Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Polsce są takie zastowania na rondach ale gdy ronda są duże a nie takie popierdziawki....powinna być tu zastosowana prosta zasada: z lewego na wprost i w lewo i zawracanie a z prawego w prawo i na wprost. tam są wogle źle wyprofilowane zjazdy, zdecydowanie za wąsko. Prosta zasada chcesz wyremontować auto? jedź na rondo do łęcznej. i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe tak to juz jest na wioskach ze nikt nie lubi zmian... troche minie zanim czosnki nauczą się korzystać z ronda w końcu to takie skomplikowane;P a w lublinie auto pod leclercem się zostawia i dalej PKS-em ;P pozdro dla białych czapeczek w zdezelowanych betach i golfach z rdzy szpachli i akcesorii tuningowych mady by biedra i tesco od niedawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jadąc wewnętrznym pasem i chcąc zjechać z ronda, muszą ustąpić pierwszeństwa kierowcom po swojej prawej stronie – tłumaczy Dariusz Kowalski." - zasada ta nie jest stosowana już na większości polskich rondach, gdyż jest "nieżyciowa" i stwarza bardzo duże zagrożenie w ruchu. Ronda przy dużym natężeniu ruchu muszą być kierunkowe (oznakowanie poziome i pionowe nakazujące kierunek jazdy) - zmniejsza to ilość kolizji i ruch jest płynniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy aby pan Kowalski ma rację w tym wywodzie "na skróty" o poruszaniu się na rondzie? mam wątpliwości. ale cóż jestem aby gajowy to pewno sie nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha zrobili w Łęcznej rondo i bidaki nie wiedzą jak jeździć.... to jest przerażające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w braci górniczej inteligencji dużo nie znajdziemy. ale, w sumie, nie o to chodzi. od swojego psa też rozwiązywania krzyżówek nie wymagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli p. Kowalski - nie mający zielonego pojęcia o ruchu drogowym - zajmował się przebudową drogi i jej oznakowaniem to nic dziwnego, że jest tak jak jest i tyle stłuczek. Panie KOWALSKI, niech Pan zobaczy jak są zbudowane i oznakowane ronda w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
w braci górniczej inteligencji dużo nie znajdziemy. ale, w sumie, nie o to chodzi. od swojego psa też rozwiązywania krzyżówek nie wymagam.
to lekko rzecz ujmując jest mało grzeczne, żeby nie powiedzieć chamskie...gdyby nie ta Bogdanka to Lubelszczyzna była by jeszcze większą dziurą niż jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu, tłumoki buraczane z Łęcznej jak macie problemy to zapraszam do Łodzi,W-wy,Poznania tam się nauczycie w 3 minuty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesio napisał:
Ja pierdziu, tłumoki buraczane z Łęcznej jak macie problemy to zapraszam do Łodzi,W-wy,Poznania tam się nauczycie w 3 minuty!
Dziś około 14.45 na rondzie Targowa kierowca ze środkowego pasa wjechał na środkowy pas ronda i następnie skręcał w prawo do wamexu ze środkowego pasa ronda,to jesta brak wiedzy,a nie zasad ruchu niech łaskawa policja obstawi obydwa ronda i zamiast mandatów wysyła na egzamin kontrolny skończą się stłuczki ,dla tłumoków przez nogi do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfvd napisał, że ... gdyby nie ta Bogdanka to Lubelszczyzna ...... A proszę mnie powiedzieć, co ja przeciętny Obywatel Łęcznej mam z tej Bogdanki? Po węgiel muszę jeździć po składach i kupować tzw. "syberyjski" albo "śląski" bo Bogdanka nie sprzedaje. Z Bogdanki żyją tylko ci co tam pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
dfvd napisał, że ... gdyby nie ta Bogdanka to Lubelszczyzna ...... A proszę mnie powiedzieć, co ja przeciętny Obywatel Łęcznej mam z tej Bogdanki? Po węgiel muszę jeździć po składach i kupować tzw. "syberyjski" albo "śląski" bo Bogdanka nie sprzedaje. Z Bogdanki żyją tylko ci co tam pracują.
W 1975 r. przed decyzją o budowie Bogdanki wieś Łęczna liczyła około 3 tys ludności.Obecnie liczy około 23 tys. ludności tego Lycnianie nie zbudowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesio napisał:
Ja pierdziu, tłumoki buraczane z Łęcznej jak macie problemy to zapraszam do Łodzi,W-wy,Poznania tam się nauczycie w 3 minuty!
ty swiatowiec! sam jestes tłumok buraczany łosiu jeden!!! nauczyciel sie znalazł, może ty te ronda to widzałes ale w telewizorni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfvd napisał:
to lekko rzecz ujmując jest mało grzeczne, żeby nie powiedzieć chamskie...gdyby nie ta Bogdanka to Lubelszczyzna była by jeszcze większą dziurą niż jest...
tak, to prawda, w domu wisielca o sznurze się nie rozmawia. ale to nie zmienia faktu, że wisielec był. dalszych analogii nie będę tłumaczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo Bolki którzy zaprojektowali i budowali te ronda pytanie do was ,,po co na tych rondach dwa pasy ruchu???,, wystarczyło by zrobić jeden i nie byłoby problemu, bo jak zauważyłem większość Bolków z podłłęczyńskich wiosek i nie tylko a nawet wiejska policja przed wjazdem na rondo chcąc skręcić w lewo ustawia się na pas zewnętrzny!!! co wedle przepisów kodeksu drogowego jest błędem! przecież przed wjazdem na rondo stoi znak Jazda o ruchu okrężnym. no ale cóż rada dla Bolków chcesz być bezpieczny trzymaj się pasa zewnętrznego i niech w ciebie walą hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko górnicy w Łęcznej mieszkają, takim tokiem myślenia, można powiedzieć że Lublin to śmierdzące miasto pełne tylko meneli na przystankach i rozkwitające od października, gdy pojawiają się studenci hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
nie tylko górnicy w Łęcznej mieszkają, takim tokiem myślenia, można powiedzieć że Lublin to śmierdzące miasto pełne tylko meneli na przystankach i rozkwitające od października, gdy pojawiają się studenci hahaha
nie tylko. to prawda, ale poziom wyznaczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
che che che... ciemniaki z łyncznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowa usłyszana w autobusie relacji Bogdanka - Łęczna (dwóch mężczyzn - pracownicy MATKI kopalni): - Jak zjeżdżam z ronda to mam dawać kierunkowskaz? - Nie musisz bo nikogo nie wyprzedzasz. To byłoby na tyle w temacie łynczyńskich drajwerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich znawców przepisów ruchu drogowego panowie i panie to nie kierowcy z Łęcznej robią stłuczki na tych skrzyżowaniach ale zamiejscowi ,którzy pierwszy raz jeżdżą po takich rondach .A co do reszty zaściankowych chłopaczków typu ~jazzz~ ~Czesio~ ~Rejmi~ wasz iloraz inteligencji jest porażający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...