Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ręka rękę myje? - Urząd miejski w Łęcznej

Utworzony przez Bartol., 22 listopada 2012 r. o 11:13
Moi drodzy - mamy odpowiedź w sprawie skargi mieszkańców ul. AK na działania dobrego gospodarza. Tak się to robi w naszym mieście! Szczegóły: http://www.fijalkowskimariusz.pl/2012/11/skarga-w-sprawie-nagrobkow-bezzasadna/ Chyba nikt nie ma wątpliwości, że burmistrz "chciał dobrze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bartolu pana propozycje w radzie to ciągłe wydatki. To na przedszkola, to na inwestycje to na inne wydatki. Z drugiej zaś strony chcecie ograniczać wpływy do budżetu. Skąd zaś brać skoro chcebie ograniczać działalność gospodarczą? Poza tym inwesycja może powstać kilka metrów dalej na prywatnej działce przy parkingu strzęzonym. Mieszkańcy nadal będą widzieć dwa cmentarze, ale miasto straci 12 tysiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli UM powinien udawać, że budynków na działce nie widział? A sprawa znalazła się w Nadzorze budowlanym przypadkiem? A jak okaże się, że była to samowola budowlana i będzie nakaz rozbiórki, to co wtedy? Może powiesz, że to wina radnych tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebartol napisał:
Panie Bartolu pana propozycje w radzie to ciągłe wydatki. To na przedszkola, to na inwestycje to na inne wydatki. Z drugiej zaś strony chcecie ograniczać wpływy do budżetu. Skąd zaś brać skoro chcebie ograniczać działalność gospodarczą? Poza tym inwesycja może powstać kilka metrów dalej na prywatnej działce przy parkingu strzęzonym. Mieszkańcy nadal będą widzieć dwa cmentarze, ale miasto straci 12 tysiaków.
Co Pan powie... a ja mam wrażenie, że moje zdanie na forum jest niezienne. Podtrzymuje także, swojego czasu podnoszony na tym forum argument, że według mnie LOBOTOMIA w urzędzie jest powszechna! Pytanie "skąd zaś brać" pozostawiam bez odpowiedzi. ponieważ podobnie jak pana właściciel (podający Panu jak co dzień - kostkę cuktu na osłodę tego, co spotyka Pana każdego poranka) nigdy nie zrozumie Pan tych, jakże pokrętnych/skopmlikowanych/trudnych mechanizmów. Czy nad swoim łóżkiem masz wielki napis "Nie da się" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek kolejny raz wstrzymał się od głosu. Zatrudnijcie tam w radzie lektora aby czytał mu każdą głosowaną uchwałę, aż do momentu pojawienia się choćby cienia zrozumienia. Może być przecież tak, że "bidulka" nie wie o czym jest głosowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARTOL zrób coś dobrego dla ŁĘCZNEJ i pochwal się tym bo poza WYPCINAMI na anonimowym forum nic nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że dotychczas nikt nie zrobił nic lepszego. Najbardziej boli to oczywiście urzędasów z ratusza. I tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pokazywać wszystkie uchybienia. To jest jawność działania demokratycznych instytucji. Ludzie mają prawo widzieć a z innych mediów dowiedzieć się o takich sprawach nie da. Brawo !!! Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh.. Ci radni a raczej nie doszli radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój wyborca napisał:
Trzeba pokazywać wszystkie uchybienia. To jest jawność działania demokratycznych instytucji. Ludzie mają prawo widzieć a z innych mediów dowiedzieć się o takich sprawach nie da. Brawo !!! Oby tak dalej.
Tchórze,skunsy ,i inna śmierdząca gadzina.Trzeba mieć cywilną odwagę i nie ukrywać się,chociaż to zostało po "S" po tzw. myszowatych -ryjeczek z dziurki ,no i jak się tu ustawić,np na bartola i innego skunsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie blogerzy pokażcie odwagę cywilną. W imieniu mieszkańców Łęcznej proszę o to by mogli zamieszczać komentarze do waszych komentarzy na blogach. Czego się boicie - "prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Inni blogerzy nie są takimi tchórzami. Co, prawda by mogła wyjść na wierzch i nie było by tak pięknie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiej prawdzie mówisz? Ciekawy jestem bo zaśmiecasz każdy wątek tym głupim wpisem. Ja w imieniu mieszkańców wzywam cię żebyś pobiegał nago w około urzędu miasta i krzyczał, jak bardzo popierasz swojego szefa. Może być? Czy strach cie obleci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają coś do ukrycia, boją się dyskusji z mieszkańcami i nie pozwalają dyskutować na swoich blogach. Robi to za to bartol, a oni go karmią płynami ustrojowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędowy Panie piszcz częściej, wtedy czytelnicy mogą odnieść wrażenie że jest tu kilka osób z urzędu. Nie hamuj się, nie wstydź. Natura taniej dziwki to twoja natura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukeeerek napisał:
Robi to za to bartol, a oni go karmią płynami ustrojowymi.
Odważna teza jak na kogoś kto rozpoczyna dzień, ocierając nasienie z twarzy. Lubisz to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaglądam tu rzadko, ale jak widzę wpisy jak te trzy powyższe to rzygać mi się chce. Szczeniaki przekrzykują się na wulgaryzmy zamiast dyskutować. Nie dziwota, że o internautach zdanie jest jakie jest. I wy chcecie mieć wpływ na innych rozmawiając o nasieniu ? Puknijcie się szczeniaki w głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że każda władza powinna uczciwie i przejrzyście postępować. Nie może być przyzwolenia na żadne aferki, ani mniejsze ani większe. Społeczeństwu należy się władza przyzwoita z innowacyjnym i twórczym podejściem. Zresztą należy mieć szacunek do ludzi i prawa. Zgadzam się z bartolem, że trzeba informować o nieprawidłowościach i że obecna władza łęczyńska ma na koncie pewne wpadki. Tymi wpisami Ameryki nie odkrywasz, niestety tylko bijesz pianę. Ostatnio się już czepiłeś Starostwa za projekt Wirtualny powiat. Zrobiłeś to absolutnie bezsensownie i jak zwykle niepodając mądrych argumentów. Proponuję Ci samemu napisać taki projekt i wziąć odpowiedzialność za jego prowadzenie. Ciekawe czy dałbyś radę mądralo? Ja w to wątpię. Niemniej mnie zastanawia czym ty się bartol kierujesz, jaki ty masz cel? Czym ty się w ogóle w życiu zajmujesz poza nieustannym siedzeniem przed komputerem i pisaniem tych sensacyjek, i to takich samych w kilku miejscach? Kopiujesz informacje z blogów radnych co samo w sobie jest śmieszne. Nawet atakujesz osoby, które się z Tobą nie zgadzają. Najwidoczniej niespełniony frustrat jesteś i jako taki niespełnieniec nic poważnego w życiu nie robisz. Nudzisz się tylko, a masz się za perłę mądrości, giganta myśli i czynu. Sorry bartol, ale to wszystko jest „nazbyt, że niezbyt”. Nie widać tu merytoryki i rzeczowości tylko absurdalne i bezinteresowne zianie jadem. Nie proponujesz niczego konkretnego i może dobrego tylko wpisujesz bzdury byle podgrzać atmosferę. Najgorsze, że łęczyńska publika to łyka w najlepsze i się tym zachwyca. Najprościej to anonimowo opluwać innych. Jak ci starczy odwagi to przedstaw się i powiedz wszystkim kim jesteś. A w ogóle, sam się weź do roboty teoretyku. Może cię zatrudnią w pudelku albo pomponiku. Ja nikogo nie chcę atakować ani bronić. Ci, o których się na tych forach pisze czy nawet krytykuje niech się sami bronią. Władza wydaje publiczne pieniądze i ma to robić uczciwie, z dobrym pomysłem i skutkiem dla ludzi i przejrzyście. Jak mówię, trzeba pokazywać prawdę i skrytykować kiedy jest to konieczne, ale z klasą i coś mądrego samemu zaproponować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o powrót do tematu, to nie jest forum Leczna24, gdzie można kogokolwiek zablokować, więc urzędnicy ratusza również mogą pisać. Mają w końcu "swoje" racje. Do przedmówcy odniosę się dość krótko. Rzeczywiście zdarza mi się cytować lub linkować artykuły z blogów radnych, tylko i wyłącznie po to aby nie pisać tego samego jeszcze raz w formie jednej wielkiej parafrazy. Czy się to komuś podoba czy nie, zamierzam kontynuować swoją działalność, "przesiadując całe dnie przed ekranem komputera w poszukiwaniu sensacyjek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwidoczniej http://www.iv.pl/images/38464854740998864192.jpg nie dotarł jeszcze do pracy albo robi, wiecie co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że P. Fijałkowski przedstawił bardziej sprawę subiektywnie niż obiektywnie, więc syskusja na ten temat nigdy nie będzie dyskusją ujmującą całość sprawy, ale do tego ma prawo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...