Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza remont drogi nr 829 Łucka-Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2017 r. o 18:12 Powrót do artykułu
" Samochody zjeżdżające w lewo do szpitala i w kierunku ulicy Nadwieprzańskiej nie będą już blokować drogę jadącym prosto, bo będą miały wydzielony pas zjazdowy – dodaje zastępca burmistrza. Samo skrzyżowanie ulicy Krasnystawskiej z Nadwieprzańską zostanie przebudowane na rondo. " to w końcu będzie rondo z nadwieprzańską czy będzie tam pas do lewoskrętu na krasnystawskiej ? bo chyba ronda z pasem do lewoskretu jeszcze nei wymyslono ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zrobić kładkę nad drogą na wysokości lidla i słoneczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się Włodarski chwali tym remontem jakby to gmina remontowała, a nie urząd wojewódzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tytule Łucka- Łęczna a to po drugiej stronie Łęczna -Biskupice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica KRASNYstawska od KRASNYstaw nie KRASNOstawska bo NIE KRASNOSTAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze zrozumiałem to zjazd z drogi tzw. Milejowskiej w kierunku Mełgwi zostanie zrobiony, a co z tym niespełna dwu kilometrowym odcinkiem do granicy powiatów???!!! Przecież to nie może tak ZOSTAĆ!!! Przecież tam jakby nie patrzeć też mieszkają ludzie i też mają takie samo prawo do porządnego dojazdu do własnych domów czy gospodarstw. Jezdzi tamtędy wielu ludzi jak nie do Pracy do Świdnika to na odwrót ze Świdnika do Łęcznej czy też nawet dalej... że już nie wspomnę o dojeździe do lotniska. WSTYDZIĆ SIĘ BĘDĄ CI KTÓRZY TO TAK ZOSTAWIĄ!!! Redakcjo dziennika jeżeli czytasz te komentarze to proszę dowiedzcie się coś na ten temat i podajcie go do wiadomości publicznej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z drogą z Piotrkowa do Piask? Ta droga to ser szwajcarski po podobnej jechałem rok temu ale na Ukrainie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont OK ale co robią gałęzie na chodniku po wycince przy LIDLU? kto organizował ruch pieszych podczas robót??? tam ciężko przejść !!!1  ja pitole, co za łęczyńska belejakość 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIESZY napisał:
Remont OK ale co robią gałęzie na chodniku po wycince przy LIDLU? kto organizował ruch pieszych podczas robót??? tam ciężko przejść !!!1 ja pitole, co za łęczyńska belejakość
Wyzbierać gałęzie i spalić pod kuchnią uwarzyć łyżkę strawy,a nie wybrzydzać.Jeszcześta kuchni nie rozebrali bo gaz dopiero 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie śmieszne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały błąd droga Łęczna-Biskupice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo z nadwieprzańską będzie ze światłami czy na krzywy ryj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok drogą musi być ale to co się teraz dzieje to czyta paranoja . Poprawcie te wahadła nie mam zamiaru płacić mandatów po 300 zł i 6 pkt karnych !!! Wahadło Kajetanowke przy CPN . Jadąc od strony Łańcuchowa w lewo na Milejów zielone światło . Ograniczenie do 30 km/h w połowie pasa z naprzeciwka zapala się już im też zielone i co policja robi ? Grozi palcem ? Co to ma być !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...