Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

STRAZ MIEJSKA W LECZNEJ

Utworzony przez ON, 17 stycznia 2008 r. o 23:48
Gość napisał:
http://img155.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-16949/loc842/27871_q_122_842lo.jpg Ładnie straż miejska odnosi się do społeczeństwa. Piszą, żeby nie szczekać, więc mieszkańców Łęcznej traktują jak psy. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie... A może radni spytają na sesji o poziom kultury strażników?....
Po co szczekasz "gościu" skoro nawet kontekstu nie zrozumiałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://img133.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i...q_122_750lo.jpg
Co "gościu", prawda boli?? Ty albo naprawdę nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi albo jesteś kolejnym pieniaczem szukającym dziury w moście. Za słownikiem jęz. polskiego PWN: szczekać: 1. szczekać pot. «wymyślać komuś lub oburzać się na coś» 2. szczekać pot. «obmawiać lub oczerniać kogoś» SM, tak trzymać. Ludzi trzeba edukować a pieniaczy ujawniać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
Ale jakoś Wam, społecznicy, nie przeszkadza, gdy na SM czy Policję wołają wy "psy", "kur*y Jeb**ne", "Pedały", "jeb*ć" HWDP czy inne takie epitety. To jest oczywiście w porządku odnosić się tak do funkcjonariuszy, no bo przecież WAM wolno a jak ktoś z nich coś wyjaśnia, to już od razu jest BE!! Pewnie, najlepiej przyjąć do siebie i siedzieć cicho a ciemnota dalej niech ku***a. To wam pasuje. PS. przytoczone wytłumaczenie SM uważam jak najbardziej w porządku. Oni tez są ludźmi i też mają swoje granice wytrzymałości.
Nasza staż jest przynajmniej kulturalna Idąc do takiej pracy chyba liczyli się, że będą obrzucani epitetami. Zawsze można jechac na zmywak do Cardiff Oj Łyncna.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie kulturalna i elokwentna !!!! zwaszcza komendanta ma prosbę o udzielenie pomocy przy zagrożeniu życia i rabunku przez kibiców. Nawet nie wezwał Policji skoro sam nie chciał zadziałać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie kulturalna i elokwentna !!!! zwaszcza komendanta ma prosbę o udzielenie pomocy przy zagrożeniu życia i kradzieży przez kibiców. Nawet nie wezwał Policji skoro sam nie chciał zadziałać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO bo ten pan to cwaniaczek, ale tylko w grupie, albo kiedy ma doczynienia ze słabszymi, np. swoimi podwładnymi. Panie Burmistrzu, czas na zmiany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elokwentna napisał:
zwaszcza komendanta ma prosbę o udzielenie pomocy przy zagrożeniu życia i rabunku przez kibiców. Nawet nie wezwał Policji skoro sam nie chciał zadziałać
Łatwo jest kogoś pomówić, gdy jest się anonimowym i nie zna wszystkich faktów. Wcale bym się nie zdziwił gdyby kroki o pomówienie zostały podjęte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
albo kiedy ma do czynienia ze słabszymi, np. swoimi podwładnymi.
Czyżbyś pracował w straży i podpadł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Łatwo jest kogoś pomówić, gdy jest się anonimowym i nie zna wszystkich faktów. Wcale bym się nie zdziwił gdyby kroki o pomówienie zostały podjęte...
Pomówienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze że się troche zawiodlem na strazy miejskiej.mam wrazenie,ze opadli na laurach.ale mam nadzieje ze sie myle:)moze rzeczywiscie jakies zmiany by sie przydaly...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiem szczerze że się troche zawiodlem na strazy miejskiej.mam wrazenie,ze opadli na laurach.ale mam nadzieje ze sie myle:)moze rzeczywiscie jakies zmiany by sie przydaly...
jestem mieszkanką gminy - nie miasta. ostatnio rozmawiałam ze strażnikami, gdy ci byli na kontrolach posesji i zaszli do mnie też. i po tej rozmowie nie mam takiego wrażenia, że spoczeli na laurach. po prostu, to że ich mało to wszyscy wiedzą, ale to że oprócz Łęcznej mają też całą gminę to już chyba mniej osób wie. dlatego może ich mniej widać, bo jak mówili, mają straszne naciski z góry na kontrole posesji w całej gminie, robią ich średnio 100-150 miesiecznie. do tego sezon urlopowy... jeżeli zmiany, to oni sami by chcieli żeby było ich wiecej. wtedy moze by zadowolili wszystkich i w miescie i na wsiach, bo jest to logiczne - nie ma patrolu w miescie - to jest w gminie, co obecnie przy 2-3 osobach na zmianie daje własnie takie efekty. do tego jeszcze monitoring mają obsługiwać. wtedy wogule wszyscy bedą psioczyć że ich nie ma... ja uważam że robią co do nich należy. pozdrawiam wszystkich internautów i strażnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że nasi strażnicy to ludzie kulturalni.A jak któryś jest mądrzejszy od rozrabiaków łęczyńskich,to od razu twierdzą,że strażnik cwaniaczek lub niekulturalny.Wstydżcie się !Wam ciągle coś nie pasuje! Tylko zmiany na stołkach byście robili.A może sami weżmiecie się od konkretnej roboty i społeczeństwo was oceni.Ujawnijcie się Ci najbardziej poszkodowani przez los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam sporo uwag co do pracy strazy miejskiej.chodzi o handlujacych cudzoziemcow na rynku.brak dzialalnosci u cudzoziemcow-brak reakcji strazy miejskiej-brak słow... a gdy powiedzialem temu takiemu wysokiemu ze jest nieudolny i nie potrafi zaprowadzic porzadku na wlasnym terenie to malo co sie na mnie nie rzucil...zalala go piana i stwierdzil ze za tydzien przyjdzie z centymetrem i skasuje mnie za miejsce dwa razy wiecej niz dzisiaj.kompetentny straznik miejski buhahahaahahahahaha :)a co do tej pani to fajna dziewczyna ale tak samo niudolna i niekompetentna jak cala reszta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
handlarz napisał:
a ja mam sporo uwag co do pracy strazy miejskiej.chodzi o handlujacych cudzoziemcow na rynku.brak dzialalnosci u cudzoziemcow-brak reakcji strazy miejskiej-brak słow... a gdy powiedzialem temu takiemu wysokiemu ze jest nieudolny i nie potrafi zaprowadzic porzadku na wlasnym terenie to malo co sie na mnie nie rzucil...zalala go piana i stwierdzil ze za tydzien przyjdzie z centymetrem i skasuje mnie za miejsce dwa razy wiecej niz dzisiaj.kompetentny straznik miejski buhahahaahahahahaha :)a co do tej pani to fajna dziewczyna ale tak samo niudolna i niekompetentna jak cala reszta...
Co, łatwo jest anonimowo kogoś pomówić?? Każdy niezadowolony może takiego paszkwila napisać. Co, mam napisać gdzie i z czym stoisz na targu?? Sam jesteś nieudolnyi do tego próbujesz cwaniaka rżnąć. Gdyby nie tatuś to byś handlował... Handluję niedaleko Ciebie i wiem co żeś za ziółko. Praworządny się znalazł. DO tego RASISTA jesteś i ksenofob. Na jakiej podstawie osądzasz, że cudzoziemcy handlują nielegalnie? W papiery im zaglądasz? Kto dał ci takie prawo rasisto jeden. Nie raz słyszałam jak z pogardą się o nich wypowiadałeś!! A poza tym mogą pracować u kogoś kto ma działalność i tobie nic do tego. A jak nie podoba ci się że strażnicy po ludzku podchodzą do sprzedających i nie tylko w kwestii opłat to spieprzaj stąd. NIkt nie będzie płakał że tu nie handlujesz. Nie potrzebujemy mieć przez ciebie problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże brak słów na takie wypowiedzi...Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz...wywnioskowacć można tylko tyle, ze jestes jakimś krewnym tych strażników lub handlujesz tym czego cudzoziemcy jeszcze nie mają.Jak tak, to życze ci żeby oni przywiezli to samo i sprzedawali dużo taniej niż ty i wtedy zmienisz zdanie...ja poprostu mam dosyć wypowiedzi klientów w stylu "jaki żyd!!tak drogo ma!!,chodż tam...", "chodź tam, co bedziesz polaka dorabiał..."to nie jest miłe!!!!!!!a ja poprostu musze uciułać na ten ZUS 900zl miesiecznie!!i kupuje towar na fakture 22 % drożej!!I czego ty sie boisz?!??!?! jesteśmy u siebie, płacimy podatki i chyba możemy żądać sprawiedliwości!!handlujmy na równych zasadach!!po emeryture pójdziesz do nich czy do ZUSU????????????oblicz sobie ile wiecej pieniedzy wplynełoby do budżetu,gdyby placili podatki...brak słow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
handlarz napisał:
Boże brak słów na takie wypowiedzi...Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz...wywnioskowacć można tylko tyle, ze jestes jakimś krewnym tych strażników lub handlujesz tym czego cudzoziemcy jeszcze nie mają.Jak tak, to życze ci żeby oni przywiezli to samo i sprzedawali dużo taniej niż ty i wtedy zmienisz zdanie...ja poprostu mam dosyć wypowiedzi klientów w stylu "jaki żyd!!tak drogo ma!!,chodż tam...", "chodź tam, co bedziesz polaka dorabiał..."to nie jest miłe!!!!!!!a ja poprostu musze uciułać na ten ZUS 900zl miesiecznie!!i kupuje towar na fakture 22 % drożej!!I czego ty sie boisz?!??!?! jesteśmy u siebie, płacimy podatki i chyba możemy żądać sprawiedliwości!!handlujmy na równych zasadach!!po emeryture pójdziesz do nich czy do ZUSU????????????oblicz sobie ile wiecej pieniedzy wplynełoby do budżetu,gdyby placili podatki...brak słow...
Po pierwsze nie jestem krewną strażników. Po drugie jest demokracja i wolny rynek i każdy może handlować prawie wszystkim, czym chce i żądać cen jakich chce. Przecież nikt nie musi i nie będzie kupował tam gdzie jest drogo, no chyba że go stać!! Chyba mamy wolną wolę, prawda? Większość z nas pracuje i każdy musi uciułać, nie tylko na ZUS, na mieszkanie, samochód, paliwo ale najczęściej na to żeby wystarczyło od 1 do 1! No i kolejna sprawa, skąd wiesz, że nie płacą podatków? Zaglądasz im w papiery? Czytaj posty uważnie, już pisałam o tym!! Nie możesz rzucać pomówień. Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli interesujesz sie grami,nowinkami?A może lubisz filmy?Nic prostrzego możesz to mieć na nowym portalu www.fastwarez.pl. Fastwarez.pl nowa strona dla uzytkownikow PC:) www.fastwarez.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po poierwsze nie jestem RASISTĄ!!! Wiadomo , że przyjeżdzają do nas za chlebem. Oczywiście jest wiele osób które handlują legalnie ale ponad połowa niestety nie i wszyscy o tym wiedzą i o tym mówią...jeżeli tego nie widzisz to żyjesz chyba w innej rzeczywistości...wytłumacz mi dlaczego klienci przychodzą do nas po rachunki potrzebne do stypendiów??i dlaczego wtedy cena juz nie jest tak istotna??bo my możemy taki rachunek wystawić a oni nie!! Dlaczego Urząd Skarbowy kontroluje tylko nas?? Dlaczego kobieta z Urzędu Skarbowego w Lubartowie się skarżyła że tam boi sie wogóle wchodzić?? Dlaczego druga uciekła jak zadawałem za trudne pytanie??Dlaczego na Kresowej w Lublinie zaatakowali faceta z kontroli??Proste-w naszym kraju jest przyzwolenie na totalne bezprawie w tej sprawie...Służby są nieudolne i nie chcą zauważyć problemu...A co będzie jak niedługo otworzą reszte granic Shengen??Zobaczysz co bedzie sie działo...Może wtedy zmienisz zdanie...Wesołych Świąt!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent płaci policji za służbę "po godzinach", ze świetnym skutkiem. W mieście jest bezpieczniej. Prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlezak zrobil świetny interes, placąc policjantom, za sluzbe w weekend, "po godzinach”. Poprawilo sie znacznie bezpieczenstwo. Na zlikwidowaną straz miejską rocznie szlo 1 mln zl, policjanci zadowalają sie kwotą 82,5 tys. zl. Na prace po godzinach zglaszają sie policjanci dobrowolnie, glównie ci, którzy na co dzien pracują w prewencji. Na czterogodzinnym patrolu pieszym zarabiają 82 zl. Kierowani są w miejsca i na osiedla, gdzie jest najwieksze zagrozenie przestepczością i chuliganstwem, jak na przyklad w okolice placu targowego. To, co odróznia ich od zlikwidowanej strazy miejskiej, to mozliwośc stosowania przymusu fizycznego, doświadczenie i… policyjny nos. Są niezwykle skuteczni. Na dzisiejszej konferencji prasowej zastepca naczelnika wydzialu prewencji Jerzy Mastalerczyk wyliczyl, ze policjanci na ponadnormatywnej sluzbie spedzili 1566 godzin. Wylegitymowali 789 osób, w tym 46 nieletnich. 598 osób pouczyli. Zatrzymali 11 nietrzeźwych kierowców – rowerzystów i kierujących autami oraz dwie osoby poszukiwane przez policje. To wlaśnie ten patrol zatrzymal w sobote na placu targowym zlodziejke srebrnej obrączki. Ulatwila to natychmiastowa informacja przekazana przez sprzedawce bizuterii. Jak na dzisiejszej konferencji prasowej powiedzial komendant Grzegorz Śmiech, efekty pracy policji są bardzo dobre. Wzrosla wykrywalnośc przestepstw i wynosi 75 procent. Odnotowano spadek przestepstw o 10 proc., choc o 12,7 proc. wzrosly przestepstwa gospodarcze. Komendant ze smutkiem odnotowal wzrost śmiertelnych ofiar wypadków drogowych, z dwóch do czterech. – Tak sie dzieje, kiedy fantazja kierowcy zaslania zdrowy rozsądek - ocenil. Zdarza sie, ze grupa pijanych osób robi "konkurs” kto jest mniej pijany, zeby poprowadzil auto. Rzecznik prasowy komendy Andrzej Walczyna poinformowal natomiast o zmniejszeniu liczby dzielnicowych z 16 do 12. Jednak są bardziej skuteczni, poniewaz zostali odciązeni od prowadzenia postepowan o wykroczenia. Robi to teraz specjalna komórka policjantów w komendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...