Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sesja rady miejskiej w Łęcznej 31.08.2012 - streszczenie!

Utworzony przez Bartol, 31 sierpnia 2012 r. o 18:16
Gość napisał:
Urzędowi obrońcy skończcie ten cyrk, jakość waszych wypowiedzi jest taka sama jak jakość waszej pracy. Wszyscy to widzą.
Lepsze to od waszego węszenia i donoszenia jak prl-owskie sługusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służe mojemu panu, bo wierzę że on jeden ma rację. Tylko on ma rozum i tylko on może wydawać mi polecenia. Dalej będę opisywał jego wersję wydarzeń na wszystkich forach, bo on jest moim panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan z wąsem? Urzędasy nie mają jak widać propozycji ciekawszej aktywności do porannej kawy - trzeba popisać komentarze. Płacą wam od ilości? a może za pochwalne stawka wynosi 150%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ogłoszenie o pracę w straży wiejskiej. Czy nie wydaje się wam... Szczególnie wykształcenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to forul oblega trzy osoby. Dwóch radnych i ich kompan wpisujacy wszedzie wszystko co sie da. Niestety czytac sie tego juz nie da a i wiarydnosc tym samym spada. Trudno bartol robi wam bardzo zla robote panowie. Mialem was za normalnych a teraza coraz czesciej sadze ze jestescie krzykaczami jak on sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antydeb*** napisał:
oj zdałoby się ukończyć jakąś klasę gdzie uczą ortografii mundry 'wkurżony' [/quote] [quote name='antydeb***' timestamp='1346995962' post='671472'] oj zdałoby się ukończyć jakąś klasę gdzie uczą ortografii mundry 'wkurżony'
Mógł wpisać wkur....y ,ale dla takiej persony szkoda sobie reputację nadwyrężać.Jakaś tam niezła szkoła jest no i honor w odpowiednim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piątek jest. Urzędnicy jeszcze pracują. Do roboty a nie na forum wam się zachciało siedzieć. Podwyżek i tak wam dobry gospodarz nie da, a może boicie się, że przyjdzie niedługo inny i pogoni towarzystwo wzajemnej urzędowej adoracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antydeb*** napisał:
oj zdałoby się ukończyć jakąś klasę gdzie uczą ortografii mundry 'wkurżony'
Jakaś tam szkoła niezła ukończona jest,nie będę sobie psuł reputacji i pisał,że jestem WKUR....Y.Takich GIGANTÓW ma Rada Miasta,że z kosmosu widać jak Łęczna błyszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol napisał:
Lepsze to od waszego węszenia i donoszenia jak prl-owskie sługusy
Panie G.K.- rzeczniku z Łęcznej, skończ się Pan osmieszać w każdym miejscu gdzie się da. Już serwis łęczyński i tak wystarczająco pod Pańskim rządami się kompromituje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hulajdusza~ który to już twoj nick na tym forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol. napisał:
~hulajdusza~ który to już twoj nick na tym forum?
Panie Grzegorzu a to tak ładnie się pod innych sławniejszych podszywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga !!! pieniacz na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hulajdupa napisał:
Uwaga !!! pieniacz na forum
Ładnie się Pan przedstawił przed tysiącami "czytaczy" (czytelników). Dobrze, że zapowiedziałeś charakter swoich wpisów na forum DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosiłbym bardzo (myślę, że ta prośba dotyczy głównie urzędników) aby nie podszywać się pod moją "skromną" osobę. Jeśli zamieszczam wypowiedź, zawsze sygnuję ją moim nickiem. Nie chciałbym być kojarzony z komentarzami, których jakość znacznie wykracza poza przyjęte przeze mnie ramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisze prawdy bo ona nie pozwoli wygrać mi wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Nie pisze prawdy bo ona nie pozwoli wygrać mi wyborów.
Żałosne co wyczyniają urzędasy. Jeśli od słowa Mariusz kilka liter odjąć, a kilka innych dodać to co powstanie? Burmistrz!!! Czy to przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za śmieszne przygłupasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na dzisiaj polecam lekturę - http://pawlak.nets.p...edzialnosci,173
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto typu Łęczna musi zapewnić ludności różne potrzeby bytowe,dotyczące spraw ziemskich i poza ziemskich.Podobno są do kupienia bezludne wyspy i podobno na Saharze też są działki dla tych co nie umieją żyć w "STADZIE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczyńskie urzędasy - czytajcie i uczcie się! http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,12456713,Burmistrz_Staporkowa_pisze_do_Donalda_Tuska___Spac.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...