Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Resort Piaseczno w likwiodacji!

Utworzony przez Kaliber200V, 24 września 2012 r. o 21:15
http://iv.pl/images/52612669958585889709.jpg Właśnie coś takiego napotkałem będąc nad Piasecznem. Upada najlepszy ośrodek turystyczny w Powiecie Łęczyńskim. Rozumiem, że właściciele popełnili błąd używając nazwy hotel bez kategoryzacji, ale myślę, że urzędnicy mogli jednak zrobić wszystko aby ośrodek dalej działał. Jak ma rozwijać się turystyka na naszym Pojezierzu skoro tak na oczach wszystkich upada świetnie zorganizowana baza turystyczna. Zastanawiam się co zrobili albo czego nie zrobili Wójt i Gmina Ludwin. Za co te podziękowania na bannerze? Czy ktoś z forumowiczów wie coś więcej w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaliber200V napisał:
http://iv.pl/images/52612669958585889709.jpg Właśnie coś takiego napotkałem będąc nad Piasecznem. Upada najlepszy ośrodek turystyczny w Powiecie Łęczyńskim. Rozumiem, że właściciele popełnili błąd używając nazwy hotel bez kategoryzacji, ale myślę, że urzędnicy mogli jednak zrobić wszystko aby ośrodek dalej działał. Jak ma rozwijać się turystyka na naszym Pojezierzu skoro tak na oczach wszystkich upada świetnie zorganizowana baza turystyczna. Zastanawiam się co zrobili albo czego nie zrobili Wójt i Gmina Ludwin. Za co te podziękowania na bannerze? Czy ktoś z forumowiczów wie coś więcej w tej sprawie?
Przecież to było do przewidzenia,sama nazwa nawiązująca do WIELIKOGO OKTIABRIA "RESORT" na czele z kim RÓŻĄ R. CZY FELIKSEM D. na czele ,nie ma się co dziwić że turyści nie kupili produktu był też resort bezpieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...