Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali race w trakcie meczu. Wpadli po ostatnim gwizdku

Utworzony przez normalny, 25 listopada 2013 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Widziałem w ndz. jak to bydło było konwojowane. Pytanie jest takie czy za te konwoje ktoś prywatny płaci? czy wszystko idzie z budżetu Państwa?. Jeżeli z budżetu, to jestem przeciwny temu i myślę, że wielu normalnych ludzi podziela moje zdanie. Nie musi Nas obywateli obchodzić czy te małpy z ptasim mużdżkiem zrobią sobie nawzajem krzywdę. Najlepiej dać im noże i siekiery, i niech się gdzieś w lesie powybijają nawzajem. Przynajmniej nie było by z nimi więcej kłopotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najlepiej dać im noże i siekiery, i niech się gdzieś w lesie powybijają nawzajem. Przynajmniej nie było by z nimi więcej kłopotów.
  Jestem całkowice za! Napewno sponsorami takiego spotkania były by zainteresowane zakłady pogrzebowe i ksiądz. Jeden warunek: ewentualne leczenie tylko odpłatnie, nie na koszt podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
Jedyny działajacy lokalizator w sieci, dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
Dzieki za stornke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem w ndz. jak to bydło było konwojowane. Pytanie jest takie czy za te konwoje ktoś prywatny płaci? czy wszystko idzie z budżetu Państwa?. Jeżeli z budżetu, to jestem przeciwny temu i myślę, że wielu normalnych ludzi podziela moje zdanie. Nie musi Nas obywateli obchodzić czy te małpy z ptasim mużdżkiem zrobią sobie nawzajem krzywdę. Najlepiej dać im noże i siekiery, i niech się gdzieś w lesie powybijają nawzajem. Przynajmniej nie było by z nimi więcej kłopotów.
a ja jestem przeciwny leczenia z moich podatków alkoholików, narkomanów, palaczy papierosów, organizowaniu marszów równości itp. i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze albo oni albo ich rodzice płacą również podatki, po drugie konwój chroni również nas przed nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no,jestem pod wrażeniem sądu, może to bydło trochę się uspokoi. takich wyroków oczekuję.   http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,15033946,Pseudokibice_pojda_do_wiezienia__Odpalili_race_na.html#LokLubTxt   W przyspieszonym trybie, na kary bezwzględnego więzienia skazał sąd pseudokibiców Górnika Łęczna, którzy rzucali racami na niedzielnymi meczu, a potem zaatakowali policjantów   W niedzielę na stadionie w Łęcznej miejscowy Górnik grał z GKS Tychy. Pod koniec spotkania trzej młodzi mężczyźni odpalili race świetlne i rzucili je na płytę boiska. Policjanci namierzyli ich i po zakończeniu meczu, próbowali zatrzymać Pawła S. z Sawina i Tomasza K. z Lublina. - Opierali się, zaczęli szarpać policjantów za mundury. Znieważali ich - relacjonuje Paweł Banach, wiceszef Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Na pomoc pseudokibicom pospieszyli inni fani Górnika: Dawid S. i Konrad P. z Łęcznej oraz Patryk Ś. z Bychawy. Ich też udało się w końcu obezwładnić. Wszystkim postawiono zarzuty za znieważanie funkcjonariuszy, naruszenie ich nietykalności, a dwóm pierwszym także za wniesienie na stadion i odpalenie rac, traktowanych jako materiały pirotechniczne. Już za takie przestępstwo grozi do pięciu lat więzienia. We wtorek przed sądem Lublin-Wschód stanęło pięciu wspomnianych mężczyzn. Na posiedzeniu w trybie przyspieszonym trzech z nich poddało się karze. Dawid S. został skazany na 10 miesięcy prac społecznych w wymiarze 50 godzin tygodniowo. Pawła S. i Tomasza K., którym oprócz rzucania rac przypisano napaść na policjantów i chuligaństwo, sąd potraktował surowiej. Pierwszy dostał karę trzech miesięcy bezwzględnego więzienia, a drugi czterech miesięcy odsiadki. Obaj nie będą mogli przez trzy lata wchodzić na mecze Górnika Łęczna na terenie Polski. W porach, gdy będą rozgrywane spotkania mają meldować się na komendzie. Dawid S. dostał dwuletni zakaz stadionowy. Konrad P. i Patryk Ś. będą mieli zaś normalne procesy. Jeszcze we wtorek policjanci zatrzymali też Zbigniewa M., który również odpalał race. Nie można go było już postawić przed sądem 24-godzinnym (tak popularnie określa się tryb przyspieszony). Jednak M. poszedł na ugodę z policją. Za samo rzucanie rac proponuje dla siebie trzy miesiące więzienia i trzy lata zakazu stadionowego.   BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gra gitara. Pustaki muszą znać swoje miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamery na stadionie, a oni race rzucaja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...