Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Średniowiecze w łęczyńskich kranach

Utworzony przez Gość, 1 listopada 2009 r. o 16:35
Chciałem się podzielić tym, co wczoraj (31.10.) sączyło się z mojego kranu - mieszkam na os. Niepodległości. Przez drugą część dnia nie dało się skorzystać z ciepłej wody, bo zamiast niej z kranów płynęła brązowa ciecz. Dzieje się to już któryś raz przy okazji "świąt". Nie mam pojęcia czy mieszkańcy naszego miasta to brudasy, którzy przed Wszystkich Świętych, weekendem majowym, Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą przypominają sobie, że istnieje woda?! Ale czy brudasy czy nie brudasy - dlaczego sieć wodociągowa naszego miasta nie daje rady dosłać mieszkańcom czystej wody, choć ci płacą za nią jedną z największych stawek w Polsce? Dla mnie jest to nie do pomyślenia w XXI wieku, ale cóż - tak się dzieje. Może ktoś będzie w stanie wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje i czy w innych miejscach Łęcznej było podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Os.Bobrowniki ponoć też często leci z kranów żółta woda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...