Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spierają się o synagogę

Utworzony przez KK, 13 listopada 2008 o 08:46 Powrót do artykułu
ŻYDZI JAK KOŚCIÓŁ KATOLICKI DOI ILE WLEZIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
- Strona żydowska jest zawsze otwarta na propozycje i sugestie miejscowych władz i mieszkańców w kwestii dalszego wykorzystania odzyskanych obiektów nie jestem antysemita ale jak to przeczytałem to zaraz będę.... kk i zydzi..... tak samo nienapasione nie swoim majątkiem. Łęczynianie popierajcie burmistrza. Nie oddamy zabytku choćby samemu rabinowi z Izraela. fack***
0
Wolę żydów w Łęcznej ni ż tych obszczymurków i kur8ewki młodociane na starym mieście potomków okolicznych wieśniaków co im słoma z butów wystaje a chamstwo na pysku wypisane w końcu wizytówka miasta
0
aqq napisał:
Wolę żydów w Łęcznej ni ż tych obszczymurków i kur8ewki młodociane na starym mieście potomków okolicznych wieśniaków co im słoma z butów wystaje a chamstwo na pysku wypisane w końcu wizytówka miasta
A wlasciwie kim ty jestes poza tym, ze jestes chamem? Jak bys mial troche kultury w sobie napisalbys to w innym stylu; nie obrazajac, a stwierdzajac fakt. Ja tez sie przchadzam po starym miescie, ale tego nie zauwazam. Widocznie zwracasz na to szczegolna uwage!? Jaki rodzaj potrzeby?
0

0
ŻYDZI JAK KOŚCIÓŁ KATOLICKI DOI ILE WLEZIE
przecież gmina może obliczyć włożone nakłady,oraz kwoty za utrzymanie budynku w należytym stanie,dlaczego u nas liczy się tylko oddanie,a za opiekę remonty właściwe utrzymanie to figa, nie rozumiem.Jak opiekuję się babcią z najbliższej mojej rodziny to otrzymuję od babci za wdzięczność pewne gratyfikacje,a tu tylko odddać i może jeszcze dopłacić?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: