Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni przeciwko nagrobkom

Utworzony przez Gość, 28 marca 2013 o 09:55
http://moje.radio.lublin.pl/leczna-radni-przeciwko-nagrobkom.html Nie rozumiem jednego, mieszkańcom nie przeszkadza cmentarz, a przeszkadza zakład tworzący nagrobki. Warto zauważyć, że już długi czas w pobliżu bloków jest sklep w którym można zaopatrzyć się w znicze, wieńce i trumny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co dublujesz tematy?
0
A jest gdzieś taki? Jeśli tak to zwracam honor
0
Dyskusja jest o tym w wątku z 29 sesji. Jak dla mnie może być i tutaj tylko pewnie będzie toczyła się równolegle w obu wątkach.
0
mieszkańcom to przeszkadza - tak twierdzą - nie przeszkadzają im za to "mordownie z drugiej strony bloku, taka łęczyńska specyfika
0
Bo i ten cmentarz w tym miejscu to po prostu jakieś nieporozumienie, zlikwidować , takie urokliwe miejsce do spacerów się marnuje
0
Gość napisał:
Bo i ten cmentarz w tym miejscu to po prostu jakieś nieporozumienie, zlikwidować , takie urokliwe miejsce do spacerów się marnuje
Mało ci miejsca do spacerów ? To spaceruj sobie po dachu. Idiota !
0
Gość napisał:
Tam było dużo gówien psich więc się nie spacerowało. Bez kitu, 3 mordownie nie przeszkadzają, cmentarz, a nagrobki przeszkadzają! Łęczyńska specyfika!
0
http://lle24.pl/polityka/sebastian-pawlak-wszyscy-sie-myla-tylko-nie-nasz-wodz/ Polecam!
0
Przeszkadzają czy nie, ale jak się okaże że ktoś złamał prawo to sprawa może być gruba.
0
rozumiem ze burmistrzowi moze nic nie przeszkadzać bo mieszka w ciechankach
0
Ładnie wygląda i mi nie przeszkadza...
0
panie burmistrzu, pana głos w tej dyskusji jest powiedzmy mniej ważny
0
Nagrobki pojawiły się na pobliskim parkingu strzeżonym. Będzie protest mieszkańców?
0
No i co w końcu z tymi nagrobkami,tyle krzyku i zamieszania i jaki jest efekt końcowy?
0
Bartolu,jaki jest efekt twoich dociekiwań? Tzn. działań......
0
poczytaj i nie rób sensacji http://lle24.pl/polityka/30-sesja-rady-miejskiej-czy-nagrobki-znikna-z-osiedla/  
0
Kłamczyński weź się lepiej za robotę, posprawdzaj byki w swoich atykułach.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: