Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewodnicząca Rady Miejskiej górą. Teraz pozwie radnych?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 o 08:12 Powrót do artykułu
Nie mają wstydu ! Nie wiedzą ile "brać" ! - Przecież to nasze pieniądze ! Ludzie dostają po 2000zł/msc i mają więcej honoru niż ci zza tego biurka ;/ Żeby zasłużyli na 1/10 tej kwoty byłoby świetnie ;/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ci z mniejszymo obowiązkmi też biorą i............?
0
A w Lublinie w RM Lublin rej wodzi baba ze Świdnika i władza udaje, że jest ok. W Krasnymstawie POgonili przybłędę z obcego miasta, którego wybrali radnym. A w Lublinie ten 1 głos baby ze Świdnika daje absolutorium Łysoniowi. Trzeba napisać do Ziobry, że w Kozim Grodzie łamią przepisy.
0
To dlaczego RIO zaleciło radzie miejskiej zmianę uchwały, gdy się radni na to za żalili a co z pieniędzmi które się wcześniej wypłacono? Czy to jest w porządku? Warto pociągnąć sprawę tej diety u prokuratury nadrzędnej, lub wyżej.
0
Przywódców konfederacji targowickiej spotkały surowy osąd, a w większości również adekwatna do niego kara.
0
Rozumiem, że według redakcji odmowa wszczęcia śledztwa równa się prawomocny wyrok sądu uniewinniający od zarzutów? Sprawa dalej stoi w tym samym punkcie. Każdy ma swoje racje i Pani Krystyna lepiej niech się nie ośmiesza z tym straszeniem pozwami. Jeszcze nie widziałem żeby sąd kogoś skazał za zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Inaczej mówiąc oskarżony o morderstwo mógłby pozywać wszystkich, którzy zajmują się jego sprawą i sugerują, że może być winny. O winie przesądza sąd a nie odmowa wszczęcia śledztwa. Absurd i straszonko żeby jej sprawą już się nie zajmować.
0
Trafiła kosa na kamień! Bardzo dobrze. Chyba będzie Fijałkowski przepraszał.
0
Chyba za znajomość z Kuczyński
0
Niech się Pani Przewodnicząca nie odgraża tylko złoży zawiadomienie. Zobaczymy.
0
zaraz będzie lament jaka to prokuratura jest zła.
0
Fakt już był lament, że RIO jest złe teraz będzie zła prokuratura. A tak naprawdę to winni są ci co nie umieli nauczyć logicznego myślenia i debi..lowi dali dyplom.
0
Nie złoży zawiadomienia bo wtedy sprawa będzie rozpatrywana dogłębnie przed sądem i mogłoby być różnie.
0
Znowu "porażka" Fijałkowski. Młody dobrze zabiega, aby pseudonim wciąż był aktualny.
0
Prawo nie działa wstecz.
0
Pani Borkowska, czas już na emeryturę. Wnuki bawić.
0
Succ napisał:
Pani Borkowska, czas już na emeryturę. Wnuki bawić.
Każdy powinien robić to co dobrze umie bez wyznaczania limitu.
0
w tym wypadku to i ja jestem za tym żeby poszła na emeryturę. Kończ waści wstydu oszczędź.
0
Z tego co wiem to przewodnicząca rady jest na emeryturze. Emeryci nie tylko mogą, a nawet powinni uczestniczyć w życiu publicznym. Ja zaproponuje inny apel: Mariusz weź się za jakąkolwiek pracę i przestań żerować na gminie. Nieróbstwo i ciągłe porażki to nie jest najlepsza wizytówka człowieka, który ma jakieś ambicje.
0
I mówi to człowiek który wraz ze swoją żoną żeruje na gminnym budżecie. Żałosny niedorzecznik. A co będzie jak Kosiarski odejdzie?
0
Po kopnięciu przez konia?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: