Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~czepiacz~ napisał:
Kiedy będą foty ? Ktoś tam chyba pojechał z on-line24. Straszna tragedia. Trup będzie ścielił się gęsto na drogach. Lato alkohol i ścigacze. Achmoże zdjęcia i film z miejsca tragedii pozwoli młodym ludziom uzmysłowić sobie że nie warto. Droga redakcjo on line 24. Postarajce się/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderatorze! Niezależnie od wolności słowa, proszę natychmiast usuwać prymitywne i odczłowieczające wypowiedzi! Proszę i żądam! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy piszecie, czy ważne są teraz zdjęcia czy ile jechała??? Ona nie żyje i to jest ważne, po co piszecie te deb***ne komentarze?Zresztą ludzie którzy piszą kiedy będą zdjęcia czy co z nerkami to po prostu szmaty nic nie warte, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również byłam świadkiem wypadku. Tragedia... To wszystko co można powiedzieć o tym co się dziś zdarzyło dosłownie kilkaset metrów od mojego domu. Jak zajechałam na miejscach wypadku to już ciało było w workach, w dwóch częściach. Dziewczyna się po prostu rozerwała na dwie części- coś okropnego. Chłopak wszystko widział bo jechał tuż za nią, widziałam jego wyraz twarzy jak siedział przy poboczu, wokoło oczywiście policja i straż, helikopter który przyleciał zawrócił za chwilę i już było wiadomo że śmierć na miejscu. Motor rzeczywiście rozwalony na szczątki, widok przerażający. Noga leżała jakieś 20m od reszty ciała. Ja zgadzam się że droga nie jest idealna- pozostawia dużo do życzenia ale jeszcze gorsza jest w stronę łuszczowa koło kopalni piasku, więc może w końcu ktoś się za to weźmie, są straszne doły koleiny i fałdy na szosie, niedoświadczenie motocyklistki, szybkość i zła powierzchnia drogi- to moim zdaniem jedyne przyczyny tego wypadku. Dziewczyna młodziutka- 20lat, aż szkoda naprawdę. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domi napisał:
Ludzie co wy piszecie, czy ważne są teraz zdjęcia czy ile jechała??? Ona nie żyje i to jest ważne, po co piszecie te deb***ne komentarze?Zresztą ludzie którzy piszą kiedy będą zdjęcia czy co z nerkami to po prostu szmaty nic nie warte, pozdrawiam
A właśnie że foty są bardzo ważne.Powinna być fota a nawet film.Pejzaż był klawy.Być tam,w takim momencie z moją minoltą.Toć to i fotka roku mogła wyjść.A potem jaki splendor i sława, i PAP I AFP by to kupili i sprzęt lepszy by dali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helikopter rzeczywiście nadleciał jak usłyszeli w radiu że wypadek motocyklisty.Niestety organy zostały uszkodzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domi napisał:
Ludzie co wy piszecie, czy ważne są teraz zdjęcia czy ile jechała??? Ona nie żyje i to jest ważne, po co piszecie te deb***ne komentarze?Zresztą ludzie którzy piszą kiedy będą zdjęcia czy co z nerkami to po prostu szmaty nic nie warte, pozdrawiam
Popieram w 100% Dziewczyno, spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam film z miejsca zdarzenia, ale z szacunku dla ofiar tej tragedii nie udostępnie go publicznie. Niestety jazda motocyklem wymaga doświadczenia i rozwagi. Motocyklista nie jest niczym chroniony podczas wypadku, a niebezpieczeństw jest wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pitlane napisał:
Mam film z miejsca zdarzenia, ale z szacunku dla ofiar tej tragedii nie udostępnie go publicznie. Niestety jazda motocyklem wymaga doświadczenia i rozwagi. Motocyklista nie jest niczym chroniony podczas wypadku, a niebezpieczeństw jest wiele.
Daj spokój wyślij na kontakt24 dziennikawschodniego albo na legendarne MODO. Niech ten filmik będzie ostrzeżeniem dla tępych właścicieli ścigaczy. Nie dość że drzewa niszczą to jeszcze drogi blokują. dlaczego tylu ludzi musi mieć problemy z dotarciem do domu bo jakaś pijana siksa się rozłozyła na drodze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojj ludzie, nie będę dawał kolejnych cytatów, bo po pierwsze helikopter przelatywał nad moim domem i nad miejscem wypadku, po drugie sam widziałem matkę i chłopaka (albo po prostu towarzysza w przejażdżce) płaczących nad dziewczyną.. Miałem podejść do chłopaka i zapytać o zachowanie motocyklistki w czasie wypadnięcia z drogi oraz jakoś pocieszyć (chociaż wiem że to nic by nie dało)... Nie ważne w jakich okolicznościach zginęła dziewczyna, czy sama popełniła błąd, czy winą była koleina w drodze (znam drogę na wskroś i wiem że nawet tam, na niedziurawym odcinku koleiny są). Jutro zapalam świeczkę na miejscu tragedii, PROSIŁBYM O TO TEŻ PRZEJEZDNYCH!! Wypadki nie zawsze są z winy motocyklisty, często nawet odrobina błota, która na aucie nie robi wrażenia, w motocyklu doprowadzić może do takiej tragedii jaka miała miejsce dziś, około godziny 15.30... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy ktoś napisze, że winne było drzewo. Pewnie znowu jakiś katolik.
retor napisał:
Moderatorze! Niezależnie od wolności słowa, proszę natychmiast usuwać prymitywne i odczłowieczające wypowiedzi! Proszę i żądam! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Żądać możesz czego chcesz, a i tak nikt tutaj nie usuwa niczego. Tak jak nr rejestracyjne policyjnych wozów patrolowych z monitoringiem kiedy jakiś baran wrzucił dla ogółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnikKRUSOWNIK napisał:
a o z nerkami ? zostało coś na wymianę ?
.Boze co za kretyn moze cos takiego napisac.Moze cie cos takiego jeszcze w zyciu spotka.Wtedy tez bedziesz cos takiego kretynie pisal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju. Oszczędzajcie sobie komentarzy..... popełniła błąd - zapłaciła najwyższą cenę.... szok i smutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ewa~ napisał:
Boze co za kretyn moze cos takiego napisac.Moze cie cos takiego jeszcze w zyciu spotka.Wtedy tez bedziesz cos takiego kretynie pisal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę, że prawdziwa z ciebie katoliczka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Daj spokój wyślij na kontakt24 dziennikawschodniego albo na legendarne MODO. Niech ten filmik będzie ostrzeżeniem dla tępych właścicieli ścigaczy. Nie dość że drzewa niszczą to jeszcze drogi blokują. dlaczego tylu ludzi musi mieć problemy z dotarciem do domu bo jakaś pijana siksa się rozłozyła na drodze ?
Człowieku, pijany to chyba Ty jesteś.... Nie wiesz jak zdradliwa droga jest w tym miejscu. Sam pogiąłem felgę w tym odcinku drogi a piszesz że dziewczyna była pijana. Po prostu zagapiła się albo złapała błoto na drodze, bo pijana nie mogła jechać. Co jak co, ale chłopak jadący za nią nie puściłby po alkoholu, obydwoje mieli kombinezony i odpowiedni strój. Chociaż kask, który leżał nie zaliczyłbym do klasy wyższej... Powiem tyle, że na Allegro są niedrogie. Czepiacz, sorry, ale Ty chyba ani razu nie jeździłeś motocyklem, a jak tak to nie więcej niż na motorowerze bądź wsk, bo nie wiesz co to znaczy złapać koleinę i uderzyć w drzewo, zrozum że przy szosowych oponach i twardym zawieszeniu ścigacza nie można złapać przyczepności na błotnistym poboczu pełnym drzew... Jeśli chcesz to zajrzyj jutro i zobacz jakie błoto jest na szosie w miejscu wypadku Serdeczne współczucie dla rodziny, zwłaszcza dla chłopaka i matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie mogę doczekać aż Ci motocykliści za swoja brawurę pozabijają się na lubelskich drogach - tych pięknych dziurach co powstały po zimie! Życzę prędkości 200 km/h i dużej dziury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał18 napisał:
Człowieku, pijany to chyba Ty jesteś.... Nie wiesz jak zdradliwa droga jest w tym miejscu. Sam pogiąłem felgę w tym odcinku drogi a piszesz że dziewczyna była pijana. Po prostu zagapiła się albo złapała błoto na drodze, bo pijana nie mogła jechać. Co jak co, ale chłopak jadący za nią nie puściłby po alkoholu, obydwoje mieli kombinezony i odpowiedni strój. Chociaż kask, który leżał nie zaliczyłbym do klasy wyższej... Powiem tyle, że na Allegro są niedrogie. Czepiacz, sorry, ale Ty chyba ani razu nie jeździłeś motocyklem, a jak tak to nie więcej niż na motorowerze bądź wsk, bo nie wiesz co to znaczy złapać koleinę i uderzyć w drzewo, zrozum że przy szosowych oponach i twardym zawieszeniu ścigacza nie można złapać przyczepności na błotnistym poboczu pełnym drzew... Jeśli chcesz to zajrzyj jutro i zobacz jakie błoto jest na szosie w miejscu wypadku Serdeczne współczucie dla rodziny, zwłaszcza dla chłopaka i matki.
Myślę że była pijana jak większość motocyklistów. Taka tradycja widać. 1. Obejrzyj. http://www.youtube.com/watch?v=ci0n5rKKa80 2.dotrzyj do źródła 3. zobaczysz że wielu było po alko i drug Ciekawy jestem czy była chociaż ubezpieczona. Może chociaż rodzinka skorzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny ale tak to jest na Polskich drogach duł na dole:([*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie moze jakiego koloru byl motocykl???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...