Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pytania do pana radnego Mariusza

Utworzony przez Darek, 23 listopada 2012 r. o 12:22
Mariusz proszę cię Podpisuj się, bo niezdrowo jest pisać w kilku osobach. No i odpisz na pytania. Nie są trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tutaj potrafi obrażać radnych to niech też ma własne zdanie wobec swojego burmistrza? Odwagi nie starcza czy praca ważniejsza niż własny honor? Po za tym nie rozumiem co mu daje obrażanie swoich niedawnych kolegów radnych na tym forum. Oni działają a on ? O nim cichutko. Chyba, że wypowiada się jako rzecznik. Takżę Grzesiu rób dalej darmową reklame chłopakom i antyreklame sobie i swojemu portalowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki honor... sprzedany pewnie w super promocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan napisał:
Spokojnie Grzesiu. Co do używania własnego rozumu i posiadania własnego zdania to bardzo ci tego życze. Póki co możesz tego tylko pozazdrościć Mariuszowi i Sebie. Oni mogą niezgodzić się z wodzem a ty?
MARIUSZ bądz sobą intrygi mają to do siebie,że odwracają się do intryganta,seba sobie poradzi bo on jest od tego fachowcem,tobie z twoim charakterem będzie trudno to ścierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie to Ty Grzegorzu atakujesz Mariusza, żeby odwrócić uwagę od swojej osoby - skończ ten cyrk wracaj do swojego portalu. To Ciebie bardzo to boli. Mariusz jest niezależny w przeciwieństwie do Ciebie. On nie boi się skrytykować wodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na razie to Ty Grzegorzu atakujesz Mariusza, żeby odwrócić uwagę od swojej osoby - skończ ten cyrk wracaj do swojego portalu. To Ciebie bardzo to boli. Mariusz jest niezależny w przeciwieństwie do Ciebie. On nie boi się skrytykować wodza.
Mariusz słuchaj ludzi,którzy cię szanują nie wstępuj do szamba.Kiedyś zaaranżuję spotkanie pogadamy jak za dawnych czasów,jestem trochę daleko od ŁĘCZNEJ, ale 2-3 razy do roku jestem w Ł.Myślę ,że dalej koresponduję do Mariusza F?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha jak tak was czytam to aż nie wierze, że radny jeden czy drugi nic dziennie nie robi tylko siedzi na forum. Myślicie, że wszystkie konta tutaj to Bartol, Pawlak i Fijałkowski. Ludzie przejrzyjcie na oczy. WIerze, że część kont to Pan K. bo broni się przed atakami ale po co atakuje dalej innych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ha ha jak tak was czytam to aż nie wierze, że radny jeden czy drugi nic dziennie nie robi tylko siedzi na forum. Myślicie, że wszystkie konta tutaj to Bartol, Pawlak i Fijałkowski. Ludzie przejrzyjcie na oczy. WIerze, że część kont to Pan K. bo broni się przed atakami ale po co atakuje dalej innych ludzi?
STEK BZDUR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry duszek napisał:
STEK BZDUR.
Cóż za merytoryczna i pełna argumentów riposta. Nie wiem jak Wy ale ja wyczuwam nieróbstwo i naftalinę... adres znacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk napisał:
Cóż za merytoryczna i pełna argumentów riposta. Nie wiem jak Wy ale ja wyczuwam nieróbstwo i naftalinę... adres znacie.
Stosowna do audytorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan w delegacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie proste pytania i nie ma odpowiedzi? W takim razie trzeba będzie je zadać mailem, bo radny mariusz udaje, że ich nie widzi zaczynając dalej mieszać w szambie wpisów na DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłącz to forum i wróć do urzędowej pracy. Przestań się kompromitować bo niedługo będzie ci wstyd po osiedlu przejsć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają racje. W czym rzecz, że radny nie odpisze na proste pytania tylko pyszczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak ludzie. Kuczyński i ewentualnie ktoś z jego rodziny żeby tylko podbić wątek i odwrócić uwagę od swojej osoby. To Ci się nie uda. Jeszcze raz CI mówie na sesji będziesz widział Mariusza to się go zapytaj i przestań dalej rozlewać szambo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAnie Zenonie proszę się uspokoić i pozwolić mariuszowi odpoweidzieć na pytania. Nie mieszajmy w to kuczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam sobie piszesz sam sobie odpowiadasz. Brawo Panie Kuczyński, młodszy lub starszy. A na urzadmiejski24.pl cisza. Może sam siebie ocenzurowałeś? Nikt Ci tu naiwniaku na żadne pytania nie będzie odpowiadał a podbijanie wątku nic nie zmieni. Nie odwrócisz ludzkiej uwagi od swoich poczynań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mnie nie obrażać. Tutaj to pan mariusz i pan łukasz dyskutują razem ze swoją rodziną i obrażają wszystkich do okoła. To oni odpowiadają za to szambo na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak a jakiś wątek z dziwnymi pytaniami do radnego to też Łukasz i Mariusz? Grzesiu i Panie Stanisławie dajcie spokój już. Zakończcie te dyskusje. To wy siedzicie tylko na forum i tym żyjecie. Ludzie mają inne sprawy na głowie niż dyskusja z Wami i odwracanie uwagi od poważnych wątków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, macie już ponad 50 lat na karku, dajcie sobie spokój z tą piaskownicą. Panie Stanisławie własny syn Pana zablokował na własnym forum że tutaj się Pan przesiada i sieje zamęt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...