Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawca potrącenia 3-latki aresztowany

Utworzony przez kate, 4 sierpnia 2008 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Nie rozumiem.. a jazda bez uprawnień to juz nie jest przestępstwo - w powiązaniu z piajństwem i ucieczką to powinien odpowiadać jak zwykły zabójca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzba by zrobić tak z takim recydywista !!! Jak za Czasów Janosika Do sznura hak jego na ten hak za żebra i zwolnić zapadnię i niech by se tak podyndał... A na mijscu jego tescia bym go sam zlinczowal i wogule co to jest za czlowiek ktory pozwala swojej corce siasc w samochod z pijakiem Kur.... mać ludzie zastanówcie się nad tym co wyrabiacie... Ma szczęście ze gdzieś tam na mnie nie trafil bo nie wiem co bym mu tam zrobil. Przywiazalbym go gdzies blisko ulicy i tak ze dwa razy go pierd...ą tym samochodem to moze juz wiecej by nie wzial do ust alkocholu. Pier....ny morderca chciaz nie zabil to i tak jest potencjalnym zabujcą.... powinno się ujawniać dane takich osób bez zadnych skrupółów we wszystkich dostępnych mediach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek nie podejżewalam cie o takie coś myślałam że zmądrzałeś ale jednak się myliłam . Najbardziej współczóje twojej żonie Magdzie co ona teraz musi przeżywać a sieć sobiue jak najdłóżej i myślę że wkońcu zmondrzejesz (ZA RZEBRA I NA HAK)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurw ale byki heheh wes idz do szkoly dziecko hehehehe ty znajoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to powiedzcie mu to ku*wa prosto w twarz ... a nie jesteście takimi kozakami w internecie !!! żal mi was !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda słów nie bede sie wypowiadac zenua sam mieszkalem ta tej wsi kiedys dobrze ze jusz nie mieszkam heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...