Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ludzi, a sku***synom busiarzom zabrać papiery, niech zdają od nowa jak nie umieją jezdzić, nie dość że jadą z ludżmi jak z workami kartofli to jeszcze zero uwagi i rozsądku na drodze. To nie pierwszy i nie ostatni wypadek z udziałem przewoźników. Wyrazy współczucia dla bliskich którzy zgineli w wypadku i jednego "miszcza" kierownicy mniej, oby tak dalej tylko niewinnych ludzi szkoda {*}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej? Więc słyszę już trzecią wersję co do kierowcy. . . Poczekajmy na wiarygodniejsze żródła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca busa przewożacego osoby był przemiłym człowiekiem i dbał o pasażerów...nie jeździł jak wariat , wręcz przeciwnie, był uważnym kierowcą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ludzi, a sku***synom busiarzom zabrać papiery, niech zdają od nowa jak nie umieją jezdzić, nie dość że jadą z ludżmi jak z workami kartofli to jeszcze zero uwagi i rozsądku na drodze. To nie pierwszy i nie ostatni wypadek z udziałem przewoźników. Wyrazy współczucia dla bliskich którzy zgineli w wypadku i jednego "miszcza" kierownicy mniej, oby tak dalej tylko niewinnych ludzi szkoda {*}
Czemu odrazu osądzasz kierowców? A co powiesz na to że przyczyną było pękniecie opony... ? Mogło zdażyć się to każdemu z nas. Zapoznaj się dokładnie ze zdarzeniem zanim zafczniesz osądzać niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu odrazu osądzasz kierowców? A co powiesz na to że przyczyną było pękniecie opony... ? Mogło zdażyć się to każdemu z nas. Zapoznaj się dokładnie ze zdarzeniem zanim zafczniesz osądzać niewinnych ludzi.
  No no niedawno w konopnicy bus z pasażerami sie przewrócił, bo suprer kierowca zapier***ał na wachadłach na czerwonym i zjeżdżał w ostatniej chwili, szkoda że nie wpadł na pomysł z oponą, jak by jechał przepisowo z przepisową prędkością to mógłby i nawet z wystrzelonej opony wyjść bez szwanku wiec nie pier*** !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głąby kierowca busa osobowego nie był winny tylko dostawczakiem prawdobodobnie zasnął! Czytać artykuł przed komentowaniem! jeżdżę dostawczakiem i przy temperaturze 25+ pełnym słońcu zasnąć można nawet po przespanej nocy! To nie jest sport dla każdego! Wyrazy współczucia rodzinom ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się w końcu zamknijcie, bo ten kierowca to był na prawdę odpowiedzialny gość. Dużo z nim jeździłem i nigdy nie szarżował, a zawsze był na czas. Jeżdżąc z nim naprawdę człowiek czuł się bezpiecznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no niedawno w konopnicy bus z pasażerami sie przewrócił, bo suprer kierowca zapier***ał na wachadłach na czerwonym i zjeżdżał w ostatniej chwili, szkoda że nie wpadł na pomysł z oponą, jak by jechał przepisowo z przepisową prędkością to mógłby i nawet z wystrzelonej opony wyjść bez szwanku wiec nie pier*** !!!
Z tego co słyszałam w mediach prędkość wcale nie była duża Nie wiem czy masz prawo jazdy ale jeśli jesteś człowiekiem myślącym i jezdziłeś kiedys samochjodem topowinienies wiedziec ze jak peknie opana to nawet przymalej prędkości nie maratunku... tym bardziej ze suta znajdowały się już bardzo blisko siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wspólnego zdjęcie nr.3 z tym wypadkiem?? Jak pan redachtor chciał zrobić fotkę lasce bez biustonosza to ok. ale po co wrzucaćją na stronę o wypadkach? Widać jakie miał tak nnaprawdę zainteresowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałam w mediach prędkość wcale nie była duża Nie wiem czy masz prawo jazdy ale jeśli jesteś człowiekiem myślącym i jezdziłeś kiedys samochjodem topowinienies wiedziec ze jak peknie opana to nawet przymalej prędkości nie maratunku... tym bardziej ze suta znajdowały się już bardzo blisko siebie...
  pier***isz jak biegły w Wólce swierdzając że to dziewczyna schodząc z przejścia nagle wtargneła po samochód temu policjantowi.....Biedaku...żal mi ciebie, jasne że mam PJ i jeżdże samochodem i nawet miałem zdarzenie z opona i wyszłem cało, wiec nie pouczaj mnie tu bo mało wiesz a hejtujesz i bronisz czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia...... może jeszcze jesteś biegłym sądowym i odtworzysz przebieg zadrzenia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz pięć osób nie zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***isz jak biegły w Wólce swierdzając że to dziewczyna schodząc z przejścia nagle wtargneła po samochód temu policjantowi.....Biedaku...żal mi ciebie, jasne że mam PJ i jeżdże samochodem i nawet miałem zdarzenie z opona i wyszłem cało, wiec nie pouczaj mnie tu bo mało wiesz a hejtujesz i bronisz czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia...... może jeszcze jesteś biegłym sądowym i odtworzysz przebieg zadrzenia ??
Weź się człowieku ogarnij Szkoda mi Ciebie i ludzi których spotkasz na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***isz jak biegły w Wólce swierdzając że to dziewczyna schodząc z przejścia nagle wtargneła po samochód temu policjantowi.....Biedaku...żal mi ciebie, jasne że mam PJ i jeżdże samochodem i nawet miałem zdarzenie z opona i wyszłem cało, wiec nie pouczaj mnie tu bo mało wiesz a hejtujesz i bronisz czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia...... może jeszcze jesteś biegłym sądowym i odtworzysz przebieg zadrzenia ??
 
pier***isz jak biegły w Wólce swierdzając że to dziewczyna schodząc z przejścia nagle wtargneła po samochód temu policjantowi.....Biedaku...żal mi ciebie, jasne że mam PJ i jeżdże samochodem i nawet miałem zdarzenie z opona i wyszłem cało, wiec nie pouczaj mnie tu bo mało wiesz a hejtujesz i bronisz czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia...... może jeszcze jesteś biegłym sądowym i odtworzysz przebieg zadrzenia ??
zgadzam sie , nie wymachuj nam tu prawkiem , bo nawet pewnie nie wiesz , ze RONDO wymysli czlowiek ktory nigdy nie posiadal Prawa Jazdy, takze nie potepiaj tez kogos kto moze i mniej faktycznie od ciebie jezdzi , ale chociaz z glową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne  to  że  taka  tragedia....ale  te  busy  też  są  przepełnione ciasnota  brak  zachowania  przepisów przewozu  osób ....Nawet  najlepszy kierowca  w  takich  sytuacjach nic  nie  zrobi  ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd był dostawczak? Wie ktoś jaką miał rejestrację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
horror, po prostu horror
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostawczak prawdopodobnie z Lublina, rejestracje miał LU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, byłem pare minut po kolizji. I STWIERDZAM, że kierowca busa nie jest niczemu winny. Kierowca jadący z naprzeciwka postawił go w takiej sytuacji że nie był w stanie nic zrobić. O ucieczce nie ma mowy, z obu stron rowy, drzewa i budynek mieszkalny. W rów nie uciekłby bo są zapory murowane. On był na swoim pasie.. nawet po wypadku... Wina leży po innej stronie, i nie chce nikogo osądzać. To już nic nie da. Wasze bluźnierstwa na nic sie tu nie zdadza. Widziałem obraz tego wszystkiego i współczuję wszystkim którzy brali w tym wypadku udział. I zastanówcie sie zanim zaczniecie oceniac ludzi.. Jezeliby nawet kierowca z naprzeciwka, co jechał od Kijan osłabł, stracił przytomnosc i zjechał na przeciwny pas.. co on jest winny ? Nic.. Wiec oszczędźćie sobie te głupie przemówienia... A co do tego że szybko jeżdżą w tym miejscu to się zgadzam, mieszkam od tego miejsca niecały km i doskonale je znam... Jeżdżą wariaci.. I jaka opona co wy bredzicie... Jakby opona poszła założe sie że by nie jechał na czołówke tylko nawet w rów się skierował i sie połozył tym dostawczakiem... Prędkość ?! Również nie, skoro wiedział że szybko jedzie to by specjalnie na czołówke jechał ? To jest śmieszne... Przyczyna lezy po innej stronie.... Tyle na ten temat i skonczcie swoje głupie domysły... Prawdy i tak nie dojdą, będą sie domyślać i się wymądrzać po fakcie... Najbardziej szkoda tych ofiar :( i to mnie smuci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jak to jest możliwe, jade na obwodnicy Garwolina 120 km/h a mija mnie bus Contbus dosyć szybko. Podobno mają ograniczniki do 90 km/h.   To nie pierwszy raz z tym przewoźnikiem, ze wymijał mnie grubo ponad 100 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...