Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~czepiacz~ napisał:
Naprawdę myślisz pindo że kogoś oprócz znajomych obchodzi że zgineła ? Artykuł powstał żeby przyciagnąć ludzi i zdobyć uzytkownikow ktorzy odwiedzili te stronę. W poniedziałek kiedy wyjdzie papierowe wydanie juz nikt nie będzie o tym pamiętał bo zginie jeszcze kilka osób. Przykro mi to mówić ale wasza koleżanka w poniedziałek bedzie tematem numer 5. Szkoda tylko że zawsze jak zginie ktoś ze wsi robi sie burdel na forum. No cóż cham zawsze pozostanie chamem. Tylko nie zatrujcie sie atramentem. Pijcie na raty !
Wydaje mi się gościu żę więcej jest chamów i wieśniaków w waszych pięknych miastach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Naprawdę myślisz pindo że kogoś oprócz znajomych obchodzi że zgineła ?
Nie byłem znajomym (gdzież 18 letni gnojek może znać się z 20-letnią dziewczyną z prawie ułożonym życiem), ale mnie obchodzi. Nawet jakbym mieszkał kilometry od wypadku i samej ofiary, to by mnie obchodziło. Nie słyszałeś o czymś takim jak brać motocyklowa? Mniejsza z tym, niektórzy pomyślą że ktoś przejmuję się tylko dlatego że jechała na motorze, ale często może być żal osoby, którą chociaż kilka razy w życiu się widziało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZepiacz, zapomniałeś o codziennej porcji lekarstw, zażyj tabletki, to pozwoli Ci zapomnieć o Twoim dzieciństwie i o tym jak byłeś skrzywdzony. Jeśli z czasem uzyskasz wgląd w siebie to zrozumiesz, że ktoś może Cię pokochać, tak jak kochał tą dziewczynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytam jeszcze raz miała profil na nk??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki wszędziesię zdarzają.Jestem przeciwna tego typu komentarzom jak większość pisze.USZANUJCIE TĄ TRAGEDIĘ I OBY WAS LUB W WASZYCH RODZINACH TO NIE SPOTKAŁO>SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA I NIECH BÓG POZWOLI JEJ JEŻDZIĆ PO SWOICH ŁĄKACH>[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzliwy napisał:
CZepiacz, zapomniałeś o codziennej porcji lekarstw, zażyj tabletki, to pozwoli Ci zapomnieć o Twoim dzieciństwie i o tym jak byłeś skrzywdzony. Jeśli z czasem uzyskasz wgląd w siebie to zrozumiesz, że ktoś może Cię pokochać, tak jak kochał tą dziewczynę.
To da mi do myślenia. Wiesz może kiedy pogrzeb ? Zapewne przyjdziesz pierwszy i bedziesz udawał jak ci smutno jak wy wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia - jesteś upośledzona umysłowo, czy to tylko totalny brak empatii ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Kasi, nie znalazłem konta. Ale to chyba nie jest ważne co? już chyba drugi raz, ale potwierdzę słowa @XYZ... Niech jeździ po niebieskich autostradach... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Zapytam jeszcze raz miała profil na nk??
??? Pomyśl... Czasem warto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół, najbliższych. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Daj spokój wyślij na kontakt24 dziennikawschodniego albo na legendarne MODO. Niech ten filmik będzie ostrzeżeniem dla tępych właścicieli ścigaczy. Nie dość że drzewa niszczą to jeszcze drogi blokują. dlaczego tylu ludzi musi mieć problemy z dotarciem do domu bo jakaś pijana siksa się rozłozyła na drodze ?
jaki ty glupi jestes... nie rozumiesz pasji... wolności... ograniczasz sie tylko do tego swojego "światka"... wkładasz wszystkich do jednego worka.... znałam ją i podzielam jej pasję... chodzi ci o te drzewa a nie myslisz o czlowieku... masz gdzies ze ktos zginal... ktos mlody kto mial zycie przed soba... wiele przyjaciol nie myslisz ze kogos stracilismy... po prostu uważasz wszystkich ktorzy jezdza motocyklami za deb***i nie myslacych na dodatek... a tu wystarczyła chwila i już jej nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
To da mi do myślenia. Wiesz może kiedy pogrzeb ? Zapewne przyjdziesz pierwszy i bedziesz udawał jak ci smutno jak wy wszyscy.
Nie muszę udawać, wiem że nie rozumiesz, współczuję też Tobie, nie masz lekkiego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo głupia była i dała gazu a myślała że świat jest jej i ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co ta dyskusja....tak jak wcześniej napisałam, szkoda ze istnieje cos takiego jak komentarze, naprawdę oszczędźcie bliskim późniejszego bólu, po co mają znowu przezywać tragedię...rodzice, chłopak.....oszczędźmy im długotrwałej terapii, jak to było w wielu przypadkach własnie po takich komentarzach jak niektóre z waszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie muszę udawać, wiem że nie rozumiesz, współczuję też Tobie, nie masz lekkiego życia.
To przedruk Śmierć na motocyklu Piotr, 24-letni motocyklista, zabił siebie i dziewczynę, która przebiegała jezdnię na czerwonym świetle "Kiedyś Piotrek powiedział, że gdyby miał poważny wypadek, to wolałby umrzeć, niż zostać kaleką na całe życie. Tłumaczył, że nie zniósłby, gdyby stał się ciężarem dla innych i nie mógł być samodzielny" - mówi przez łzy Monika, dziewczyna Piotra. Do wypadku doszło w tym roku nazajutrz po walentynkach, we Wrocławiu. Piotrek jechał Hondą CBR 900 RR Fireblade do swojej dziewczyny. Nie poszedł do pracy, bo zaplanował, że spędzi z Moniką cały dzień. Chciał posiedzieć z Moniką w ich ulubionej kawiarni tuż przy wrocławskim rynku, pojeździć na motorze i pójść na spacer. Stało się inaczej... Monika, ładna, drobna blondynka, z trudem opowiada o tym, co się wydarzyło tamtego dnia i co przeżywa do dziś. "Było koło 15.30. Sprzątałam mieszkanie. Nagle zabrzęczał telefon. Dzwoniła mama Piotrka. Bardzo się ucieszyłam. Myślałam, że chce ze mną porozmawiać - nasze relacje od początku były bardzo dobre. Usłyszałam jednak, że Piotrek miał wypadek..." - dziewczynie łamie się głos, zaczyna płakać. 24-latek jechał ulicą Legnicką. Przy skrzyżowaniu z Niedźwiedzią prosto pod koła jego motocykla na czerwo-nym świetle wbiegła młoda kobieta. Chciała dogonić uciekający tramwaj. Nie zauważyła pędzącego w jej kierunku motocyklisty. "Z relacji świadków wiem, że Piotrek widząc, co się dzieje, położył motocykl na jezdni, aby w chwili zderzenia zrobić jak najmniejszą krzywdę" - mówi Monika. Mimo to maszyna uderzyła z ogromną siłą. Motocykl i Piotrka odrzuciło kilkanaście metrów dalej. Chłopak zdołał jeszcze o własnych siłach wstać i sprawdzić stan dziewczyny. Bardzo szybko na miejscu pojawiły się karetki. Rannych przewieziono do dwóch różnych szpitali. "Byłem przy nim w karetce. Nie skarżył się na ból. Pytał cały czas, czy dziewczyna, którą potrącił, będzie żyła" - napisał na portalu nasza-klasa.pl sanitariusz towarzyszący Piotrkowi w drodze do szpitala. Obrażenia obu ofiar były bardzo poważne. Przez to, że Piotrek wprowadził swoją maszynę w boczny ślizg, niemal urwało mu lewą nogę. Miał też rozległe urazy narządów wewnętrznych. Gdy go prześwietlano, stracił przytomność. Już jej nie odzyskał. Lekarze długo walczyli o życie jego i dziewczyny. Bezskutecznie. Ranni zmarli w odstępie kilku godzin. Najpierw ona, potem on. Monice udało się jeszcze zobaczyć swojego chłopaka przed śmiercią. Nigdy nie zapomni tego widoku. zródło http://www.dziewczyna.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=5304 Tak niestety widzi was społecznstwo. Może kilka fajnych osób jest ale giniecie wśród pijaków i kryminalistów. Albo to W niedzielną noc policjanci w nieoznakowanym radiowozie zauważyli motocyklistę, który nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Gdy mężczyzna zauważył policję, zaczął uciekać. Udawało mu się przez 15 km. Szalonym kierowcą okazał się 22-letni mieszkaniec Nowinek. - Nie posiada on prawa jazdy na motocykl, dowodu rejestracyjnego, ani obowiązkowego ubezpieczenia OC. A tylna tablica rejestracyjna była wygięta w sposób uniemożliwiający odczytanie numerów - mówi sierż. Marek Skutnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. - Mało tego. Jechał z prędkością przekraczającą ponad 200 km/h. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 1,5 promila - dodaje. Mężczyzna szybko jednak otrzeźwiał i dobrowolnie poddał się karze. Nocna przejażdżka kosztowała go 3 tys. zł. Odpowie również za kierowanie w stanie nietrzeźwości. żródło http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...ION99/653057114 Zapewne kolejne bajki wymyślone przez dziennkarzy Pa.5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wszytskich!!!!! tak miała nk! nie była pijana... miała doświadczenie w jezdzie motocyklami bo to byl jej 3 z tego co pamietam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n/n napisał:
bo głupia była i dała gazu a myślała że świat jest jej i ma!!!
No comment... Czowieku, opanuj się. Nawet nie wiesz co się stało, co przeżywają rodzice, bliscy i przyjaciele. Ile dziewczyna miała życia przed sobą, dopiero co wkroczyła w dorosłość a już wszystko ją ominęło... Ile Ty masz w ogóle lat żeby myśleć że ludzie są tak głupi aby dawać ile da fabryka, postaw się na miejscu kogoś, komu zginęła bliska osoba. Też byś mówił że miecio był głupi, dał gazu i świat należał do niego? Nie sądzę. Jeśli nie masz więcej niż 25-30 lat, to powinieneś wiedzieć co znaczy zginąć w wieku 20 lat... Pozostawić rodzinę samą, zapewne także chłopaka (albo i męża) bez perspektyw na przyszłość i sensu życia. Powiem krótko, pomyśl, a potem pisz durnoty, bo możesz sam kiedyś przeżyć podobną sytuację, nawet jak nie masz do czynienia z motocyklistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/10377102 [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ewa~ napisał:
.Boze co za kretyn moze cos takiego napisac.Moze cie cos takiego jeszcze w zyciu spotka.Wtedy tez bedziesz cos takiego kretynie pisal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
będę się za Ciebie dziecko modlił - wiem, że życie jest okrutne i straszne -a strata boli mocno - ale twoja nienawiść do bliźnich powala na kolana nawet samego szatana - niech Bóg otworzy Ci oczy i pozwoli kochać wszystkich ludzi a także wykonywać jego przykazania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian K. napisał:
będę się za Ciebie dziecko modlił - wiem, że życie jest okrutne i straszne -a strata boli mocno - ale twoja nienawiść do bliźnich powala na kolana nawet samego szatana - niech Bóg otworzy Ci oczy i pozwoli kochać wszystkich ludzi a także wykonywać jego przykazania
Bóg nie istnieje naiwniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...