Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Turowoli. Pieszy leżał na jezdni

Utworzony przez Ziemowit, 5 czerwca 2012 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Spoczywaj w pokoju Mati [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] R.I.P Ziomek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOCZYWAJ W SPOKOJU MATEUSZKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bezsensu, codziennie jade do pracy na kopalnie ruch jest spory, jakis deb*** postanowił wyspac się na ulicy i teraz ktos będzie miał zrujnowane życie za ten wypadek. Za takich ludzi nie powinno się nawet odpowiadać tylko jechac dalej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się górniczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZŁOWIEKU Sam jesteś deb*** i zastanów się nad tym co w takiej chwili piszesz i co ludzie czytają ... Jak jego rodzina czuje się teraz o ile to czyta. Brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fak! A ja codziennie jezdzę do pracy do łęczne i szlag mnie trafia na was górniczki zapie...lacie jak deb***e i wyprzedzacie na trzeciego nie raz musiałam zjedzdzać prawie do rowu, największa radosć mam w zimie jak po koleji lądujecie w rowie więc nie wypowiadaj się bo nie znałes Mateusza nie był to żaden alkoholik co wala się po jezdniach na każdej imprezie dopoki śledztwo trwa nie wypowiadaj się jak było bo niewiesz czy on był pijany czy nie górniczku wielki....Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kim był ten wasz Mateusz,więc się nie będę wypowiadał na jego temat. Ale jeśli ktoś jedzie autem i najeżdża na coś(lub kogoś) na jezdni,to takiego kierowcę powinno się poddac rygorystycznym badaniom! -inaczej mówiąc: kierowca nie dopasował prędkości do warunków na drodze! Precz z wariatami za kierownicą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAK napisał:
To jest bezsensu, codziennie jade do pracy na kopalnie ruch jest spory, jakis deb*** postanowił wyspac się na ulicy i teraz ktos będzie miał zrujnowane życie za ten wypadek. Za takich ludzi nie powinno się nawet odpowiadać tylko jechac dalej ...
tak ten będzie miał życie zrujnowane, ale ten 20 letni chłopak już go nie ma wcale, a było całe przed nim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Nie wiem kim był ten wasz Mateusz,więc się nie będę wypowiadał na jego temat. Ale jeśli ktoś jedzie autem i najeżdża na coś(lub kogoś) na jezdni,to takiego kierowcę powinno się poddac rygorystycznym badaniom! -inaczej mówiąc: kierowca nie dopasował prędkości do warunków na drodze! Precz z wariatami za kierownicą!!!
Chyba nigdy nie siedziałeś za kierownicą w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lk napisał:
Chyba nigdy nie siedziałeś za kierownicą w nocy [/quote] [quote name='lk' timestamp='1339413931' post='638072'] Chyba nigdy nie siedziałeś za kierownicą w nocy
Tak się składa,że już przez ostatnie 19 lat mam Prawo Jazdy i nie raz nocą jechałem -z tym,że w nocy (czy to dla Ciebie dziwne?!) TEŻ trzeba dopasować prędkość do warunków panujących na drodze, a nie zachowywać się jak "pan życia i śmierci"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] zawsze bedziesz w moim sercu i pamięci Mati :* spoczywaj w pokoju Amen [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...