Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siegieda i jego szambo

Utworzony przez Wiem, 1 lutego 2013 r. o 12:49
Gość napisał:
Już się wzięł za was odpowiednie organizacje niebawem wyjdzie szydło z worka,plamicie dobry wizerunek regionu.
Panie rzeczniku, widze ze nici z wolnej soboty. Na dodatek jak sadze wolontariat. Chcialbym zaznaczyc ze moja zyciowa filozofia jest odmienna od panskiej czy pana szefa. Mnie nie musza wszyscy kochac, ja nie startuje w zadnym plebiscycie. Spostrzeglem tez, ze bardzo sie pan rozkrecil w ostatnich dniach. Jeszcze straszenie sadem, to w waszym stylu. Jestem oczywiscie gotowy, nie wypieram sie zadnego wpisu na blogu, ktory prowadze. Zapowiem tylko, ze w przyszlym tygodniu bedzie jeszcze ostrzej. Co ja bym zrobil gdyby nie moj ulubiony urzad...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już się wzięł za was odpowiednie organizacje niebawem wyjdzie szydło z worka,plamicie dobry wizerunek regionu.
"dobry wizerunek regionu"? hehe jakiego? Najgorzej jak się nie rozumie pojęć, któych się używa. Region do Lubelszczyzna. A dobry wizerunek tego co nazywasz "regionem" opierał się na nieświadomości ludzi. Wychodzą wasze działania i to boli, oj boli. A co się dzieje z budynkiem przy Placu Kościuszki? Sypie się czy już przestał? Ile jeszcze podatnicy włożą w niego pieniędzy? Dlaczego nie ma żłobka, choć były na niego pieniądze? Gdzie jest boisko? Gdzie są Orliki? Czy już skończyliście budowę hotelu w CK? Przejrzysta gmina.... Czasy komuny się skończyły i można pytać. Ale jak ktoś powiedział "raz zdobytej władzy..." heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazywanie patologii jest w interesie społecznym. I gadanie o wizerunku to jakiś propagandowy, trącący komuną, bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis pan rzecznik najprawdopodobniej uczy sie fedrowac w szkole, odpisze jak wroci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawi mnie czy jest dobrym uczniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
A ciekawi mnie czy jest dobrym uczniem?
może pobiera korepetycje... gdzie wiadomo... wszak tamta osoba zna sie na wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
może pobiera korepetycje... gdzie wiadomo... wszak tamta osoba zna sie na wszystkim
Na fedrowaniu znacznie lepiej od ciebie ,podejrzewam,że na pozostałych sprawach też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczniak z krwi i kości napisał:
Na fedrowaniu znacznie lepiej od ciebie ,podejrzewam,że na pozostałych sprawach też.
toś mi chłopie pojechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak trzeba być zakompleksionym i sfrustrowanym aby otworzyć taki wątek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątek otworzył fijałkowski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oszczekiwacz" gminny przeszedł do kontrataku. Chciałby coś zbanować, ale NIE Da Się. Zakończył pewnie robotę i uwolnił umysł od gospodarza. Obleciał wpisami wszystkie tematy na DW. - tylko nie na LLE 24.PL- tu nie masz wstępu "niedorzeczniku" Gminny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oszczekiwacz" gminny przeszedł do kontrataku. Chciałby coś zbanować, ale NIE Da Się. Zakończył pewnie robotę i uwolnił umysł od gospodarza. Obleciał wpisami wszystkie tematy na DW. - tylko nie na LLE 24.PL- tu nie masz wstępu "niedorzeczniku" Gminny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oszczekiwacz" gminny przeszedł do kontrataku. Chciałby coś zbanować, ale NIE Da Się. Zakończył pewnie robotę i uwolnił umysł od gospodarza. Obleciał wpisami wszystkie tematy na DW. - tylko nie na LLE 24.PL- tu nie masz wstępu "niedorzeczniku" Gminny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oszczekiwacz" gminny przeszedł do kontrataku. Chciałby coś zbanować, ale NIE Da Się. Zakończył pewnie robotę i uwolnił umysł od gospodarza. Obleciał wpisami wszystkie tematy na DW. - tylko nie na LLE 24.PL- tu nie masz wstępu "niedorzeczniku" Gminny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...