Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeżyliśmy kataklizm! (wideo i zdjęcia)

Utworzony przez wega, 6 sierpnia 2008 o 08:31 Powrót do artykułu
Czwórka to rzeczownik. Liczba dzieci przebywająca w domu podczas wichury TO CZWORO!!! Zapewne autor artykułu w szkole orlłem nie był!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BO KIEDYŚ ZA KOMUNY WSZYSCY ROLNICY BYLI UBEZPIECZENI SKŁADKA BYŁA NIEWIELKA BO MASOWA I PO TAKICH KATAKLIZMACH KAŻDY OTRZYMYWAŁ ODSZKODOWANIE.DZISIAJ MAMY DOBROWOLNOŚĆ UBEZPIECZEŃ ROLNICZYCH ALE ODSZKODOWANIA W POSTACI DOTACJI GMIN CHCIALBY OTRZYMYWAĆ KAŻDY POSZKODOWANY,<< PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY.>>
0
MAŁOLEPSZY napisał:
BO KIEDYŚ ZA KOMUNY WSZYSCY ROLNICY BYLI UBEZPIECZENI SKŁADKA BYŁA NIEWIELKA BO MASOWA I PO TAKICH KATAKLIZMACH KAŻDY OTRZYMYWAŁ ODSZKODOWANIE.DZISIAJ MAMY DOBROWOLNOŚĆ UBEZPIECZEŃ ROLNICZYCH ALE ODSZKODOWANIA W POSTACI DOTACJI GMIN CHCIALBY OTRZYMYWAĆ KAŻDY POSZKODOWANY,<< PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY.>>
To centrum powiatowego miasta a nie wieś jak wygląda na zdjęciu więc nie wiem co mają do rzeczy ubezpieczenia rolnicze
0
ale młody, wykształcony. to się liczy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: