Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pierwszy raz zgadzam się z burmistrzem  nie chcę by Łęczna była Multi Kulti,  cały ten rasizm Kosiarskiego cynicznie  rozdmuchiwany przez "poprawną" opozycję budzi wstręt                   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pana Burmustrza w 100 % !!! Brudasy się erozpanoszyły na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik wijewody niech nie krytykuje Burmistrza Łęcznej,TYLKOniech wspomaga   wOJEWODĘ w wydawaniu fundusz na terenie wojewódzcwa,a zwracać kasę do budżetu rządu.A poseł niech działa więcej w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik wijewody niech nie krytykuje Burmistrza Łęcznej,TYLKOniech wspomaga   wOJEWODĘ w wydawaniu fundusz na terenie wojewódzcwa,a zwracać kasę do budżetu rządu.A poseł niech działa więcej w sejmie.
Panie K. Nie potrafisz już osobiście obrać dla sobie nazwy w DW? Daruj sobie - jesteś za " Miętki" dla  obecnej.władzy w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież czarny jest czarny, miał powiedzieć zielony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Popieram Burmistrza i wszystkjch, którzy Bułgara Cygana czy Murzyna nazywają  tak jak nazywa się od  setek lat.   Od lat wiadomo też, że  na targowiskach zostaje po nich brud. Brawo panie Kosiarski. Niech pan mówi prawdę dalej a ta opozycja.... Opozycja w osobie  Pawlaka niech zajmie sie czymś pożyteczniejszym niż nagrywanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd miejski rozpocżął pracę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anders Breivik też miał swoich zwolenników. Burmistrz ma jednego w Szczecinie... Niech go pan sprowadzi na wybory, może chociaz on na pana zagłosuje ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak kiedyś na Ukrainie zle zaparkowałem samochód /według towariszcza milicjanta/to musiałem w ciągu 24 hodin opuścić ten kraj,jak się przyjeżdża do kogoś w gości i proszą do stołu to nie używa się maczugi i siekiery tylko zastawy stołowej.To by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z igły zrobić widły.... Oto najważniejsze zadanie mediów.  Niedługo zaczniecie zamieszczać wiadomości, kiedy burmistrz pierdnął bo opozycyjni radni nagrają... Większość społeczeństwa  ma już dość tej poprawności politycznej i słownej, a czepianie się każdego słowa wypowiedzianego jest większym świństwem niż jego wypowiedzenie.   Komuś bardzo zależy na podkopywaniu wiarygodności burmistrza, na szkalowaniu Urzędu, na sianiu nienawiści i nieprawdy. Wszyscy w Łęcznej wiedzą o kogo  chodzi. Pozostaje pytanie. po co to robią?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast przepropsić to on brnie dalej w tą historię. Panie Burmistrzu, przepisy są jedne i obowiązują wszystkich. Mam nadzieję, że Pana czas jako burmistrza już się skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu obrońcy kolorowych życzę aby za sąsiadów przez rok miał Cyganów /o przepraszam; Romów/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałeś(łaś) żeby Kosiarski przepraszał? On straci namdat, a swojego czynu i tak nie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy czystości rasy, czy już zadzwoniliście do swoich znajomych pracujących na zmywakach w UK, żeby wracali? "Oni nie moga pracowac u obcych" Banda hipokrytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojoj urząd miejski nadaje, nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nieprawdziwego pan burmistrz nie powiedział .Powiedział prawdę.Na świecie żyją ludzie o różnych kolorach skóry.To że chcą płacić mniej niż inni to zwykłe cwaniactwo i dobrze że burmistrz dba o interes miasta. Ja  uważam że Ci o których mowił w czarnych strojach zaputanui chusty i małymi dziećmi wystawionymi na upał a pojawiający się cylkicznie jak szkodniki w przyrodzie   też nie koniecznie muszą zaczepiać na Krakowskim Przedmieści przechodniów i rządać pieniędzy. Czemu tu się nie reaguje gdzie rzeczniuk praw dziecka i władze. Może inni uważają to za coś pozytywnego-Lublin miasto wielu kultur ja  natomiast mam tutaj inne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz niech się nie wdaje w utarczki słowne ,bo mu uciekną sparwy podstawowe.Tak właśnie robi wojewoda i jego urząd oddaje miliony z najbiedniejszego województwa,a nie wie ,że np.w Łecznej można by to wykorzystać.Widzi natomiast w teście napisanym błedy i wietrzy w nim jakiś podstęp.To jest chore,ta dwu władza w wojewodztwie powinna być zlikwidowana,bo oni nie mają co robić.Nie dośc ,że wojewoda jest niedociążony to jeszcze ma rzecznika.Największe nieszczęscie jest wtedy ,gdy nic nierobiącemu drugi pomaga!!!!!Krótko :burmistrz w Łęcznej jest gospodarzem i odpowiada za organizację miasta i to co powiedział to wynika z jego kompetencji.Jeśli rzecznik się czegoś doszukuje to niech go Koguc zatrudni na uczelni za rzecznika,albo asystenta,tylko nie za nasze pieniądze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolona, że Kosiarski zapłaci w końcu za ten niewypażony jęzor i sposób traktowania ludzi. Kto choć raz miał z nim styczność jako petent wie o czym mówie. Na sesjach cyklicznie obraża ludzi. W końcu się ktoś za niego wziął. BRAWO. Taki człowiek to wstyd dla miasta. Zobaczcie na jego zdjęcie do tego artykułu. Wielce oburzony. Fotograf zapewne dostał wiązankę w stylu kulturalnego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chamstwo. Wstyd normalnie. Pełniąc obowiązki burmistrza trzeba mieć trochę kultury i nie być prostakiem a swoje poglądy czasami zachowywać dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chamstwo. Wstyd normalnie. Pełniąc obowiązki burmistrza trzeba mieć trochę kultury i nie być prostakiem a swoje poglądy czasami zachowywać dla siebie.
To może napisz słownik wyrazów których "burmistrzowie mówić nie mogą " mam kilka propozycji -czarny, pedał, gej, rumun, cygan, żyd zarobisz kupe kasy na swojej głupoci, Dla mnie brudas to brudas a Murzynek Bambo niech mieszka w Afryce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...