Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czepiacz, TY pokazujesz że pijani itp. A dziewczyna była moją sąsiadką, często widywałem, porządna rodzina. Nie wmawiaj że to tylko pozory itp. bo nie widziałeś co się stało. Wypadek nie był winą alko czy innego syfu, czysty ludzki błąd, albo koleina. Tam one są, nie raz się przekonałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiecie moze jakiego koloru byl motocykl???
Motocykl czerwony, nie wiem jaki model (roztrzaskany totalnie), ale chłopak miał żółto-niebieską bodajże CBR..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAAAAA, ALE URWAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozka napisał:
AAAAAAAA, ALE URWAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
?? Przeżyj sam, to zobaczysz.. Poza tym 'ale urwał' widziałem 2 miesiące temu w tv, przeżytek. Polecam zastanowić się nad swoim mózgiem, w takich okolicznościach nie ma co się śmiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal luz, wiem ze szok itp, ale wole zeby bezmózgi sie rozwalały na drzewach, niz zeby mi pajac jeden z drugim wjechał w samochod. Jazda na motocyklu niesie ze sobą pewne ryzyko, ale profesjonaliści to ryzyko ograniczają. Natomiast zakute łby siadają na mocne maszyny, odkręcają gaz i to motocykl ich prowadzi, a nie oni motocykl. Potem tak się kończy. Jej chłopak ma za swoje, ale chyba nie kochał jej zbytnio, bo ja bym swojej miłości nigdy nie pozwolił tak zapieprzac, w dodatku bez doswiadczenia, bo tak mloda laska go miec nie moze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Myślę że była pijana jak większość motocyklistów. Taka tradycja widać. 1. Obejrzyj. http://www.youtube.com/watch?v=ci0n5rKKa80 2.dotrzyj do źródła 3. zobaczysz że wielu było po alko i drug Ciekawy jestem czy była chociaż ubezpieczona. Może chociaż rodzinka skorzysta.
Powinieneś zarobić w ryj za to co napisałeś frajerze ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publiczne komentarze w takiej sytuacji winny być wyważone. Tylko tyle i aż tyle! Jeszcze raz: wolność słowa nikogo nie upoważnia do durnowatych, prymitywnych lub obraźliwych wypowiedzi. Jeśli nie wiesz co napisać, na wszelki wypadek nie pisz nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozka napisał:
michal luz, wiem ze szok itp, ale wole zeby bezmózgi sie rozwalały na drzewach, niz zeby mi pajac jeden z drugim wjechał w samochod.
Wy nie znacie tej drogi, tam nie trzeba być bezmózgiem żeby się rozbić. Pamiętam 4 wypadki z tego miejsca, powinien tam stać czarny punkt. Ale go nie ma, i ludzie nieznający drogi nieświadomie popełniają błędy, które przypłacają życiem... Dziewczyna nie mieszkała u nas na wsi długo, więc miała prawo nie znać kolein i dziur jak 'tubylcy'. Nie polegajmy na pozorach, bo może stać się coś złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Martą, co to za wypowiedzi, co to za forum. "Ja byłem pierwszy ...", "jutro pokażę zdjęcia..", "widziałem miejsce wypadku ...", " .. czy nerki ok ?..". To chyba najlepsza rzecz jaka Wam się zdażyła ostatnio w życiu ?!! Zginęła bardzo młoda wchodząca w życie osoba, śmierć przebiegła obok Was. Warto się nad tym pochylić, zastanowić. A Diana jest w szoku razem z mężem bo "dziewczyna jechała 160 km/h" ! Jestem w szoku, bo obok mojego domu zginęła OSOBA, którą zapewne ktoś bardzo Kocha. Uszanujmy to, zdjęcia, sensacja -- to ohyda !! Proszę ! Żądam, ciszy na grobem !!! W imieniu mieszkańców gminy Spiczyn chce złożyć wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższej rodziny. Memento
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Powinieneś zarobić w ryj za to co napisałeś frajerze ....
