Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma edukacji w Łęcznej. Jakie będą zmiany?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Widze ze kuczynski nie napisal wam ile osob liczy opozycja bo byscie wiedzieli ze ten siodmy to koalicjant burmistrza, ktory przejrzal na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fijałkowski chciał zwalniać nauczycieli?? Tak sr.. we własne gniazdo tylko on potrafi. Wstyd mi, że go uczyłam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyłam?? Kuczyński nie jesteś facetem? Człowieku co się z tobą porobiło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik prasowy - powaliło mnie :))))))))) Jaki pan taki rzecznik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nauczycielko!, nie wiem , czy pani pamięta, że ci panowie chodząc do LO. mieszczącego się parę lat temu w tych murach podobno siedzieli w jednej ławce szkolnej? Ale kolesiostwo nie trwało zbyt długo, bo jeden przeginał nagminnie ściągając na lekcjach wypracowania, nie mówiąc o dyktandach z j. polskiego. Dziś efekty jego pisowni ślepy zauważa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pomógł nauczycielom Prezydent z którym się spotkali na poczatku stycznia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Łęcznej będzie szkoła branżowa górnicza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ale Zespół Szkół Górniczych o wielu specjalnościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kształcenie zawodowe dzieki reformie napewno zyska ale skąd szkoły chcę rekrutować uczniów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfR napisał:
Kształcenie zawodowe dzieki reformie napewno zyska ale skąd szkoły chcę rekrutować uczniów?
Ze Sri Lanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...