Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Łęcznej: Będą dodatkowe łóżka i nowy sprzęt

Utworzony przez haryski, 23 stycznia 2011 r. o 19:55 Powrót do artykułu
Brawo dla kadry Lekarzy Szpitala z Łecznej czyli na Lubelszczżnie mozna a zatem miasta Satelitarne takie jak Łeczna czy Świdnik połaczyć dobra komunikacja najlepioej tramwajem a Świdnik wczesniej czy pózniej będziwe dzielnicą Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość, szpital w Łęcznej to faktycznie szpital na poziomie europejskim. Czekając kiedyś ze znajomą na przyjęcie troszkę się to przedłużało (badania wstępne itp) więc pielęgniarka zaproponowała mi kawę albo herbatę. W jakim innym szpitalu można się tego spodziewać? Gratuluję rozwoju, utrzymajcie poziom i jakość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorszego szpitala nie ma! Gdybym nie przeniosła na własne żądanie mamy do Lublina już by nie żyła, bo niejaki ordynator chirurgii leczył swoje ego zamiast pacjentki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie "super" szpital. Tylko dlaczego defibryluje się na izbie przyjęć (a gdzie SOR?!)kobietę jeżeli odczyt ekg nie wskazuje na taką potrzebę. I dlaczego mieszkanki powiatu łęczyńskiego muszą rodzić poza jego granicami lub na trasie w karetkach? A herbatka? Proszę bardzo. Czy jednak po to idziemy do szpitala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląd szpitala - imponujący doprawdy. Gorzej z kadrą. Zwichnęłam kostkę, ale w szpitalu nie pomogli twierdząc, iż nie ma specjalisty i kazali jechać do Lublina. PORAŻKA !!! Nie ma specjalisty ??? Co ta za szpital, w którym nie ma wykwalifikowanej kadry? WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem napawde wściekła na pania doktor laryngolog przyjeżdżając z 2 letnim dzieckiem ze skierowaniem na którym widnieje opis ciało obce w uchu pani doktor mówi ze może przyjmie dziecko jak się wyrobi,zapytałam co mam w takim układzie zrobić gdyż nie przyjmował w ten dzień inny laryngolog na to pani doktor- niewiem spróbujcie na chodżki to po co nam ten szpital w łęcznej skoro nie ma tylu lekarzy żeby mogli pomóc na miejscu !!!cieszę się że udało sie lekarzom z lublina pomóc mojemu synowi(i skierowanie nie bylo tu potrzebne) choć lekarz mówił że ma szczęście że nie skończyło sie to operacją..dlatego mówie NIE takiemu personelowi łęczyńskiego szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital to porażka.Pacjent z bardzo silnym bólem nerki,co ma przewlekłą niewydolność nerek,przy nerkach wstawione stenty,zabrany o trzeciej w nocy do szpitala,po podaniu tylko leku przeciwbólowego,pogoniony w stanie całkowitego osłabienia (osoba starsza 65lat)sam do domu rano o godz.siódmej! Nie wykonano nawet podstawowego badania krwi,nic!Okazało się ,że pacjent jest bardzo poważnie chory,ale już nie w tym szpitalu tylko w Lublinie,więc po co jest ten szpital,trafia się z tak poważną rzeczą a oni nawet nie chcą zrobić badań!PORAŻKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...