Mam nadzieje że ta smierć czegoś was nauczy i ciebie też pieniaczu. Ta sterydka z olimpiady też twierdziła że nic nie brała blablabla. Masz problem może powiesz mi to prosto w oczy tchórzu ? Jesteś tchórzem jak twój ojciec który cię spłodził po pijaku. Niedługo dowiemy się czy ta siksa była nachlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że komentujący znają motocyklistów z tej gorszej strony. Szkoda że niechcecie poznać ich zdania a jedynie rzucać epitetami w ich stronę. Skąd w was taka nienawiść ? Pewnie za to że wciskają wam się pomiędzy samochodami na czerwonym i niemożecie znieść tego uczucia. Mentalność zawistnego Polaka. Nie znaliście dziewczyny ani jej stylu jazdy tak więc po jaką cholerę wypisujecie takie bzdury aby tylko ochlapać błotem ją i grono motocyklistów. Po takiej krótkiej notatce na stronie jako eksperci ds. wypadków już wiecie jaka była przyczyna. Tak zapewne alkohol, brawura i polskie drogi. Najwidoczniej chciała za szybko zacząć sezon i nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Ale wy żyjcie w przekonaniu że była pustą dziewczynką na szalejącym motorze, którzy rzucał nią po drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Memento Mori napisał:
Zgadzam się z Martą, co to za wypowiedzi, co to za forum. "Ja byłem pierwszy ...", "jutro pokażę zdjęcia..", "widziałem miejsce wypadku ...", " .. czy nerki ok ?..". Memento
No sorry, nie myślisz chyba że będę tak chamski, aby dać zdjęcie konkretnego miejsca... Chciałem umieścić tylko drogę, pokazując że na pozornie niezłej trasie można popełnić błąd. Nie bądźmy chamami. Podpisuję się pod wyrazami współczucia, zapalmy świeczki będąc nieopodal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał dziękuję Ci bardzo. Była po prostu młoda, niedoświadczona, mogła wszystko, miała świat u swoich stóp. Tak jak wielu młodych miała niewiele wyobraźni i jeszcze mniej strachu w sobie, co złego może mnie spotkać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy wypadek to powód do zadumy. Niewątpliwie aktywność na forum świadczy o piętnie jakie wywarł na tych, którzy się z nim zetknęli. Nie w każdym przypadku aktywność poszła we właściwym kierunku. Zastanów się nad kruchością ludzkiego życia, Zrozum, że i Ty możesz w każdej chwili paść ofiarą splotu nieszczęśliwych przypadków. Miej świadomość, że z jednej strony media umożliwiają choćby moją wypowiedź, ale nie daj się podporządkować sile bezdusznych mediów i nie sprowadzaj tematu do zdjęć, filmów, prostych tłumaczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Daj spokój wyślij na kontakt24 dziennikawschodniego albo na legendarne MODO. Niech ten filmik będzie ostrzeżeniem dla tępych właścicieli ścigaczy. Nie dość że drzewa niszczą to jeszcze drogi blokują. dlaczego tylu ludzi musi mieć problemy z dotarciem do domu bo jakaś pijana siksa się rozłozyła na drodze ?
Wszystko dzieje się po coś. Dla ciebie po to, żebyś zaistniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miała profil na nk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można takich słów używać, którą większość z Was stosuje.... pod artykułami w ogóle nie powinno być możliwości wypowiadania się;/ ja i moj chłopak również byliśmy 'bohaterami" jednego z artykułów, także proszę wszystkich o nie wypowiadanie sie na temat wypadku którego nie byliście świadkami....nawet nie wiecie co przezywa człowiek który niechcący natyka sie na takie forum......wyrazy współczucia dla M. i rodziny dziewczyny, nie wyobrażam sobie nawet co w tej chwili czujecie;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że to nie ostatni taki przypadek,dopiero się rozpoczyna,nie da się nad wszystkimi zapanować,a w większości,będą winne osobówki,które wyjadą nagle przed motocykl,wypadki będą powodować ludzie którzy coś mniejszego niż samochód nie są wstanie zauważyć bo po prostu wymaga trochę więcej uwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Astra~ napisał:
Wszystko dzieje się po coś. Dla ciebie po to, żebyś zaistniał.
Naprawdę myślisz pindo że kogoś oprócz znajomych obchodzi że zgineła ? Artykuł powstał żeby przyciagnąć ludzi i zdobyć uzytkownikow ktorzy odwiedzili te stronę. W poniedziałek kiedy wyjdzie papierowe wydanie juz nikt nie będzie o tym pamiętał bo zginie jeszcze kilka osób. Przykro mi to mówić ale wasza koleżanka w poniedziałek bedzie tematem numer 5. Szkoda tylko że zawsze jak zginie ktoś ze wsi robi sie burdel na forum. No cóż cham zawsze pozostanie chamem. Tylko nie zatrujcie sie atramentem. Pijcie na raty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Naprawdę myślisz pindo że kogoś oprócz znajomych obchodzi że zgineła ? Artykuł powstał żeby przyciagnąć ludzi i zdobyć uzytkownikow ktorzy odwiedzili te stronę. W poniedziałek kiedy wyjdzie papierowe wydanie juz nikt nie będzie o tym pamiętał bo zginie jeszcze kilka osób. Przykro mi to mówić ale wasza koleżanka w poniedziałek bedzie tematem numer 5. Szkoda tylko że zawsze jak zginie ktoś ze wsi robi sie burdel na forum. No cóż cham zawsze pozostanie chamem. Tylko nie zatrujcie sie atramentem. Pijcie na raty !
a co ma wieś do tego?;> bo chyba nie zrozumialam??? :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...