Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GSXR napisał:
każdy kto mówi że wszyscy motocykliści są idiotami sam jest j=największym IDIOTĄ No ale wiemy nie od dziś że forum dziennika wschodniego służy tylko do tego żeby dzieci neostrady się wyżyły i sobie popisały idiotyczne komentarze. A kierowcy samochodów kisną w tych puszkach i marzą żeby choć przez chwile móc poczuć spaliny z naszych maszyn
Tak kisnę w swojej puszce gdzie mam klimę, sześć poduszek powietrznych, pasy bezpieczeństwa, ESP i naprawdę szkoda mi tych łepków na ścigaczach. Trzeba mieć trochę oleju w głowie , drodzy panowie bo kostucha tylko czeka na świeże mięso.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej rozwalaja mnie naklejki "spórz w lusterko motocykle sa wszedzie " tylko pytam sie jak moge ich zauwazyc jakdac autobusem kiedy zza gorki wyskakuje Mi gosc z predkoscia 150-200 ktory wyprzedza ?? i co gdzie mam uciekac autobusem zeby on mogl cieszyc sie życiem ?? A pozniej sa opisy ze motocyklista niewinny bo to napewno autobus wymusil itp Tir-y na tory i wogole ze kierowcy dużych pojadów to deb***e. Jak chcecie to sobie jezdzijcie motorami ale pamietajcie ze jestescie takimi samymi uzytkownikami drogi jak samochody czy ciezarowki. Zgadzam sie i wsrod kierowcow osobowek sa czarne owce ale tak jest wszedzie czy to u kierowców, lekarzy czy kasjerow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roześmiany napisał:
Tak kisnę w swojej puszce gdzie mam klimę, sześć poduszek powietrznych, pasy bezpieczeństwa, ESP i naprawdę szkoda mi tych łepków na ścigaczach. Trzeba mieć trochę oleju w głowie , drodzy panowie bo kostucha tylko czeka na świeże mięso.
fajnie że cieszysz się ze swojej furmanki, ale to że masz te wszystkie systemy ADHD to nie znaczy że już jesteś nieśmiertelny. Ale jak kolega powyżej napisał, wszędzie są czarne owce. Więc jeździjmy z szacunkiem dla siebie nawzajem, wszyscy się zmieścimy. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GSXR napisał:
każdy kto mówi że wszyscy motocykliści są idiotami sam jest j=największym IDIOTĄ No ale wiemy nie od dziś że forum dziennika wschodniego służy tylko do tego żeby dzieci neostrady się wyżyły i sobie popisały idiotyczne komentarze. A kierowcy samochodów kisną w tych puszkach i marzą żeby choć przez chwile móc poczuć spaliny z naszych maszyn
Na pewno idiotami są: - kolesie wielokrotnie przekraczający dozwoloną prędkość!!! - jeżdżący stadami przy osi jezdni, - wyprzedzający wszędzie gdzie się da i slalomem pojechać - jeżdżący na dopalaczach, dragach, procentach... - itd, itp, etc Dużo was zostało??? Trochę, resztę dopadnie naturalna selekcja... Tylko dlaczego walisz w Bogu ducha winnego innego użytkownika drogi??? Wal w drzewo, most - koledzy cię pozbierają!!!!!!!!!!!! Dotyczy to motocyklistów, kierowców, śmigantów - niezależnie czym dupsko wożą!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PerryMason napisał:
Oczywiście, że tak. Chodzi o ustalenie bezpośredniej przyczyny wypadku. Bo gdyby było to np. zasłabnięcie, to nie możemy mówić, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Prędkość spotęgowała skutki. (Oczywiście ograniczenia prędkości są ustawione po to, żeby zminimalizować ryzyko wypadku lub w przypadku jego wystąpienia zminimalizować jego skutki.) Rozumiem, że znałeś ją i masz o niej takie zdanie? A jeśli nie znałeś, to rozumiem, że jeździsz ZAWSZE tyle ile "na znaku" i ani km/h więcej?
Jezdżenie ZAWSZE tyle ile "na znaku" to głupota. Rozsądny kierowca dostosowuje prędkość do warunków i zdarza się, że czasem jeździ WOLNIEJ niż "na znaku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Henio~ napisał:
Jezdżenie ZAWSZE tyle ile "na znaku" to głupota. Rozsądny kierowca dostosowuje prędkość do warunków i zdarza się, że czasem jeździ WOLNIEJ niż "na znaku".
Słusznie. Może trochę źle się wyraziłem - miałem na myśli jeżdżenie co najwyżej tyle ile "na znaku" +5-10km/h. Czyli generalnie zgodnie z przepisami. Nie wierzę, że są kierowcy, którzy jeżdżą zawsze i wszędzie zgodnie z przepisami. Każdemu chyba zdarzyło się przycisnąć gaz i jechać 120 tam gdzie można 90, albo 70 tam gdzie można 50. Nie wspominając o piratach jadących 160 km/h, bo to już jest piractwo. To, że ktoś parę razy jechał za szybko, nie znaczy jeszcze, że jest idiotą. Rozróżnijmy trzy sytuacje: 1) jadę 140 na prostej, szerokiej, pustej drodze, 2) jadę 140 na prostej, szerokiej, pustej drodze i mam ze sobą 3 pasażerów, 3) jadę 100 w środku miasta, gdzie chodzą ludzie, jeżdżą rowerzyści. We wszystkich przypadkach przepisy są złamane, ale tylko w dwóch ostatnich mogę śmiało nazwać kierowcę idiotą. W pierwszym ryzykuje tylko własne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gościu~ napisał:
prędkoś i niedoświadczenie ..... tyle do wyjaśniania.... a prokuraturze trzeba 3 miesięcy żeby to oświadczyc ?? ;o
Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Szkoda tylko dziewczyny, ale takie jest ryzyko jak się jeździ za szybko i nie ma doświadczenia a zresztą starym wyjadaczom też się zdarza popełniać błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moglibyście dać już sobie na luz. Pomyslcie jak czuje sie jej rodzina czytajac wasze glupie komentarze! Daga jest już pochowana i wy ludzie tez sie odczepcie juz i nie piszcie glupot bo pomyslcie ze komus moze to sprawic przykrosc, a jak nie umiecie myslec to po prostu postawcie sie na miejscu jej bliskich. mam nadzieje ze to juz koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczy napisał:
żeby nad głupotą blondynki albo innego koloru idiotki prowadzić śledztwo to jest paranoja kompletna
Te komentarze są żałosne. Właśnie wróciłam z pogrzebu tej młodej kobiety. Była studentką I roku, dobrym i lubianym człowiekiem. Wszyscy o tym zapominacie, potraficie tylko szydzić, choć nawet nie znacie przyczyn wypadku. Poza tym, jakie to ma znaczenie dla forumowiczów. Najważniejsze powinno być to, że jej już nie ma wśród nas, a z uwagi na odrobinę taktu, powinniście powstrzymywać się od głupkowatych uwag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum Świdnika, ograniczenie do 40km/h, nagle ryk silników i kilku młodych przejeżdża jak błyskawica ze 140km/h. Lubię motocykle ale to jest deb***IZM i zagrożenie dla normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
capaci napisał:
Była studentką I roku, dobrym i lubianym człowiekiem.
i mimo wszystko zawsze bedzie.. niestety niektorym sprawia to przyjemnosc jak dorzuca swoje 2gr mimo, ze nie maja pojecia o niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów to beznadziejne miasto,gdzie wiele zaściankowych plociuchów tylko czeka aż coś się wydarzy,nie ważne co,ważne aby tylko mieć o czym gadać,snuć wielogodzinne teorie,obrażać kogoś,komuś umniejszać,wielu z tych lubartowskich plociuchów chce być znawcą wszystkiego,wydaje im się że są wszechwiedzący i że wszystkich znają.Wielu obraża innych z powodu własnej zazdrości,zawiści,bo komuś się lepiej powodzi.Najlepiej jest krytykować innych,oceniać.Wtedy nie widzi się samego siebie i swoich wad,słabości.Weźcie się hieny do pracy i nauki,zajmijcie się własnym życiem. Nie wyobrażam sobie,jak po takiej tragedii można wypisywać na forach takie rzeczy o zmarłej osobie. Nie wiem jak nazwać takich ludzi,po prostu brak mi słów. Idąc dziś przez miasto widziałam masę młodych ludzi przed Kościołem czekających na uroczystości pogrzebowe.Śmiem śmiało stwierdzić ,że połowa z nich to owe plociuchy,co niektórzy stali i gadali,głupkowato się uśmiechając,będziecie mieli jeszcze przez co najmniej tydzień o czym gadać,potem zapomnicie i będziecie czekać na kolejne wydarzenie. I tak cały czas,non stop.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś słyszał o śmiertelnych wypadkach motocyklistów na tzw harleyach? Ja jeszcze nie! Może dlatego że to zazwyczaj doświadczeni ludzie, którzy na motocyklach jeżdżą dla przyjemności a nie dla prędkości. A wszyscy mądrzy na ścigaczach ? Dawaj ile fabryka dała - bo przecież mam "motór" i muszę zap....lać 180-200,, popisać się przed kumplami jaki to kój "motór" jest szybki i fajny. A hasło Motocykle są wszędzie - spójrz dwa razy? A dlaczego ja jadąc przepisowo mam się dostosowywać i uważać na wariatów co mają cudze i swoje życie za nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Centrum Świdnika, ograniczenie do 40km/h, nagle ryk silników i kilku młodych przejeżdża jak błyskawica ze 140km/h. Lubię motocykle ale to jest deb***IZM i zagrożenie dla normalnych ludzi.
A Ty Adam masz radar w oczach?Po czym wnosisz te 140km/h?Bo wydech głośny?Często dzięki temu jest szansa przeżyć bo koleś Cię nie zobaczy ale będzie słyszał...Wiem że to uciążliwe dla innych ale życie cenię sobie bardziej i wydechu nie zmienię!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESTAŃCIE JUŻ TO KOMENTOWAĆ POSTAWCIE SIĘ NA MIEJSCU JEJ RODZINY I NAJBLIŻSZYCH!!!!!! TAKIE FORA POWINNY BYĆ ZABLOKOWANE PRZEZ MODERATORA PONIEWAZ OSOBY KTORE NIE ZNAŁY DAGI I PISZA GLUPOTY NA JEJ TEMAT RANIA INNYCH TYCH KTORZY TO CZYTAJA I ZNAŁY JA WIEDZIAŁY JAKA TO BYLA DOBRA MADRA I KOCHAJACA OSOBA! BĘDZIEMY CIĘ KOCHAĆ DAGA ZAWSZE! DO ZOBACZENIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak racja, nie gadać głupot na temat dziewczyny której nie znamy... Usłyszałam tą historię ż innego źródła niż prasa i zmroziła mnie... sama chciałam pojechać do pracy na wakacje i kupić motor (powtarzam to co usłyszałam nie wiem do konca jak było) za zarobine pieniądze, mam 21 lat. Po usłyszeniu tej historii poczułam się jakby to było o mnie... postanowiłam nie kupować motoru, to zbyt duże ryzyko. Straty sa niewymiernie większe niż przyjemność z jazdy. Jest mi strasznie żal rodziny tej dziewczyny, wyobraziłam sobie co by moja mama przeżywała... Nie komentujcie tego zdarzenia w głupi sposób, czy to wina dziewczyny że tak bardzo chciała mieć motor?? Najgorsze jest to że włożyło trud w jego kupno, kupiła go podobno za własne zarobione pieniądze i o ironio kupiła sobie śmierć... Na pewno wielu ludzi tęskni za nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roześmiany napisał:
Tak kisnę w swojej puszce gdzie mam klimę, sześć poduszek powietrznych, pasy bezpieczeństwa, ESP i naprawdę szkoda mi tych łepków na ścigaczach. Trzeba mieć trochę oleju w głowie , drodzy panowie bo kostucha tylko czeka na świeże mięso.
http://demotywatory.pl/szukaj?q=a+on+mia%C5%82+tira
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczy napisał:
żeby nad głupotą blondynki albo innego koloru idiotki prowadzić śledztwo to jest paranoja kompletna
Ciekawe co bys powiedzial gdyby to spotkało twoje dziecko;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak racja, nie gadać głupot na temat dziewczyny której nie znamy... Usłyszałam tą historię ż innego źródła niż prasa i zmroziła mnie... sama chciałam pojechać do pracy na wakacje i kupić motor (powtarzam to co usłyszałam nie wiem do konca jak było) za zarobine pieniądze, mam 21 lat. Po usłyszeniu tej historii poczułam się jakby to było o mnie... postanowiłam nie kupować motoru, to zbyt duże ryzyko. Straty sa niewymiernie większe niż przyjemność z jazdy. Jest mi strasznie żal rodziny tej dziewczyny, wyobraziłam sobie co by moja mama przeżywała... Nie komentujcie tego zdarzenia w głupi sposób, czy to wina dziewczyny że tak bardzo chciała mieć motor?? Najgorsze jest to że włożyło trud w jego kupno, kupiła go podobno za własne zarobione pieniądze i o ironio kupiła sobie śmierć... Na pewno wielu ludzi tęskni za nią.
Bardzo mądrze Za mąż pora i dzieciaczki rodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gwoli ścisłości motocykl nie motor...
Jest tylko jedna pocieszająca wiadomość dla ludzi czekających na przeszczepy organów że dawcy organów bardzo się starają aby zmniejszyć kolejkę oczekujących na organy
No i tu muszę cię zmartwić bo organów nie będzie. Jak myślisz co zostaje z człowieka "od wewnątrz" po uderzeniu z prędkości no przypuśćmy 90 km/h (oczywiście jako min prędkość) niestety cała ta gadanina, hasła dawcy organów ble ble świadczy tylko o BRAKU LOGICZNEGO MYŚLENIA. Nie mam zamiaru bronić jednak motocyklistów bo i w ich przypadku, tak samo jak w przypadku "puszkowców" znajdują się idioci. Jest tylko jedna zasadnicza różnica (podkreślam jednak że nie zawsze) brawura kierowców kat B dużo częściej jest przyczyną śmierci nie tylko kierowcy ale i pasażerów, przechodniów , innych użytkowników dróg niż w przypadku motocyklistów. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi nie tylko motocyklistom ale i puszkowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...