Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd „lekko postraszył” gwałciciela kilkuletniej dziewczynki. "Jestem zdumiona wyrokiem"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2017 r. o 20:36 Powrót do artykułu
wolne sądy , konstytucja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może coś więcej o tym wspaniałomyślnym dla gwałciciela swędzi Wysokiego Swądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD wspiera takie sądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dlaczego rodzinny molestant z Łęcznej został skazany na tak niską karę? - Nie mogę zdradzić szczegółów procesu, ale kara jest podyktowana stanowiskiem pokrzywdzonej. Wnuczka bowiem nie miała roszczeń wobec dziadka - tłumaczy z-ca szefa prokuratury. Joanna Bełz podkreśla także, że śledczy nie będą odwoływać się od wyroku. - Jest on zgodny z naszym wnioskiem, jaki przedstawiliśmy na mowach kończących proces - kwituje pani prokurator."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurna, zlewaczenie postępuje, to już koniec naszej cywilizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wyraźna zachęta do dalszej aktywności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko nie rozumiem, dlaczego rodzice mając w rodzinie kogoś o kim mówiono, że ma skłonności pedofilskie, kto molestował własną córkę, zostawili mu wnuczkę pod opieką. Dziecko było córką napastowanej córki tego pedofila? Chora rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
francuski europoseł ***s://***youtube.com/watch?v=cpym9b707qc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REFORMA SĄDOWNICTWA MUSI MUSI MUSI ZOSTAC PRZEPROWADZONA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 10 lat do więzienia za pedofilę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie jak w Szwecji. Świat staje na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UBywatele, kod i inne lewactwo protestuje w obronie sądów. ZUKi i inne biedronie nagradzaja te organizacje. Sady wypuszczaja gwalcicieli pedofili... katolicki kraj ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie takich sądów nie chcę i bronić ich nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia, który nie skazuje pedofila winien mieć NATYCHMIAST rewizję w domu swoim, rodziny w celu sprawdzenia czy sam nie jest albo nie ukrywa pedofila w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio wydawane wyroki są na złość ministrowi.Zakaz zbliżania się,a razem mieszkają pewnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina a nie "sad" kpina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego uzasadnienia, człowiek, który gwałci dziecko powinien siedzieć, to nie kradzież, przebaczenie nic nie ma do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100 proc. Ziobro tym się zajmie. Bo mi też zbiera się na wymioty. To jest rażąca niesprawiedliwość. Jakiego on ma ptaka, że 9 latce go wsadził? Przecież mógł ją okaleczyć na całe życie? Może dziewczyna rodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd jest ten gość, może wiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...