Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk w Bogdance, wydobycie wstrzymane

Utworzony przez Gość, 8 listopada 2008 o 15:00 Powrót do artykułu
wcześniejsze emerytury dla wszystkich albo wcale, jak komuś źle no to nie musi pracowac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Darmozjady jedne Koniec z szantażowaniem górników do roboty janki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Staszek napisał:
Darmozjady jedne Koniec z szantażowaniem górników do roboty janki
wuyjeb się w leb zasrany górnmiku. daj swój zasdrany zakamieniony węgiel bez przeróbki do sprzedaży. daj zasrańcu ludziom na opał. Myślisz,ze tylko ty pracujesz cięzko bo pod zasraną ziemią. wpadnij na przeróbkę Ilu z was niby dołowców wcale nie zjeżdza pod ziemie TYLKO pobiera lampy i nie żjeżża robioac przestępstwo naciągają pracodawce na straty??? Myślisz,że tylko dołowcy się liczą a inni sa frajerami??? sekretarki z biur kopalnianych pobiora akcje a przerobkarzom którzy nie ze swojej winy odsunięci zostali od tego pokazęsz fack you???? Mylisz się rylu za*rany!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
IIII DOBRZE !!!!!!!!!!!!!! RYLE niech się napchają swoim zakamienionym węglem aż im w ich nienapasionych gardłach stanie. Im zawsze wolno strajkować a przeróbkarzom nie???? no tom teraz w du*e wsadźcie swój węgiel sobie. Bez nas przeróbkarzy możecie sobie " rylować" ile chcecia. Razem ze swoimi związkami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aretykól nie mowi całej prawdy. MY przeróbkarze CHCEMY aby akcje pracownicze które dostaną górnicy w tym sekretarki były również dla nas przeróbkarzy. Dlaczego nie chcą nam dać akcji????? Pracowaliśmy na kopalni jak górnicy i a nawet ciężej nie mówiąc o sekretarkach a akcję nie należą się nam DLACZEGO????? Bo ktos leci w h****. Dlatego protest. Przeróbkarze Trzymajmy się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja nie wiem, co niektóre zakłady w naszym kraju to zachowują się jak "święte krowy" tj. górników nie wolno zwalniac, a jak tak to dostaja wczesniejsze i to dużo emerytury. Stocznikwców nie owlno rusza, kolejarzy itp. Inne zakłady zostały rozwalone, bezbez porzadnych odpraw. Niejeden pracownik przepracował w naszym kraju 3-45 lat i nie dostal ani grosza więcej jak swoje pobory. A tu prosze. Milionowe odszkdowania. By to wuj trafil.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
wcześniejsze emerytury dla wszystkich albo wcale, jak komuś źle no to nie musi pracowac.
Masz rację z tym "jak komuś źle no to nie musi pracować". Tak też zaczęli robić Przeróbkarze. Pytanie dlaczego? Odpowiedź jest prosta - wciąż ich ciężka praca jest niedoceniana. Podobnie zresztą jak innych pracowników zatrudnionych na powierzchni w Bogdance. Dlatego wzorem Przeróbkarzy niechaj wszyscy w Polsce, którzy czują się oszukani na początek zaczynają nie pracować w dniach wolnych od pracy wykorzystując prawo, że w dniach wolnych praca jest dobrowolna. Wówczas kodeksowa zasada 5 dniowego tygodniowego okresu pracy stanie się rzeczywistością, a nie tylko martwym zapisem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość ma rację - trzeba skończyć z tymi przywilejami, bo w czym są gorsi inni co po 20 czy 30 latach tracą pracę i MUSZĄ się przekwalifikować, bo do emerytury zdechliby z głodu. Dlaczego górnik po kilku latach pracy pod ziemią nie może zosać np. parkingowym? Do roboty nieroby i na prawdę trzeba skończyć z tymi pozostałościami komunistycznych przywilejów. Swoją drogą dużo złego robią też poj...ni zwiąkowcy podburzający ludzi na siebie. Normalni pracownicy nie chcą dalej płacić na wcześniejsze emerytury uprzywilejowanych grup. chyba, że dostaną gówniane emeryturki z tego co odłożyli ze swoich pensji bez żadnych dopłat to zmienia postać rzeczy....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.."Swoją drogą dużo złego robią też poj...ni zwiąkowcy podburzający ludzi na siebie...." W takiej kwestii co do emerytur to nawet, żeby diabeł był związkowcem to nie powinno by takich rzeczy. Związkowcy moga tylko to co dotyczy bezposrednio danego zakladu wtracac się np. wynagrodzenia, pracy poza godzinami, a nie emerytur. Emerytury dostają wszyscy pracownicy, bo odkładają swoje pieniądze i wszyscy pracownicy winni by jednakowo traktowani. A nie górnik, mundurowy; kolejarz po 15 latach lezy do góy "jajami" a my pracujący prawie o lasce 30-45 lat wypłacamy im dośc wysoka ..... wysoka..... emeryturę, bo oni mieli nie tak zle wynagrodzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: