Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzetelność Łęczna24 - opinie

Utworzony przez Janmarian, 12 marca 2013 r. o 17:42
Co sądzicie o artykułach w tym portalu? Według mnie dzisiejszy o dietach to czysta manipulacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znajdź mi tam jakiś niezmanipulowany, chyba tylko te z komendy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam takie artykuły jak ten o dietach na stronie Pana Kuczyńskiego to czuje niesmak jak po zjedzeniu główki czosnku popitej wodą z kałuży. Już sam tytuł jest po prostu śmieszny. O jakich milionach on mówi? Tytuł miał chyba zachęcić do czytania. W tym tekście atakuje się młodych radnych. A jaki oni mieli wpływ na te diety? Ale akurat radny Góral już miał bo był radnym w 2004 roku. Ciekawe jak głosował. Teraz gra pierwszego, co chce obniżać diety. Kuriozum jakieś. Kolejna sprawa, to że radny-rzecznik-dziennikarz Kuczyński promuje sam siebie. Do tej pory nie przedstawił żadnego projektu - ciągle tylko gada. Co ten artykuł ma z rzetelności? Może czas oficjalnie przestać być rzetelnym portalem, a nazwać się tubą propagandową urzędu miejskiego. I jeszcze jedno. Burmistrz tak bardzo chce szukać oszczędności to czemu nie zacznie od siebie. 12 tys zł miesięcznie dla burmistrza to niedużo ale 1.2 tys miesięcznie to niby za dużo dla radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś mocno zabolał artykuł? Burmistrz powinien obniżyć sobie pensje ale również i radni. Dlaczego teraz krzykacz Fijałkowski i Pawlak głośno mówią o obniżeniu diet, a nie zrobili tego na początku kadencji? Czyżby to było promowanie swojej osoby, że tak bardzo im zależy na oszczędnościach? Nie jestem obrońcą żadnej ze stron, ale skoro to rzecznika strona może pisać co chce, tak samo jak robią to radni Fijałkowski i Pawlak na swoim lle24.pl @Janmarian, o jakiej manipulacji piszesz? Przecież wielu mieszkańców miasta jest za tym, aby radni mieli obniżone diety, to żaden wymysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już po woli kończy się kariera niedorzecznika w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu czepianie się tylko dwóch radnych. A co z tymi, którzy całą kadencję nie robią nic. Nie odzywają się nie złożyli nigdy projektu uchwały a tylko podwyżki uchwalać umieją? Oni biorą większe diety niż Pawlak czy Fijałkowski. Połowa rady bierze więcej bo pełnią określone funkcje. Jak myślicie z jakich opcji są ci ludzie? To ludzie od burmistrza i koalicyjnych komitetów. Przypomina mi to starcie partyjnego betonu z reformatorami. Ja stawiam na reformatorów. Betonu nie znoszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona34 napisał:
Kolejna sprawa, to że radny-rzecznik-dziennikarz Kuczyński promuje sam siebie. Do tej pory nie przedstawił żadnego projektu - ciągle tylko gada.
Też myślę, że ten artykuł napisał sam tylko zabrakło mu odwagi, żeby się podpisać. Czy osoba mieszkająca w Lubartowie może napisać "Dlaczego więc nasi miejscy radni kosztują nas aż o 205 tysięcy złotych rocznie więcej??" Plac Kościuszki z butów wyłazi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy osoba mieszkająca w Lubartowie może napisać "Dlaczego więc nasi miejscy radni kosztują nas aż o 205 tysięcy złotych rocznie więcej??"
panie kuczyński "mamy Cię"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panie kuczyński "mamy Cię"!
Ha ha jaka wpadka. Ten artykuł najbardziej uderzył kogoś i jest to Kuczyński. Jaki burmistrz trzymał by takiego człowieka. Dramat kłamczuszka i wąsy z butów wystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy osoba mieszkająca w Lubartowie może napisać "Dlaczego więc nasi miejscy radni kosztują nas aż o 205 tysięcy złotych rocznie więcej??"
nie w Lubartowie tylko w wiosce Trzciniec pod Lubartowem ale i tak nieźle przyłapałeś (łaś) tego osobnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wyszło szydło z worka. Radny Kuczyński bierze więcej niż radni miejscy. Ide o zakład, że będzie tyle brał do końca kadencji bo wie, że żadnego obniżenia nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tak te śmieszne wypowiedzi i dalej nie rozumiem w czym rzecz. Który zwrot w nim jest nieprawdziwy ? Czy podane wielkości diet są nieprawdziwe? Czy może to, że żaden radny diet w kadencji nie próbował obniżyć jest nieprawdziwy ? Konkretnie co jest kłamstwem, bo póki co mam wrażenie, że ktoś uderzył w stół i już nożyce się odzywają. Konkretnie co jest nieprawdziwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wyżej ci to ktoś dobrze wyjaśnił. Wszyscy radni koalicji rządzącej biorą dziesiąt procent więcej niż radni opozycji w tym P i F. Oni biorą najmniej a od nich wymaga się jakiegoś obniżania. Niech obniży sobie dietę radna Borkowska. A wypowiedź radnego Górala, który uczestniczył w uchwalaniu uchwały o dietach jest po prostu śmieszna. Ty jesteś te nożyce właśnie. Robicie szum, żeby przykryć ostatnie wydarzenia w tym np łamanie prawa http://lle24.pl/poli...oktryna-prawna/ Zobaczymy co powiecie jak wojewoda się odniesie do sprawy. Po za tym hotel w Ck, casting w urzędzie ... itd, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kuczyński to Kuczyński - nie wiadomo, może to tylko taka ksywa jaką mają agenci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe no tak nie można mieć innego zdania niż pana Mariusza Fijałkowskiego. Zapomniałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński naucz się w końcu pisać bo te błędy aż rażą w oczy. Ty masz jakiś kompleks. Na tym forum piszą ludzie, którzy ocenią niedługo twoje czyny. Nie jestem żadnym radnym !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak panie Fijałkowski tu sam Kuczyński tylko z tobą dyskutuje. Załóż sobie oficjalne konto na DW, to będzie przynajmniej wiadomo kiedy się wpisujesz jako ty a kiedy jako jedne z wielu innych nicków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet na tym forum rzecznik zrobił szambo. Komentuj na urzadmiejski24.pl a to forum zostaw do normalnej dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do tematu z tytułu nie wierzę w rzetelność Ł24, ani w sposób prowadzenia tego portalu. Dzisiejszy wpis Kuczyńskiego pokazał uczciwość tej strony. Opisał wszystko w detalach o Łęcznej , a podpisał się jako Puła. Facet o nazwisku Puła jest w Lubartowie i pewnie też do końca nie zna wszystkich radnych. Tutaj jak Pan Misiewicz z CK będzie organizował jakiś turniej wiedzy o Łęcznej proponuję , by Pan Puła za pośrednictwem radnego niedorzecznika wziął udział w takim konkursie - mur - beton wygrana. Może Pan Burmistrz potrzebuje takich ludzi, z taka wiedzą i ten ala konkurs był pod niego robiony. Akcja Radny pozwoli zaoszczędzić na pobory dla fachowca z tajemniczego castingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tylko dodam, że autor tego artykułu ............................. (tu wpisz imię i nazwisko - widniej pod art.), tak porównując Lubartów do Łęcznej zapomniał wspomnieć, o tym, że starosta Lubartowski (noszący to samo nazwisko co autor ), od 1 stycznia 2013 roku ma nową pensję, podwyżka 400 zeta ( http://www.e-wspolno...ie_pensje-5824/ )... Takie małe dopowiedzenie, do rzetelności artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...