Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie mozna wszystkich wrzucac do tego samego worka i czasami bywa tak ze zrobia krzywde uczciwemu ale kazdy kto ma lub miał kontakt na styku panstwo-biznes wie ze korupcja pod rózną postacią to plaga totalna. Czasem odbywa się to w tak bezczelny sposób ze nie da się tego zrobic bez szerokiego poparcia osob wysoko postawionych. Jeśli juz kogoś złapia to tylko dlatego że przestał byc wygodny lub komus podpadł. Mówienie w polsce o sprawiediwości to czysty sarkazm.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mało chce! W kraju prawa i demokracji ? Ha,ha,ha..
0
Sędziowie powinni płacić z własnej kieszeni.
0
to jest Polska i jej prawo:)
0
280 tys? Panie Woś, mało! Min 800tys. Trzymam kciuki.
0
jeżeli faktycznie siedział Pan niewinnie to za mało Pan żąda, bo w tym złodziejskim, pieprzonym kraju trzeba walczyć, bo uczciwi nie maja racji bytu, jak ja nienawidzę  tego kraju
0
Najgorsi bandyci często są ubrani w togi !
0
co najmniej o jedno zero za mało za 13 lat takiej udręki i rozwalonego życia osobistego.
0
Nie wiem jak powinna wyglądać rozpraw w sądzie,ale to co ja przeżyłam jako świadek na zawsze zmieni móje spojrzenie na sąd.Najpierw wyszła pani z fryzurą barmaanki natapirowaną i powiedział ,że świadkowie są w zmowie.Wszyscy byli z jednej miejscowości,ja jako postronna osoba.Ta pani nie dała nic powiedzieć nawet i adwokatowi.Z przeciwnej strony mecenas wchodził ,wychodził pełny luz.O wyroku nie wspomnę,ale wspomnę o legendzie lubelskiej,że czart już lepiej by osądził 
0
Nasz system "sprawiedliwości" należy rozpierdolić od samego dołu do samej góry bez wyjatku!!!! Stworzyć nowy nie przesiąknięty kastowością!!! Tylko kto to ma zrobić? Piłsudski? Józek wróć i zrób porządek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to jest Polska i jej prawo:)
Jaki premier , takie prawo. Żenada.
0
Nasz system "sprawiedliwości" należy rozpier***ić od samego dołu do samej góry bez wyjatku!!!! Stworzyć nowy nie przesiąknięty kastowością!!! Tylko kto to ma zrobić? Piłsudski? Józek wróć i zrób porządek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 TYLKO !!! Antek Maciarewicz to jest dzisiaj jedyne PANACEUM,jedyne lekarstwo na tą żydokomunę, na to komunistyczno-konfidenckie czerwone lajno.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: