadał tak samo i psioczył na górników czy powiesz człowieku GÓRNICY mieli rację upominając się o to co im się należy. A I JESZCZE DO TYCH CZŁOWIEKÓW KTÓRZY PISZĄ ŻE GÓRNICY NIE SĄ WYKSZTAŁCENI OTÓŻ SĄ KAŻDY GÓRNIK MUSI MIEĆ SKOŃCZĄ SZKOŁĘ. Szlag mnie trafia jak czytam totalne bzdury na temat GÓRNIKÓW. Zanim ktoś się wypowie na temat górnictwa to niech najpierw zasięgnie informacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość: A może ktoś zada pytanie, czy to przypadkiem nie cena za ratowanie JSW... czasowe wstrzymywania wydobycia w świetnie prosperującej kopalni, ażeby móc sprzedawać węgiel JSW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...