Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodziny górników zjechały pod ziemię

Utworzony przez adriano, 23 listopada 2008 r. o 21:03 Powrót do artykułu
Bravo !!! Rylownia się bawi. Zaraz będą płakać jak im ciężko pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adriano napisał:
Bravo !!! Rylownia się bawi. Zaraz będą płakać jak im ciężko pracować.
ej ty fi***ek adriano, swędzi hapa????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w_morde_fi***a napisał:
ej ty fi***ek adriano, swędzi hapa????
fajny masz nick. Odpowiada to temu co o Was - rylach myślą inni mieszkańcy Łęcznej - ci normalniejści i nie tylko do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam na dole. Wcale to tak różowo nie wygląda. Kurz przeciągi i na prawdę ciężka praca. Dochodzi hałas wysoka temperatura duża wilgotność a za ścianą przenikliwe zimno i i wiatr. Zastanówcie się czasem co piszecie. To bardzo ciężka praca. Wystarczy popatrzeć po klepsydrach na kopalni. 40, 50, lat i do piachu. To przecież jeszcze ludzie w sile wieku. Niektórzy powinni zjechać na dół i posiedzieć tam może troszkę zmieniliby zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
Ja byłam na dole. Wcale to tak różowo nie wygląda. Kurz przeciągi i na prawdę ciężka praca. Dochodzi hałas wysoka temperatura duża wilgotność a za ścianą przenikliwe zimno i i wiatr. Zastanówcie się czasem co piszecie. To bardzo ciężka praca. Wystarczy popatrzeć po klepsydrach na kopalni. 40, 50, lat i do piachu. To przecież jeszcze ludzie w sile wieku. Niektórzy powinni zjechać na dół i posiedzieć tam może troszkę zmieniliby zdanie.
Nad czym się zastanawiać. Jak to już kiedyś zostało powiedziane nikogo do tej pracy nie zmuszają, nie ma nakazu pracy. Jeśli ktoś nie chce być rylem może poszukać pracy gdzie indziej ale do tego potrzeba umieć coś więcej a nie tylko machać łopatą pod ziemią. Jeśli to taka ciężka praca dlaczego takim powodzeniem cieszy się praca w soboty i niedziele ? Zamiast pracować mozna odpocząć, ale taka jest natura ryla - tylko robota świątek, piatek i niedziela - 200 % normy, więc niech nie płaczą do żon, że im ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam coś od siebie na temat górników. Chciałam pojechać na Traviatę i kupić bilety przez kopalnię. Okazało się, że nie są sprzedawane. Kopalnia jest sponsorem lecz ze strony pracowników brak jest zainteresowania. No cóż zbyt ambitny repertuar. Jeśli przyjeżdża Doda lub Mandaryna wtedy Łęczna się bawi. Niestety jest to prawda że górnicy nie mają żadnych zainteresowań poza pracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...