Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma edukacji w Łęcznej. Jakie będą zmiany?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 o 19:15 Powrót do artykułu
Widze ze kuczynski nie napisal wam ile osob liczy opozycja bo byscie wiedzieli ze ten siodmy to koalicjant burmistrza, ktory przejrzal na oczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fijałkowski chciał zwalniać nauczycieli?? Tak sr.. we własne gniazdo tylko on potrafi. Wstyd mi, że go uczyłam!
0
Uczyłam?? Kuczyński nie jesteś facetem? Człowieku co się z tobą porobiło?
0
Rzecznik prasowy - powaliło mnie :))))))))) Jaki pan taki rzecznik :)
0
Pani nauczycielko!, nie wiem , czy pani pamięta, że ci panowie chodząc do LO. mieszczącego się parę lat temu w tych murach podobno siedzieli w jednej ławce szkolnej? Ale kolesiostwo nie trwało zbyt długo, bo jeden przeginał nagminnie ściągając na lekcjach wypracowania, nie mówiąc o dyktandach z j. polskiego. Dziś efekty jego pisowni ślepy zauważa.
0
A co pomógł nauczycielom Prezydent z którym się spotkali na poczatku stycznia?
0
Czy w Łęcznej będzie szkoła branżowa górnicza???
0
Jest ale Zespół Szkół Górniczych o wielu specjalnościach.
0
Kształcenie zawodowe dzieki reformie napewno zyska ale skąd szkoły chcę rekrutować uczniów? 
0
belfR napisał:
Kształcenie zawodowe dzieki reformie napewno zyska ale skąd szkoły chcę rekrutować uczniów?
Ze Sri Lanki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: