Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...po skutecznej interwencji policjantów "denat" odjechał do domu celem wytrzeźwienia!!!!    Nie mogli, oczywiście w ramach interwencji, złamać mu pięciu żeber?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wcale nie zdziwię się jak kiedyś taki "społeczny obywatel" dostanie w mordę albo kosą między żebra, ciekawe jaki wtedy będzie bohater.....co do jazdy po pijaku nie popieram, ale robienie z siebie "strażnika teksasu" to już lekka przesada....są od tego odpowiednie służby i ich trzeba powiadomić i niech one zajmują się łapaniem takich śmieci. Zwykły obywatel powinien ograniczyć się do zgłoszenia takiego przestępstwa... co by było jak by ten pijany był furiatem, miał broń....?? Ludzie nie myślą...
0
ciekawe czy napisałbyś tak samo gdyby ktoś po pijaku rozjechał Twoją rodzinę na drodze.... i czy nie dziękowałbyś takiemu "bohaterowi" za to co zrobił
0
ciekawe czy napisałbyś tak samo gdyby ktoś po pijaku rozjechał Twoją rodzinę na drodze.... i czy nie dziękowałbyś takiemu "bohaterowi" za to co zrobił
Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pizda w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....
0
Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pi*** w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....
Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.
0
Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.
Chłop to cie zrobił a na buraka wyrosłeś......niestety głupich nie sieją sami się rodzą i ty jesteś tego przykładem pogmatwańcu... :P :D
0
Aaaa zabolało? Czytaj ze zrozumieniem BURAKU.
0
Aaaa zabolało? Czytaj ze zrozumieniem BURAKU.
  Ha ha jak to się mówi ustąp burakowi, bo najpierw sprowadzi cię do poziomu własnej głupoty, a później pokona doświadczeniem.... :D  Pa pa pa... :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: